1 219 wyników w czasie 263 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

krwinki białe poniżej normy (początek wątku)

Pani doktor, "od zawsze" moje dziecko-obecnie 3 latka- ma WBC poniżej normy,około 5,3, przy normie lab. 5,5-15,5. Raz jak miał lekką infekcję w czasie badania załapał się na dolną granice normy. Zawsze też ma poniżej normy RDW-SD. Pozostałe wyniki raczej w środku norm i lekarze mówią że ok, ale

Re: krwinki białe poniżej normy

Podpinam sie:)bo nie chce dublować. Mój synek lat prawie 4,ost.badanie krwi dla innego specjalisty(drugie w jego krótkim życiu) i limfocyty 3,7(!!!!) norma od 5,5 -15,5.Co to moze oznaczać? Aktualnie chory,badania mamy powtórzyć jak sie wykuruje,lekarz pediatra niewiele powiedział prócz tego ze

Białe krwinki (początek wątku)

Mam ostatnie wyniki morfologii - czerwone krwinki mam w normie ale białe poniżej normy. Znowu się przeziębiłam, łapię każdą infekcję. Czy jest jakiś skuteczny środek na podwyższenie odporności mojego organizmu?

białe krwinki (początek wątku)

Czy któraś ma wyższy poziom białych krwinek niż wskazuje na to norma? Jakie mogą być tego konsekwencje?

Re: białe krwinki

Norma to od 4,5 do 10,0 . Robiłam badania w czwartek i okazalo się że mam 10,7. Lekarz uspokoił mnie, że norma dla kobiet w ciąży jest inna i może sięgać do 15.

krwinki białe w moczu powyżej normy (początek wątku)

Dziewczyny, zrobiłam badanie moczu i wyszły krwinki białe w moczu norma 6 a ja mam 40-50 w polu widzenia . czy to coś złego? Wizytę u lekarza mam w czwartek. Teraz mam 32 tydzień ciąży. Czy któraś tak miała?

Re: krwinki białe w moczu powyżej normy

Mam w ulubionych taki artykuł: www.resmedica.pl/pl/archiwum/zdart8998.html -- https://www.suwaczki.com/ https://www.suwaczki.com/tickers/eiktkrnt6z3rg54v.png

krwinki białe w moczu powyżej normy. (początek wątku)

Dziewczyny, zrobiłam badanie moczu i wyszły krwinki białe w moczu norma 6 a ja mam 40-50 w polu widzenia . czy to coś złego? Wizytę u lekarza mam w czwartek. Teraz mam 32 tydzień ciąży. Czy któraś tak miała?

Re: krwinki białe w moczu powyżej normy.

To oznacza że bardzo możliwe że masz zakażenie układu moczowego. Proponuje zrobić posiew moczu i będzie wszystko wiadome. Jeśli tak jest należy się przeleczyć. -- http://lilypie.com https://lilypie.com/pic/2010/04/02/mg3j.jpghttps://lb2m.lilypie.com/kCwCp2.png

krwinki białe we krwi....poniżej normy (początek wątku)

z kazdym badaniem jest ich coraz mnie...co to moze oznaczac?

Re: krwinki białe we krwi....poniżej normy

. niesforny lekarz to olał...teraz czekam na wyniki posiewu moczu. ale marti mnie ta liczba białych krwinek we krwi. byłam kilka dni przeziebiona (katar,osłabienie), brałam wit C i p/bolowe Nurofen

Krwinki białe. (początek wątku)

Czy któras z was dziewczyny ma zbyt wielka liczbe krwinek białych, i co moze byc tego powodem???Robiłam badanie na WBC za pierwszym razem wyszło 22,8 a za drugim 20,4 lekarza to zdziwiło i kazał mi zrobic rozmaz krwinek białych a ogólna norma jest 4,0 do 10,0 strasznie sie martwie ze to

Re: Krwinki białe.

Witaj ja jestem w 33 tygodniu ciązy i u mnie tez krwinki białe wynosza 20 tysiecy norma w ciazy jest do 15 tysiecy:)ja takze zostałam skierowana na rozmaz ale to badanie nie wykazało niczego niepokojacego wiec lekarz stwierdził ze widac taka moja uroda:):)zrób tez OB mozesz miec stan zapalny

Białe krwinki (początek wątku)

Jak to jest z tymi białymi krwinkami, z tego co słyszałam to kobiety w ciązy powinny mieć je podwyższone. U mnie cały czas systematycznie wzrastały, ostatnie badanie 9,42, a teraz po miesiącu spadły na 8,2. Czy to może oznaczać coś złego dla dziecka? (może panikuję ale trochę się boję, bo mam

Re: Białe krwinki

to prawda, ze u cieżarnej może wzrosnąć liczba białych krwinek, najczęściej jest to w 2 trymestrze, chociaż u mnie wzrost pojawił się dopiero w 8 miesiącu i był bardzo delikatny / 11, 8 przy normie 11/, więc chyba nie ma reguły. a jeżeli chodzi o anemię, to raczej na nią wskazują poziom

BIAŁE KRWINKI (początek wątku)

Jak to jest z tymi białymi krwinkami, z tego co słyszałam to kobiety w ciązy powinny mieć je podwyższone. U mnie cały czas systematycznie wzrastały, ostatnie badanie 9,42, a teraz po miesiącu spadły na 8,2. Czy to może oznaczać coś złego dla dziecka? (może panikuję ale trochę się boję, bo mam

BIAŁE KRWINKI (początek wątku)

leukocytozy. Zuzka ma podejrzenie alergii na gluten lub białko krowie, więc może mamy dzieci-alergików, robiąc im badania spotkały się z podwyższoną liczbą białych krwinek. Wiem, że norma to ok. 10 000. B. się martwię, a najgorsze, że nigdzie nie znajduję informacji na ten temat. Proszę mamy, których

1 2 3 4 5 6