Fidel Castro wołał "Ojczyzna albo śmierć!". Oni śpiewają "Ojczyzna i życie". Na Kubie dzieją się rzeczy historyczne. Ludzie wyszli na ulice w liczbie niespotykanej. Popycha ich do tego głód i desperacja. Pomagają wyjątkowe działania artystów i internet… -- Moje forum
A teraz? -- Lubię forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html
Nie pozostaje mi nic innego jak Cię ignorować... Spróbuj sił na jakiś innym forum...może www.żal.pl, to do Ciebie idealnie pasuje... Swoją drogą, szkoda, że ktoś kto posiada jakąś wiedzę, zamiast się nią dzielić szuka wrażeń, no ale tak to już bywa, może jednak ktoś inny ma coś d powiedzenia?????
Przemądrzały forumowiczu, oryginał pisowni to" República de Cuba ", ale nie o to pytałem, jeśli masz coś ciekawego do powiedzenia to chętnie posłucham, natomiast wyrzygiwanie swoich frustracji na forum, to chyba nie jest dobry pomysł, innymi słowy cokolwiek nie napiszesz ja na pewno to zrozumie, co
a cukier gdzie? :-P ps cały czas czekam na ten "graniczniok" !-)
nie nie mam problemu,tylko niech mac sie dokladnie okresla a nie gubi w zeznaniach..Bo to nieladnie,Wazystko - koniec dyskusji, pozdrowienia
Gość portalu: kuba napisał(a): > nie nie mam problemu,tylko niech mac sie dokladnie okresla a nie gubi w zeznani > ach..Bo to > nieladnie,Wazystko - koniec dyskusji, > pozdrowienia Nie, nie kończ jeszcze dyskusji, bo znów nie rozumiem (nie wiem, może to już ta późna
--
Asia i Kubeczek
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=28249463
--
Asia i Kubeczek
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=28249463
Fidel w morzu leży Kuba - chciyjcie wierzyć. -- forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=28940
1511-1515 Siedym osad Velasqueza Rośnie tukej - tako wierza Że hiszkańsko sztela chnetko Jak tu ludzi swojich wetkoł. -- forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=28940
Hola Amigo, przewodnika nie bede Tobie pisal. Pokopiesz na forum - znajdziesz. Co do roweru to mala sugestia. Daj sobie z nim spokoj. Nie ciagnij roweru z Polski. Transport na Kubie jest taniutki i mozesz objechac wszystko za kubanskie grosze (placac dolarami). Jezeli bedziesz upieral sie przy
Po przeczytaniu wątków na forum pomyślałem sobie tak! Kupię bilet na samolot, wezmę rower i pojeżdżę po Kubie. Piszecie, że kwatery oznaczone niebieskim trójkątem są prawie wszędzie i do 10 USD. Najtańszy bliet lotniczy jaki znalazłem to Amsterdam - Havana linii MartinAir (+ jakoś do AMS