8 206 wyników w czasie 223 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Dodatki domowe

Czyli jestem w czarnej dupie z tym A/C. No taka jest prawda. Wszytko instalowal master inzynier. Tego master inzyniera narail nam agent sprzedajacego. Ten pan robil tam drobne naprawy, kiedy dom stal pusty przez 13 lat. I masz racje, dom byl zaprojektowany do uzytku komercyjnego. Pan inzynier

CHR

drzwaiach - ani to ladne ani wygodne... a jak sie zjebie to musi byc frajda do naprawy... jakies takie to... na malo trwale wyglada... Duzo fajniej dziala wlacznik kierunkowskazow niz u mnie. Lzej i z przyhemnijszym dziwiekiem. U mnie to jest twarde i bardzo plastikowe. Do tego stopnia nieprzyjemne

Udrażnianie rur Warszawa (początek wątku)

niespodzianek na koniec udrożnienie to przeważnie kilka–kilkanaście minut, nie cały dzień Robimy też drobną hydraulikę — wymiana baterii, syfonu, naprawa spłuczki. Jak coś przy okazji wymaga ręki, to się dogadamy. Najczęstsze hasła, po których trafiacie: hydraulik Warszawa, udrażnianie rur Warszawa

Re: Jakie konsekwencje wyciągacie ?

roletom. Przecież to proste jest. Roleta uderza w drzwi i psuje się. Naprawa trwa około 2 - 3 godzin. No to dla mnie z tego wychodzi, że roleta jest xujowo zamontowana. Jeśli trzeba otwierać drzwi, żeby roleta mogła się bezpiecznie zamknąć, to po pierwsze: jakie to jest zabezpieczenie antywłamaniowe

Re: Co dalej..... Bardzo proszę o radę.

kontakt w telefonie do "złotej rączki" która pomoże ci w wszelkich naprawach itd. Pożyj chwilę z patrzeniem na to co robisz codziennie z myślą: jak będę samodzielną matką czy to ogarnę, czy potrzebuje się czegoś nauczyć lub załatwić? Itd. Ostatecznym celem jest zniwelowanie lęku, że sobie nie dasz rady

Re: Cieszysz się Vogon

uaktualniac security wiec bede musila wymienic telefon W S8 ktory zona uzywa wymienile raz.. A w ty obecnych ja siada bateria to uzytkownik bogaty go sprzedaje a nie wyrzuca a biedny wymieni baterie i uzywa nastepne 5 lat i to nie ze wzgledu na baterie ale OS ktry juz nie akceptuje najnowszych wersji

Re: To uczucie... 🤦‍♀️ Rzeczy intymne...

Do pewnego momentu reanimuję, ale przy pewnych kwotach odpuszczam i kupuję nowe. Nie lubię często wymieniać, ale bez przesady żebym była przywiązana i kochała telefon. Nie wiem, nie wnikam jakie masz możliwości odłożone na wymianę itd to nie będę mówić, czy powinnaś wymienić czy nie, ale te 250euro

Re: To uczucie... 🤦‍♀️ Rzeczy intymne...

Nie, nie reanimuje gratów:p ostatnio mój telefon wziął i ocipial ( restartował się w nieskończoność), hindus w serwisie krzykną 80€ i też mu nie dałam:p naprawie i za chwilę padnie co innego, nie chce mi się w to bawić.

Re: Sił nie mam...

(tak przypuszczam) ale to bo tutaj ludzie sá mniej naiwni, urzędnicy bardziej przestrzegajá praw a policja jest sprawna w ściganiu oszustów. Jakiś czas temu mój samochód został lekko uszkodzony, Musiałem go oddać na parę dni do naprawy. Na trening wybrałem się autobusem. Od ponad 40 lat rzadko

Re: Tusk, oddaj mi moje 5 zł!

Nie jestem osobą leżącą. Opiekunka np. regularnie sprzata (a posprzątać taki bajzel jak u mnie to wyzwanie), czasami gotuje, dokonuje drobnych napraw, pomaga umyć włosy (twarz czy plecy myję wprawdzie sama, ale włosy mam wysokoporowate i od zawsze z nimi sobie nie radzę). Towarzyszy mi też czasami

Re: Naprawa maszyny do szycia

Naprawilem w tym roku dwie maszyny i jestem zadowolony z uslugi oraz ceny dostalem pol roku gwarancji polecam ten zaklad na ul. Pułtuskiej 12/Hala Pułtuska tel. 509253969

Re: Naprawa maszyny do szycia

Zachęcam do kontaktu z Waldemarem dobrym specem od maszyn tel.519 634 669 prywatnie więc taniej !!!

1 2 3 4 5 6