296 wyników w czasie 68 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Nako Vals

nowość na rynku, 100% akryl typu single/1-ply włóczka fajna, milutka, zupełnie niegryząca ma ładny połysk, kolory przepiękne (robiłam z tej całkiem tęczowej), ładnie się przenikają w niezbyt długich odcinkach, mechaci się trochę i rozdwaja w trakcie robienia, jak to nieskręcone single mają w zwy

Cena Nako Portofino ? (początek wątku)

Ile kosztuje motek Portofino? Dostałam kilogram włóczki i chciałabym zapłacić, ale ofiarodawczyni nie chce podać mi ceny. Podpowiedzcie proszę

Re: Cena Nako Portofino ?

wydaje mi sie, ze 4-5 lat temu placilam 18 zl za 100 g motek, ale glowy sobie nie dam uciac. Wiem, ze troche mialam kaca, bo drogo wyszlo. -- Iga wt., 30-11-2010 Forum: Robótki na drutach Wątek: Re: Cena Nako Portofino ? Autor: agablues

NAKO jaka to włóczka? (początek wątku)

Czy znacie dziewczyny taką? 50% wełna 50% akryl 210m długości 100gr cena 14zł

Re: NAKO jaka to włóczka?

Tak robiłam z niej , fajnie się z nią pracuje , jest miła w dotyku i wydajna , mogę ją polecić

78/94 - nako123

Z brytyjczyków polecam Ci 32E, z polskiej rozmiarówki możesz przymierzyć 70G. Skoro jeszcze karmisz, to zajrzyj do naszego wątku o karmnikach. W wątku pier

Bambu Color firmy Nako (początek wątku)

Poszukuję koloru 8489 (róże) i 8491 (brązy). Z chęcią odkupię.

Portofino firmy Nako-pomocy (początek wątku)

Witajcie! Może ktoś ma na zbyciu motek nako portofino? Już 2 razy przerabiałam sweter , no i nic mi nie wychodzi....Kolor złoto- beżowy - 1480 chyba, albo czarny- połączę. Albo może ktoś wie, gdzie dokupić...Będę wdzięczna za pomoc!

Re: Portofino firmy Nako-pomocy

Jestem, jestem!Czekam na wiadomość!Dzięki!

sprzedam Scheepjes Our Tribe i Nako Arya Ebruli (początek wątku)

nietknięte. Cena - 75 zł. Sprzedam również 3 motki Nako Arya Ebruli (10% alpaka, 10% wełna, 80% akryl premium) w kolorze nr 86402 (mix błękitu i ciepłych beżów), 550m/100g, druty 2,5-3. Jak wyżej - z jednego motka odwinięty fragment na próbkę, metraż zachowany. Cena - 30 zł. Kontakt na maila gazetowego.

Re: Dlaczego kobiety nie zagłosują po prostu nako

spamer zed zarzuca spamerstwo.klasyczna pokemonowska obłuda.sadze,że kobiety nie głosuja na kobiety bo boja sie,że do władzy dojda takie ich przedstawicielki jak julia pitera,beata sawicka,szczecińska zarębina itd

Re: Dlaczego kobiety nie zagłosują po prostu nako

www.jacyna-witt.pl/index.php?m=blog&bm=6&bpm=21&blog=311&lg=1 To propozycja idąca nieco dalej.Bałbym się!!!!! :)

Wątek wyleciał z kraju nako nie krajowy!!!

petronella.kozlowska napisała: > Chora imperialistyczna propaganda! -- To ja zapijaczony_ryj gnojony przez moderatora z Nowogrodzkiej od 2018 roku' Chcesz wiedzieć dlaczego mnie gnoi, to wysłuchaj do końca:

PiSi powinni zapisując się do PiS otrzymywać nako-

lanniki. Nakolanniki każdy PiSior powinien mieć na podorędziu, tak samo jak pudełko wazeliny: wmasg.pl/var/images/text/116502/19/alta20.jpg -- Dzielna walka wybitnego stratega:

1 2 3 4 5 6