Póki co, mam już "lajta" i bardzo mi się podoba. Topazio :-) Design miodzio! Kółka przednie super - kręcą się 360st i nie hałasują na kostce jak mój Mac. Jeden mankament - kiepskie podbijanie, choć jest dużo mniejszy od maclarena xlr, którego też mam, to podbija się dużo gorzej. Z drugi
Aha. Rozważałam też Maca xt, ale szczerze mówiąc, strasznie mnie odrzucają te szarości, no jakoś nie mogę... Jak zobaczyłam i wypróbowałam Lite'a, to wiedziałam, że chcę go mieć i już. Ten włoski design, te kolory :))) A synek ten zachwyt na szczęście potwierdził już w sklepie!
1,5 roku. Więc zastanawiam się nad chicco multiway i liteway. W multi przeważa to, że ma większe siedzisko ale jest za to ciężki a w lite boję się, że szybko się w nim przestanie mieścić i cze te kólka są dobre?? Wiem, że już było ale wypowiedźcie się jeszcze raz dla mnie
mój jest w tym samym wieku co twój i prawie taki sam tyle że 10 cm mniejszy ja kupilam ct04 na dniach przyjdzie ale sie zastanawiałam nad mutli ale przeważyło ct04 -- Jaś 16-08-2007
Hej, wlasnie przyszedl moj lite way! Kolor topazio (turkus!): boski! Jak tylko go na zewnatrz przetestuje, to tu cos napisze, bo faktycznie prawie nic tu o tym wozku nie ma. -- Pinik forum.g
Czy widział ktoś może na żywo CHICCO LITEWAY. Znalazlam wlasnie na allegro idg.allegro.pl/show_item.php?item=301403761 ; Potrzebuje lekkiej spaerówki dla rocznego dziecka. Mała jeszcze spi na spacerkach wiec
, ale wciąz się zastanawiam co przemawia za Questem, że jest tak popularny i sporo droższy. Czy może Liteway, będzie równie solidny, a nadto bardziej wygodny za sporo niższą cene? Zaznaczam, że dożywotnia gwarancja mnie nie przekonuje, w naszym kraju reklamowanie czegokolwiek to starta nerwów
hej, ja mam questa i moje dziecko jest bardzo zadowolone, ma okolo 2 lat. jezdzimy nim na dluzsze wypady, czasmi w nim zasypia- na przyklad podczas ostaniego wypadu wakacyjnego.staralam sie mu kupic wygodny wozeczek, ale juz taki mniejszy i lzejszy dla nas rodzicow. wczesniej mielismy casual
Mam pytanie do posiadaczek owego wózka: czy u Was jest możliwe opuszczenie podnóżka w dół do pozycji pionowej? (chodzi mi o koncowa, ruchoma czesc siedziska) Zakupiłam ten wózek wczoraj i ogólnie jest fajny, martwi mnie tylko ta jedna rzecz. Podnóżek jest opuszczany/podnoszony mechanizmem "z
można, popróbuj, on się ustawia w 9ciu pozycjach, całkiem do dołu też, pierwszy raz trzeba mocniej go nacisnąć w dół po zwolnieniu blokad oczywiście, potem się wyrobi. -- FOLIA NA PAŁONK DO WÓZKA SPACERÓWKI //LOLA// bebe confort.FOLIA CHRONI PRZED ZABRUDZENIEM I MECHACENIEM MATERIAŁU NA PAŁO
czy moglibyscie podać wymiary siedziska liteway i jak duży jest ten podnóżek oraz jakie de facto waga!!!!
Kto ma niech się jeszcze wypowie, bo mało tych opinii o Litewayach. Najpierw chciałam Ct 0,4 ale chyba już nie robią i kolorystyka jakaś okrojona. Teraz zastanawiam się nad wyborem pomiędzy Multiwayem a Litewayem. Wydaje się że ciekawiej - tak innaczej, wygląda Liteway, poza tym przy
co prawda nie jestem użytkowniczką, ale miałam przyjemność w sklepie i Liteway napewno jest bardziej zwrotny zakręca prawie w miejscu co do innych zalet lub ew. wad niech wypowiedzą się użytkowniczki
Proszę o opinie dotyczące tego wózeczka. Czy rozkłada się na płasko, czy dobrze podbija i czy bardzo turkocze na kostce? I czy jest dobrze zwrotny?
Chcę kupic mały , dodatkowy wózeczek dla dziecka od 6 do ok 18 m-cy (potem myślę o Quest).Będzie sobie stał w domu złożony i używany sporadycznie. Podoba mi się Jet BD , ale boję się firmy. Podoba mi się również Chicco Liteway ze śpiworkiem. Chcę żeby wózeczek ważył ok. 7 max 8 kg
Dziewczyny poradzcie ktory lepszy. Juz zglupialam calkiem, wlasnie sprzedaje Chicco Skip bo jest jak dla mnie beznadziejny i musze sie na cos zdecydowac. Padlo na te dwa, bedzie to wozek dla dwulatki dosc duzej i czesto spacerujacej ale jako jedyny wiec chcialabym zeby byl wygodny. Nie chce
Wiem że Cybex dobrze się podbija (próbowałam z moją 2-latką) i prowadzi się też całkiem lekko. Co do Chicco to niestety się nie wypowiem. -- Zaczynam się martwić o przyszłość mojego dziecka... Szymon jak dorośnie chce zostać PŁYNNYM POMARAŃCZEM!!! :o http://www.maluchy.pl https://suwaczki.m