720 wyników w czasie 78 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

LEK-AM (początek wątku)

Witam Mam propozycję pracy w tej firmie. Czy ktoś wie coś o niej:

Re: LEK-AM

do jakiej lini?? zresztą nieważne tak czy inaczej to szmaciarze, praca opiera sie na zamiankach w aptekach, generuja mało recept - reszte sprzedają w aptekach

Lekam - praca (początek wątku)

Czy ktos ma wiedze n/t pracy Key Accountow w Lekamie ??? pensja, dodatki, kultura pracy, teren, flota, budzety itp. Czy sa te same posty co w przypadku PM ??

Lekam sie

czy ten lek wyleczy moje zebra. Podpisano: Zebra. -- To tu typowe - wybaczanie tematu, pseudosmieszne wymiany nic nie znaczacych zdan. Ogolona czekolada. I te sygnaturki nie mające nic wspolnego z jakimkolwiek snem (oto_nowy_login)

LEK-Am pilne!!! (początek wątku)

Czy ktoś wie cokolwiek o tej firmie?? Interesują mnie wszelkie inforamcje od ewentualnego gps'u w autach, rodzaju aut, atmosfery pracy, ciśnienia na wynik do możliwości finansowych dla przedstawiciela z kilkuletnim doświadczeniem w branży. Będę wdzięczny za cokolowiek.

Re: LEK-Am pilne!!!

Ja również proszę o info - jak wyżej:) Pozdrawiam.

nie lekam sie

kvinna napisała: > Dlaczego? Miałabym zapytać o to w Kościele? Gdzie? np. tutaj: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=29 > > no comment. > Dlaczego? > Ten, który wczoraj przypinał kir, dziś znow

Lek-am to oszusci!

Nie kupujcie zadnych lekow Lek-am'u to OSZUSCI! NIE PRACUJCIE dla nich! W 2012 wybuchl skandal z udzialem lek-am i falszowania przez nich badan i lekow. Ja sie nacielam na lek Melatonina - ten lek nie dziala! to scam Lek-amu! Melatonina innych firm dziala, tak wiec ta firma ma jakies plecy i

LEK-AM Proszę o informacje dotyczące małopolski (początek wątku)

Witam. Chciałem zapytać o warunki jakie panują w rejonie małopolskim. Ponieważ właśnie aplikuję na teren KRAKÓW-MIECHÓW chciałbym dowiedzieć się o to jaki jest kierownik i czy warto podejmować ryzyko zmiany pracy na pracę w LEK-AM?? Jeśli ktoś może to proszę o info dotyczące ewentualnych

Nie lekam sie, Effciu!

Mam Ciebie. Wojtek tez smialo w przyszlosc patrzy. -- Być jak Steiner ...

Cudowne rozmnozenie banderowcow, jak w Kanie.

Effciu, nawet gdy musisz byc "linientreu", nie daj sie tym sowkom manipulowac. Lekam sie o Ciebie ! -- Być jak Steiner ...

Lek-am przestawiclel farmaceutyczny (początek wątku)

Ktos cos wie na temat warunków zatrudnienia w firmie Lek-am na stanowisku przedsstawiciela farmaceutycnzego? Bede wdzieczny za kazde info. Z góry dziekuje

Re: Lek-am przestawiclel farmaceutyczny

Jeżeli jesteś bardzo zdesperowany , to idź. Można wynegocjować sobie całkiem przyzwoite warunki , ale z tej firmy szybko się ucieka samemu , albo wyrzucają za brak wyników. Straszne ciśnienie , plany z kosmosu i w sumie szkoda nerwów.

chcialabym ale sie lekam:-) (początek wątku)

witajcie, zgodnie z tytulem chcialabym moje trzecie dziecko chustowac od poczatku, zreszta w pewnych sytuacjach byloby to wrecz idealne ale mam problem - nie wiem zupelnie od jakiej chusty zaczac jak maly sie urodzi, zakladajac ze bedzie kilkutygodniowym wczesniakiem starsze siostry nie byl

Re: chcialabym ale sie lekam:-)

nie lękaj się :-) pytanie pierwsze i podstawowe: skąd jesteś? to rozstrzygnie czy masz w okolicy jakiś Klub Kangura lub inną motającą grupę. One Ci skutecznie namotają w głowie i nauczą co i jak :-) Ja swoją Zosią włożyłam w chustę długą, jak miała 10 dni. -- niedz., 17-01-2010 Forum: Kawałek szmaty - chusty i... Wątek: Re: chcialabym ale sie lekam:-) Autor: joa8

Lek-am praca jako telemarketer (początek wątku)

Witam, zostałam zaproszona na rozmowę do wyżej wymienionej firmy. Staram się o stanowisko telemarketera. Może jest ktoś kto tam pracował lub przechodził rekrutację? interesują mnie jej etapy i jak to mniej więcej wszystko wygląda. -- <a href=" śr., 16-12-2015 Forum: Praca Wątek: Lek-am praca jako telemarketer Autor: aaagnieszka1987

1 2 3 4 5 6