4 049 wyników w czasie 69 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Pod iloma nickami pacynkuje tu "kubiss"?

fotoforum.gazeta.pl/photo/1/me/lh/6w2o/HObVaJGPYrFgsXhfX.jpg -- www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA

Re: Pod iloma nickami pacynkuje tu "kubiss"?

Mniyj pij, mniyj ćpaj, to cia wyjdziy ino na zdrowie jatzek. Aaa, i wiyncej mniodu i mnieyj wusztu i gorzoły.

Re: Niemiecki bajzel czy Deutsche ordnung ?

Kubiss ty dalej tu piszesz? Myslalem, ze te twoje kamraty z onr juz ci sie znudzili:-)))

Re: Powstania tkaczy śląskich

kubiss napisał: Czymu zadyn Oberschlesier nie zabiera glosu w dyskusji ? Niski iloraz inteligencyji ??

Re: No i ?

Tez cie lubie kubiss z medalikowego ciemnogrodu -- www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA

Re: Hallo kubiss

Co miałeś z j. polskiego w szkole? No chyba, że godosz p ślunsku w wersji gazety wy-wy-wyborczej.

Re: Hallo kubiss

egal w jakim,wszechpolak-swir chcial "opylic" swoje hitlerowskie akcesoria.....nie poszlo jak chcial ,o dziwo ,to se wkur....debil. Kozo kumasz? -- memnews.pl/images/0/0/0/5/8/0/8/6/7ajlqylz.jpg

Przeprosił za antypolski wpis przeciw Tuskowi (początek wątku)

Nie dziwi to forumowiczów którzy od ponad 10 ciu lat śledzą tu forumowe nicki. Takie jak z archiwów "kubiss" "tomek" "zen" "koyod" czy mutacje nicku "taniarada". Żaden z nich NIGDY nie zaprotestował przeciw chamskim, rasistowskim, czy też chwalącym manifestację hitlerowskiej szmaty w przestrzeni

Re: Spoko gościu ten Kubiss

Jęśli ślępak to doskonale. Zawsze można go przeładować, do lufy wsypać 3 łyżeczki gruboziarnistej soli np. drogowej, lufę zatkać wacikiem i z palcem na spuście gotowić się do strzału ostrzegawczego ale nie w potylicę tylko nieco poniżej plecków, aby czosnkowy paszkwilant przez circa jebaut tydzień d

Re: Spoko gościu ten Kubiss

palimonka napisał: > Jeśli ten flagowy, komunistyczny paszkwilant z parirza to ściga, tzn. że sprawy > idą w dobrym kieroonku. A co się stało z nabojem z drugiej lufy dubeltówki? > > Pozdrawiam Ślepak jak to u menela,Ale w Paryżu kloszardzi mają klawe życie .Socjal w Paryż

Na gliwickim forum zniemoczonych Polaków (początek wątku)

Fatum 1 już dawno nie jest moderatorem.Musisz wiedzieć storima.Że tu nikt z sroce spod ogona nie wyleciał.Wskoczyłeś jak zwykła łajza z buciorami i ryjem.A Kubiss biedaczek musiał się bronić.Szwambucha58 jest następnym knurem tego forum. Ogólnie to możesz biedaku umysłowy sobie pomerdać duźym

Re: Bald ist Weihnacht!

wtóruje mu prostak, a "walczy" z nimi gość, który jest do zaakceptowania nawet u nas. Święta, za kilka godzin i nie widzę problemów, aby ogłosić amnestię dla zbanowanych. Jeżeli potrafią prowadzić dyskusję bez obelg i naruszania regulaminu - nie jestem obrzydliwy. Nawet kubiss może pisać. Jednak

Re: Z życia kościoła........!

, kubiss, taniarada, zen, koyod i inni rasowi skrajni nacjonaliści. Do dziś nie rozumiem. Dlaczego tu grzmią pod zmiennymi nickami gdy przywraca im się należne na publicznym forum nazwanie ich rasistami?

1 2 3 4 5 6