45 453 wyników w czasie 659 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Krzesełko do karmienia - NA JAK DŁUGO?? (początek wątku)

Czy warto kupować drogie krzesełko do karmienia, do jakiego wieku dziecko z niego korzysta? -- wege.dzieciak.pl/ Jeśli płaczesz bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy.

Re: Krzesełko do karmienia - NA JAK DŁUGO??

my kupilismy taki drewniany zestaw krzeselko i stoliczek i mysle ze bedzie dlugo sluzyc.A drogie to nie jest .Pozdrawiam

Jak długo posłuży krzesełko do karmienia? (początek wątku)

Jak długo Wy go używałyście tzn do jakiego wieku dziecka? -- Oliwia

Re: Jak długo posłuży krzesełko do karmienia?

2 lata i 2 miesiące - używa i na moje oko długo jeszcze będzie używał.

JAK DŁUGO KRZESEŁKO DO KARMIENIA Z IKEI? (początek wątku)

Drogie mamy jak długo wasze dzieci uzywaly\ uzywaja kszesełka do karmienia z Ikei?

Re: JAK DŁUGO KRZESEŁKO DO KARMIENIA Z IKEI?

ps. moja córka jest wyjątkowo duza :)) -- Tylko krowa nie zmienia zdania :))

jak długo używa sie krzesełko do karmienia? (początek wątku)

witam serdecznie mam pytanie mój synek ma 9 miesięcy i zastanwiam sie jak długo uźywa sie krzesełko do karmienia?? nie wiem czy jest sens kupować ? poki co je wózeczku przypięty szelkami ale moze takie krzesłko tez rozwija? ma blacik dziecko uczy sie samo jesc?? sama nie wiem co robic

Re: jak długo używa sie krzesełko do karmienia?

wszystko zalezy jak dlugo dziecko chce w nim siedziec. Moja 20 miesieczna corka nadal korzysta z krzeselka do karmienia (mamy Peg Perego) i wcale nie ma zamiaru siadac na "doroslych" krzeslach. Wyjatkiem sa wizyty u dziadkow, czy u znajomych, ale wowczas zawsze ktos musi byc przy niej, bo

Jak długo będziemy używać krzesełka do karmienia? (początek wątku)

Jak w temacie, zastanawiam się czy lepiej zakupić porządny, bo posłuży np. rok, czy też za kilka miesięcy pójdzie na strych. Pozdrawiamy (mamy 5 miesięcy)

Re: Jak długo będziemy używać krzesełka do karmie

Nasz syn ma dwa latka i nadal je w swoim krzesełku.

jak długo krzesełko (początek wątku)

Cześć ! Mam do Was pytanie : jak długo wasze dzieci używały krzesełka do karmienia (nie myślę o drewnianym, z którego można zrobić stolik i krzesełko ) Anka

Re: jak długo krzesełko

Moja córka ma w tej chwili 2 lata i nadal używamy krzesełka do karmienia.Mamy to z firmy chicco.Bardzo fajne, na kółeczkach z regulowaną wysokością i zdejmowanym blatem ,tak więc z powodzeniem można przystawić je do stołu.Myślę,że tego krzesełka będziemy używać jeszcze chyba dobry rok

jak długo krzesełko ? (początek wątku)

Cześć ! Mam do Was pytanie : jak długo Wasze dzieci używały krzesełka do karmienia (nie myślę o drewnianym, z którego można zrobić stolik i krzesełko ) Anka

Re: jak długo krzesełko ?

Mój koleś ma prawie 3 lata i nadal krzesełko służy nam do karmienia (specjalnie kupoiłam takie duże z "Drewexu", żeby się mógł jak najdłużej w nim mieścić)

krzesełko do karmienia (początek wątku)

mam zamiar kupic krzesełko do karmienia dla mojego 7 m-cznego synka; zastanawaim sie nad wyborem plastikowego - drewniane mi sie nie podobaja. Mam pytanie, czy w ogole warto kupowac takie krzeselko? Jak długo wasze dzieci z niego korzystały? dziekuje za odpowiedz

Re: krzesełko do karmienia

Nasze miały drewniane, korzystały długo, bo potem odkręcało sie blaty i służyły im jeszcze sporo czasu :) Mniej więcej do ok 3 roku życia. Do tego niski stoliczek i się świetnie sprawdza :) -- Black

krzesełka do karmienia (początek wątku)

Cześć. Jestem przed zakupem fotelika do karmienia i mam kilka wątpliwości. Co tak naprawdę jest istotne poza walorami estetycznymi. Jak długo dziecko korzysta z takiego krzesełka? Załóżmy, że cena nie ma znaczenia. Zwróciłam uwagę na wielkość (długość)siedziska. Czy lepsze jest dłuższe? Czy

Re: krzesełka do karmienia

Dziękuję Wam bardzo za pomoc:) Kupiliśmy krzesełko, czym wprawiliśmy w zachwyt naszego synka. Wygląda w nim/na nim jak książę na tronie. To cudowne, że takimi w pewnym sensie drobiazgami możemy wprawić w zadowolenie nasze pociechy.

Krzesełko do karmienia (początek wątku)

Witajcie, powoli myślę o kupnie krzesełka do karmienia dla córki. Początkowo myślałam o takim, które rośnie razem z dzieckiem www.ceneo.pl/17365710 Jest ładne, no i na pewno posłuży dłuższy czas. Potem jednak znalazłam

Re: Krzesełko do karmienia

Też mam ikeowskie i to w spadku po siostrzenicach. Długo im służyło, potem zajmowało mało miejsca w piwnicy. Koleżanka ma takie co rośnie z dzieckiem - już w nim wstaje... no i jakoś nie widzę kilkulatka w takim. Zresztą ja tam jestem zwolenniczką szybkiego przejścia na zwykłe dorosłe krzesło.

1 2 3 4 5 6