wystarczy
A ciekawe co bedzie robił muszyński ??? pewnie za wielki wkład w kampanie dostanie stanowisko dyr. wydz. kultury i dziewistwa :)
a ja tez nie jestem zadowolony z krzystka ,to jestem z pisu czy po
i co, jak jestes niezadowolony to go bedziesz wyzywal? jest roznica miedzy wyzwiskami a krytyka.
fakt , nic ,prawdopodobnie krzystek oddal czesc kamienic aportem szybciusienko przed wejsciem do uni , bo wtedy obowiazek pierwokupu , teraz wpierw musieliby zapytc lokatora czy chce wykupic ...cwaniacy jak pozbyli sie majatku gminy ...tbs tak remont porobil na pocztowej ze wszystko sie sypie
> kolejna kadencja zaczynała się od niczego (tzn. od nowa) dlatego ZAGŁOSUJĘ NA > PIOTRA KRZYSTKA. Wizję jaką objął Szczecin marką Floating Garden jest wizją do > zrealizowania... natomiast kryzys który ''zahaczył'' również o Polskę niczemu n > ie jest winien Krzystek, bo cześć
Kogo to obchodzi??? Czy wybiora krzystka czy litwinskiego?? Chyba tylko Zed jest tym zainteresowany tutaj, bo reszta forumowaiczow ma to gleboko w duupie.
łagodnie obchodzą sie radni po ze swoim prezydentem. W krajach prawdziwie demokrtyczntcy taka wpadka urzędnika zakończyłaby się już dawno dymisją. A tutaj prominentni i transparentni działacze po (p. julia pitera)bronią szemranych interesów partyjnych kolegów. W olsztnie afera obyczajowa - prezy
liberaly z bramy znowu wybiora liberalow mentalnie im POdobnych.
Po to zeby sie dorobil? Bydle sam , kupil mieszkanie a innym wstrzymal wykup , to samo zrobil z stbsami! SZmata!!!!!!!!!!!11
? podajcie date
..... przed urzednikami. nie moze byc tak ze urzednicy tak spieprzą sprawę, że zabiorą chawirę preziowi krzystkowi. no nie może być tak. kurna. chawira preziowi byc musi. ma biedaczysko pod mostem....? a moze kurna na dzialkach...? albo u mamusi...? kurna.... to nasz miłościwy preziooo
milczaca wiekszosc nie poszla na prawybory bo popiera Krzystka. wystarczy dokladnie policzyc glosy w stosunku do nieglosujacych. az dziwne, ze gazeta tego nie dostrzegla. kandydatem PO bedzie Krzystek. inaczej PO podzieli sie i nie osiagnie w wyborach nic.
Ale tyś durny zedku kochany ! "milcząca większość ... popiera Krzystka" ! Większej bzdury już się nie dało wykombinować. Ale zakladając, że masz rację to współczuję, bo to wprost znaczy, że na Krzystka nie będzie miał kto glosować - i dobrze, bo jak mają o tym decydować obsrajgatki, to niech
zdaje sie ze osiagnal to co chcial.