jeden raz tylko W 11 mnie odwiedziło w domu ale to jest ryzyko wpisane podczas zakupu -- "Proszę :) narysuj Mi baranka "
W11 to paradokument! Poza tym kręcą w Krakowie, wiec skąd się u Ciebie wzięlio?
"Kupujcie, kupujcie! Taniej nie będzie. Teraz jest najlepszy moment. Kupujcie, kupujcie! Ej, no! Kupujcie wreszcie. No kupujcie już ku..aaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!" Kto ma łeb na karku wie swoje :P
wzrost wynagrodzeń itd. Nie pisz człowieku że mieszkanie będzie kosztowało 2000 zł bo akurat na takie Cię stać. Najpierw nagonka na to że mieszkania nie będą taniały i ludzie kupowali po 8000 - 12000 zł, a zaraz się zaczną nagonki w drugą stronę "za więcej niż 2000 zł nie kupię"...Ci pierwsi
ja obkupiłem się za całą kasę, tylko patrzeć jak wrócimy na 4000 na wig20 - a wtedy będę bogaty.
dowolne miejsce na świecie, gdzie kupują akcje. Taki jest mechanizm windowania cen np. w Warszawie. A za jakiś czas po kolejnym krachu giełdowym znowu napiszą, że było za mało regulacji, że kapitalizm jest be i że trzeba ratować instytucje finansowe. Ile razy można powtarzać te same błędy ?
Analitykom GPW dziękujemy
A potem sprzedawać
w pakiecie razem z fotografią Jana Pawła II Pismo Św. stoi na półce - jest przydatne, gdy przychodzi ksiądz po kolędzie Obrazek wisi obok jelenia na rykowisku o zachodzie słońca i ślicznie sie z nim komponuje -- zgadnij kto to ? czw., 15-03-2007 Forum: Kraj Wątek: kupują , kupują
Nie mam, nie kupuję "GW". Chociaż odkąd Springer uruchomił "Dziennik" cena spadła do 1,50 zł. -- All The Same
no to fajnie bo mam nadzieje że się obkupie na święta i bede szalała na imprezkach przedsylwestrowych w nowych kreacjach hihi -- www.youtube.com/watch?v=bkwk3Vobfc8
taniej nie będzie...
To co piszesz sugeruje że rynek już jest wyprzedany więc wzrosty już niedługo. Wiekszość kupuje akcje na górce jak już jest na to za późno. To co piszesz sugeruje że leszcze już nie kupują ;-)
Budowlańcy przestali budować, to niedługo mieszkań zabraknie i ceny wystrzelą... -- www.antydeweloper.blox.pl
A tu co, nagle nikt nie kupuje? Gdzie sa forumiowi experci od siedmiu bolesci co mowili innym, ze przegrali zycie?
bigpicture.typepad.com/.shared/image.html?/photos/uncategorized/inflation_adj_spx_logarythmic.png
dopiero co tylu uśmiechniętych polaczków liczyło tyyyle papierowych zysków z TFI :))) macie wreszcie za__biste i bardzo drogie korepetycje z rynku kapitałowego. trwa krwawe odleszczanie ale już niedługo można zacząć ponownie kupować ten sam towar co naiwniaczkom rozdany poł roku temu na szczytach