1 562 wyników w czasie 152 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Klub Kwadro????? (początek wątku)

Klub Kwadro?????

Witam Natalko. Byłem w Kwadro na otwarciu - było zaeeebyśście!!! Poza muzą, (spoko), klimat to podstawa, i taki był (mnóstwo fajnych osób). Wystrój - spokojny, ale taki jak lubie (nie siermiężny w stylu - H20; nastrój Piekarni - tylko 2 razy większej i mocno pokręconej). Zakamarki są świetne

Re: monogamisci:)kwadro

Tak,slysze kwadro.Ale chce zejsc z qw5.Ona potrzebuje prawdziwego ogiera.

Ile za metr kwadr. (początek wątku)

Chcę sprzedać ,,kawalerkę"w Ciechanowie. Nieczęsto bywam w Ciechanowie, dlatego proszę Was o pomoc.Chodzi o średnią cenę.

Re: Ile za metr kwadr.

dużo zależy od lokalizacji, piętra, stanu technicznego.

Poniedzialek, po trzeciej kwadrze

Weekend spedzilam w ogrodzie, slonecznym i cieplym, choc podszytym typowymi dla sierpnia zimnymi i suchymi wiatrami z zachodu. Wypielilam zarosniety kat ogrodu i posadzilam tam kilka krzewow oraz kolejny czerwono kwitnacy eukaliptus a Buszmen zasadzil palme znaleziona w doniczce kolo niedawno

Re: Poniedzialek, po trzeciej kwadrze

hej w Lodzi miła letnia jesień ale wolę to niż upały, które w mieście powinny być zabronione złam jest, bo pracy w pracy podstawowej niewiele, mogłabym robotę własną ciagnąc, ale komputer tu taki, ze aż mi go żal biedaczka, ledwie dycha. I takie westchnienia z siebie wydaje ciężkie. No to się

20m kwadr. pomoc (początek wątku)

Słyszałam że można dobudować bez zgody 20m kwadratowych. Mnie chodzi o dobudowanie łazienki. Czy to jest prawda? Proszę o pomoc i z góry dziękuję

Re: 20m kwadr. pomoc

Powierzchnia ta dotyczy wyłącznie budynków gospodarczych stanowiących zaplecza do bieżącego utrzymania linii kolejowych. W opisanym przypadku zachodzi więc konieczność opracowania chociaż skromnej dokumentacji (wielobranżowej) i uzyskania pozwolenia na budowę, gdyz taka dobudowa nie spełnia k

Re:Jagus-kwadry ksiazyca

ogrod-amat.strefa.pl/ksiezyc.php -- http://i41.tinypic.com/2zspsb8.gif

Re:Jagus-kwadry ksiazyca

No...zapomniałam Kenduś na amen.Muszę zobaczyć,co z tym się wiąże,bo też zapomniałam.Przedwczoraj to była burza w nocy,a wczoraj to nawet nie spojrzałam.http://i29.tinypic.com/2lb2e7s.gif http://ogrod-amat.strefa.pl/ksiezyc.php -- http://i41.tinypic.com/2zspsb8.gif

Jezeli chodzi o kwadro,

to pierwszy raz slyszal the-end w rodzinie marynarskiej, i tam tez poznal inne wymysly kapitalizmu, no i dlatego my ludzie z 3city skonczylismy z tym ustrojstwem, bo wiedzielismy zbyt wiele, wiedzielismy, ze coraz bardziej sie cofamy i staczamy w nicosc...

Re: Jezeli chodzi o kwadro - ciekawe n/t

Zespół KWADRO Częstochowa - opinie (początek wątku)

Witam :) Tak jak w tytule proszę Was o pomoc, napiszcie jak grają i co (czy biesiadę i disco polo też ?). Proszę o szczere opinie i komentarze. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Re: Zespół KWADRO Częstochowa - opinie

zaskoczyło, każdy z nich śpiewa, gitara robi super wrażenie. Gorąco polecam, daje linka do strony kwadro.like.pl/

Umywalka konglomerat firma Elita Kwadro (początek wątku)

Mam zamiar kupić umywalkę tej firmy. Jak wygląda utrzymanie w czystości takiego kamienia? Czy ta firma to środkowa półka cenowa czy może inaczej? Dziękuję za opinię i pozdrawiam

Re: Umywalka konglomerat firma Elita Kwadro

Stanowczo odradzam. Niestety mam jedną taką umywalkę (z dolomitu). Jest b. podatna na zarysowania, łatwo ją zafarbować (nawet pastą do zębów), trudniej ją umyć niż umywalkę ceramiczną. Jej biel też pozostawia wiele do życzenia.

zespół kwadro z pietrzykowic znacie??? (początek wątku)

proszę o opinie bo teściowie chcą mi ich wcisnąć a nic o nich nie wiem!!!!!

Re: zespół kwadro z pietrzykowic znacie???

Ja znam:) Zespół jest bardzo dobry, ale to od to od gości zależy czy się lubią bawić. Byłem na 5 weselach gdzie grał zespół kwadro i naprawdę byli rewelacyjni. Polecam zresztą sam z nich będę korzystał:D, P.S. ale się spiesz bo jak chcesz ich na ten rok to może być kłopot

1 2 3 4 5 6