68 wyników w czasie 66 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Maniek złota rączka. (początek wątku)

allegro.pl/maniek-zlota-raczka-mowi-po-polsku-tanio-t8129-i1301824396.html Czy dla dwu latka będzie to trafny prezent.Dodam że bajki uwielbia z tym bohaterem.

Re: Maniek złota rączka.

duzo mowia te narzedzia i czy to melodja tylko jest czy piosenka -hop...

maniek złota rączka (początek wątku)

mam pytanko do posiadaczow:) warto kupic ta zabaweczke? lepiej z mańkiem,czy tylko same narzędzia. jak sie sprawuje w uzytkowaniu? jest wytrzymala? -- https://comar.neostrada.pl/fly.gif CARPE DIEM ! ! ! ! ! https://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/pi/ia/mi1v/9fyaGzv7mZyj6Yy8mX.jpg

Re: maniek złota rączka

ja pojechałam do cerfura-po narzedzia-skrzynke z narzedziami,wziełam,ale wrociłam sie i oddałam--stwierdziłam(nigdy jej na zywo nie widziałam)--ze wyjatkowo jakos zle wykonczona-te otworki co narzedzia stoja w niej,wogóle piosenka jak z pozytywki za 15 --i narzedzia małe--myslałam ze wieksz ebedą

maniek złota rączka

A widziałyście może Mańka na Bemowie lub w Arkadii? W Reducie nie ma. -- Maja (31.03.2003) Nikola (06.09.2007)

Re: maniek złota rączka

W Arkadii widziałam, ale nie wiem ile było - nie znalazłam na półce tylko w jakimś porzuconym koszyku. 102 zdaje się, bo sprawdzałam cenę z ciekawości.

Dla fanów Mańka złotej rączki (początek wątku)

W Selgrosie widziałam ostatnio Mańka ze skrzynką z narzędziami. Maniek mówi jak naciśnie się go na guziczek umieszcozny na pasku. Nawet fajna zabawka. Kosztowała 101

Maniek Złota Rączka:) (początek wątku)

powiedzcie mi jak to jest--na allegro maniek z narzedziami po np. od 98 do 120 /w cerfuorze jest gazetka i cena 96 --ale pisze figurka maniek złota raczka,czyli co---lipa nie promocja--bo sam maniek kosztuje tyle co na allegro zestaw:) A sa tez skrzynie z narzedziami od 90 do bodajze 130

Re: Maniek Złota Rączka:)

> jA POTRZEBUJE SKRZYNIE Z NARZEDZIAMI---Jak ktoras bedzie w marketach--niech luk > nie po ile są:) 149 . -- Maksymilian 10.10.2008 Aleksander (*02.05.10-19.08.10)

Maniek złota rączka-skrzynka z narzędziami nadaje (początek wątku)

się toto dla trzylatka? ja myślałam, że to dla dwulatka najdalej choć w aukcjach jak widzę opis to niby od trzech lat choć wydaje mi się, że w sklepie na opakowaniu było 2+... Nie jest to za dziecinne dla trzylatka? chciałam kupić narzędzia boscha dla dzieci a ten wypatrzył w sklepie i suszy głowę

Re: Maniek złota rączka-skrzynka z narzędziami na

u nas to tylko dodatkowy zbędny "mebel". Dropgie toto było a zabawie słuzyło chiwlę a potem wyladowało w kącie :). Fajniejsze są te narzędzia bosch'a :). -- Ania z Kubutkiem (16.11.2006) i Zuzanką (10.12.2010) https://www.suwaczek.pl/ https://www.suwaczek.pl/cache/d30b5d5822.png https://www.s

Maniek Złota Rączka (początek wątku)

Gdzie nie w internecie, a w sklepach kupie najtaniej Mańka Złotą Rączkę? W Makro były do 100 ale przegapiłam niestety, może jeszcze gdzieś są w dobrej cenie? Z góry dziękuje za odpowiedz.

Re: Maniek Złota Rączka

do 100 były niedawno w selgrosie skrzynka z narzędziami mańka złotej rączki. bardzo polecam, moj syn bawi sie od 3 miesięcy i wszytsko nadal działa :)

Maniek złota rączka czy rakieta ELC dla 3-latka? (początek wątku)

Zastanawiam się na Mańkiem bądź rakietą elc dla chrześniaka (3 latka). Która zabawka będzie lepsza? Czy widziałyście w Arkadii w Carrefourze może Mańka? W Reducie wymiecione:-( -- Maja (31.03.2003) Nikola (06.09.2007)

Re: gdzie najtaniej Maniek Złota Rączka?

A Auchan były po 90 -20%. Za coś ok 70 kupiłam :) -- Maksymilian 10.10.2008 Aleksander (*02.05.10-19.08.10)

Re: gdzie najtaniej Maniek Złota Rączka?

Były w Makro i Leclerku do 100, ale już u nas w mieście nie ma:(

gadajacy Maniek Złota Rączka z narzedziami (początek wątku)

(kompletne). Narzedzia można przyczepiać do paska Mańka. Stan skrzynki bdb, a narzędzi dobry+ (w paru miejscach zdrapana farba). Cena: 70 Warszawa

1 2 3 4 5 6