Dziewczyny w poniedziałek zaczyna się Kurban Bayram i w związku z tym mam pytanie jak długo trwa to święto i czy składa się jakieś życzenia a jak tak to jakie? Pozdrawiam ciepło :-)).
Tak.
Nie można chłopcom jakiegoś barana posłać? Tam to musi być raj dla pedryli.
Pimpus,wlasnie o to i chodzi ,ze nie ma szans im cos podrzucic,nawet puszki konserwow. A swoja droga,Pimpus,czyz bys zazdrosciles im meskiego towarzystwa? Od tej strony na ciebie nigdy nie patrzylem.Ale zeby bylo jasno,mnie to nie przeszkadza. Dopoki ktos nie dobiera sie do mnie,uwazam to za ich
witam mam pytanie w związku że jutro jst bayram znalazłam zyczenia z tej okazji ale tylko po turecku chciałabym je wysłać smsem ale wolałabym wiedzieć o co mniej więcej chodzi czy któś mógły przetłumaczyć byłabym wdzięczna Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu
mam pytanko!!!kiedy w tym roku jest seker bayram i kurban bayram??z góry dziękuje:P
dostalam maila z zyczeniami od zaprzyjaznionej firmy, pomyslnosci w 2006r i z okazji kurban bayram'u. troche sie zdziwilam, bo k.b. kojarzyl mi sie do tej pory z wiosna, lecz faktycznie, przeciez to sa ruchome swieta i wypadaja niedlugo po ramazanie. zawsze pytam tesciowa o takie rzeczy, a
Czesc z tego co ja wiem to 10.01 do 13.01.2006 u nas to sie nazywa Opferfest.
witam. chciałabym was spytać, jakie jest jedzonko na Kurban Bayram na tureckich stołach? Jest jakaś tradycyjna potrawa?
Ja też cok cok :-) Jeszcze pisze ze jest w domu. (pewnie z powodu kurban bayrami) :-)) -- All is the matter of time
Wszystkim życzę wspaniałego Święta Kurban Bayram. :-) Rodzinnego ciepła, uśmiechu i wielu wspaniałych chwil z Waszymi Rodzinami. Katia
Kurban Bayramınız ve Yeni Yılınız kutlu olsun! (wesolych swiat i szczesliwego nowego roku)
no tak tylko ze kurban bayram jest ı nıc nıe dzıala...