Skompletowałam już prawie cały sprzęt do nowej kuchni. Została kwestia piekarnika. Ten który chciałam był chwilowo niedostępny, teraz już jest, ale nie wiem, czy sie na niego decydować. Być może któraś z Was ma piekarnik Electoluxa model EOB68000X lub EOC68000X, bo między tymi dwoma się waham
. Kosztem 40 mln euro Electrolux wybuduje w Oławie pod Wrocławiem fabrykę pralek. Producent sprzętu kupił tam 30-hektarową działkę, za którą zapłacił prawie 9 mln zł. Budowa zakładu ma ruszyć wiosną tego roku. Pracę w nowej fabryce znajdzie ok. 500 osób. Fabryka pralek powstanie w podstrefie
kolejową. W przyszłości ma też powstać wschodnia obwodnica Oławy, która ułatwi dojazd do fabryki od strony Opola. Inwestycja szwedzkiego koncernu pochłonie 40 milionów euro. Firma zatrudni pół tysiąca osób. Dzięki temu Electrolux będzie korzystał z ulg podatkowych do 2017 roku. Choć budowa
Witam, Jest to m mój pierwszy zakup takiej płyty, dlatego proszę was o pomoc. Mam problem z wyborem płyty indukcyjnej. Waham się pomiędzy modelem - TEKA GKST 60 I4 B , lub GKST 60 I4, (która z tych dwóch będzie lepsza). czy też nowy produkt Elektroluxa: - elektrolux EHD 60020 P . Z tego co
Tu się chyba kasiu akurat mylisz. Z tego co wiem kuchnie Teki mają bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. Wspomniane modele może nie są najnowsze, ale za to bardzo udane. Sama prześledziłam szereg wątków i w maju zdecydowałam się na tekę. Nie wiem skąd porównanie do włoskich sprzętów ? T
1000 obrotów, oszczędność wody, ja mam jeszcze z wyświetlaczem, który pokazuje, ile jest minut do końca prania, fajny bajer, kiedy chce się zaplanować czas. -- Leon
ja sięzgadzam z tymi wypowiedziami ale sama znam kilka osób które nie są młodymi laskami a jednak umowy im przedłużyli,więc to nie jest tak do końca.a poza tym,jeśli to taki syf to po co tam pracujecie?nie ma lekkiej pracy i wszędzie trzeba zapieprzac,taka prawda.
Ok.są zwolnienia ale dlaczego zaczynacie od zwyklych roboli którzy robią całą robote,a popatrzec sie w około to lider lidera mało niezdepta(mało tego nieprzejedzie)bo rowerami wożą dupy tam i z powrotem jest ich teraz tylu że poprostu brakuje rowerów,może trzeba dokupic "Gulczas jak myślisz
Parę lat temu kupiliśmy pralkę Elektroluxa. Automat ładowany od przodu. Pani, która sprzedawała powiedziała nam, że po kilku razach prania w tej pralce pościel będzie bielsza. I faktycznie tak było. Od kilku lat chodzi bez zarzutu (odpukać w niemalowane drewno...)
Sorki, że dopiero teraz odpowiadam, ale ciągle zapominałam sprawdzić. Model, który my mamy to tak jak wspominałam jest błekitny CLARIO HYGENICA Z 2020, Z FILTREM HEPA 13, wyjmowanym do mycia, teledkopowa rura. Taki całkiem OK. Przez weekend coś wybrałaś? Sylwia
Prawdą jest, że przy walce z roztoczami filtry wodne nie są dobre. My kupiliśmy odkurzacz z flitrem Hepa, który się wyciąga i myje (zalecenie raz na dwie zmiany worka, znaczy co drugi worek). W dodatku są też papierowe worki, specjalne, które tez zabijają roztocza (2 albo 4 sztuki chyba 25
kupuj, kożystaj z lodówki sąsiada któremu weszła 2,20
Witam wszystkich forumowiczów Piszę z zapytaniem czy ktoś jest mi w stanie doradzić którą płytę Electroluxa wybrać, bo mam z tym problem. Nie wiem czym się różnią płyty EHS 6651P a EHS 60200P? - oprócz tego że pierwsza jest ze starszej oferty Electroluxa.Ile poziomów mocy grzania ma ta
Pani w Electroluxie powiedziała mi, że piekarnik, który sobie upatrzyłam nie ma prowadnic teleskopowych, ale Electrolux ma teraz promocję do końca lipca chyba, taką że takie prowadnice kosztują coś koło 100 złotych, tylko nie wiem czy to cena hurtowa producenta czy cena już dla indywidualnych
Witam! Mam dylemat z wyborem zmywarki. Żeby było łatwiej, wykluczyłem już Boscha; moim zdaniem w cenie +/- 1600 daje mniej niż inni... Najbardziej pasują mi 2 pozycje: ELECTROLUX ESL 46010 vs AEG-ELECTROLUX FAVORIT 65411 Vi Bardzo proszę o opinie użytkowników tych modeli, czy jest ok
względem funkcji urządzenie produkowane przez inna firmę,która takich punktów kontroli ma zdecydowanie mniej. Jednym słowem płacimy za jakość nie tylko za funkcję. Wybór należy do Ciebie.