Taki Kosciół.:) Wyszło ci, że jesteś ortodoksyjnym kwakrem? No nieżle:) -- Pozdrawia aric *** Niemyte Jeże *** Jutro bedzie dzień. Jak co dzień. Dzień Świataka.
Nie wiem dokładnie co to za jedni, ale wiem, że ich głównym mottem życiowym jest dobroczynność. Na tej stronce z testem masz krótki opis każdej z zaproponowanych Ci religii. Przeczytaj sobie dokładniej. -- Niech będzie odpalony.
czy w Polsce mieszkaja jacys kwakrzy?
Na googl została założona grupa dyskusyjna dla osób zainteresowanych kwakrami. Wszystkich chętnych dołączeniem, zapraszam - mail kontaktowy kwakrowie@gmail.com
Chętni chyba w naszej aglomeracji powinni by się znaleźć? Poznań może a u nas nie?
Kwakrzy. Domów Spotkań Religijnego Towarzystwa Przyjaciół. -- " Swoje niepowodzenia ludzie elegancko nazywają doświadczeniem życiowym." -Oscar Wilde-
Kwakrzy. Jedn z pieciu Domów Spotkań Religijnego Towarzystwa Przyjaciół . portalwiedzy.onet.pl/16551,,,,kwakrzy,haslo.html-------- "Nie bój się cieni. One świadczą o tym, że gdzieś znaj
Cmentarz kwakrów przy Cork Street powstał w 1698 r, był czynny do chwili powstania nowego Temple Hill Burial Ground w 1860 r. Dzisiaj opuszczony, zapomniany. Zachowały sie pojedyncze nagrobki "wbite" juz w ziemie, z jeszcze czytelnymi inskrypcjami i jedną symboliczną stelą. -- " Swo
Cmentarz kwakrów "Temple Hill Burial Ground" powstał w 1860 r, i jest nadal czynny. -- " Swoje niepowodzenia ludzie elegancko nazywają doświadczeniem życiowym." -Oscar Wilde-
Kwakrzy mnie fascynują, bo "wizualnie" zaliczają się do wyznań o "niedzisiejszych" strojach - kobiety w czepcach itd. Jednocześnie nie są oni chyba tak całkiem konserwatywni - oni raczej właśnie popierali równouprawnienie kobiet, walczyli z niewolnictwem... Więc pomimo absolutnego konserwatyzmu
stephen_s napisał: > Kwakrzy mnie fascynują, bo "wizualnie" zaliczają się do wyznań o > "niedzisiejszych" strojach - kobiety w czepcach itd. Jednocześnie nie są oni > chyba tak całkiem konserwatywni - oni raczej właśnie popierali równouprawnienie > kobiet, walczyli z
Od trzech lat próbowałam zwiedzic cmentarz, niestety do 2014 r, był niedostepny. Chwała osobom, które postanowiły udostepnic go w wyznaczone dni społeczeństwu. Cmentarz kwakrów "Temple Hill Burial Ground" powstał w 1860 r, i jest nadal czynny. W tym roku, po raz pierwszy cmentarz otwarto
R.T.P. Kwakrzy nie uznaja chrztu wodnego, ale praktykuja Chrzest Duchem Swiętym. Ciekawy jestem jak to sie u nich odbywa. Na tym forum myslę, ze sa co najmniej dwie osoby, ktore zwiazane sa z Towarzystwem Przyjaciol Kwakrzy albo cos o nich wiedza. Mozecie napisac jak odbywa sie Chrzest Duchem
Hmmm... -- Quelle vulgarité!
Mnie zawsze wydawał się jakiś taki mało estetyczny i bez polotu ;-) A poza tym jak to by niby miało być - sweet flying spaggi monster? -- członek delegatury warszawskiej hołoty w mieście Łodzi
Dom Spotkań Kwakrów w Monkstown. Za Wikipedią: pl.wikipedia.org/wiki/Religijne_Towarzystwo_Przyjaciół -- "Obowiązek to coś, czego oczekujemy od innych." -Oscar Wilde-
Cmentarz kwakrów "Temple Hill Burial Ground" powstał w 1860 r, i jest nadal czynny. W tym roku, po raz pierwszy cmentarz otwarto dla ogółu społeczeństwa, od 01.07 - 07.09.2014 r. w kazdy wtorek, w godz. od 14.00-17.00 z przewodnikiem mozna zwiedzić tę piękną nekropolię. Cmentarz położony