Nie dajmy się zwariować. Sam kolego ,bądź koleżanko stój sobie za kasą 7 dni w tyg i w nocy również. Amerykańska durnota.
skończyło. Sam sobie winien! Nie dorabiajmy do tego ideolo. -- Quand on est mort, c'est pour longtemps Quand on est bête, c'est pour toujours.
Tutaj też mają być ustawowe parytety? M.
Ludzie!!!! "Jaki ktoś dla zwierząt taki i dla ludzi"!!!!! Może poszukajmy przyczyn, a nie atakujmy!!!! Wszystko i wszystkich zabić, zrobić porządek!?? A co z naszym prawem!!! Po co tworzono zapis agresywnych ras, jeżeli tego nikt nie przestrzega? Byle kto może kupić amstaffa itp. na rynku
rozumiem problemu z wszechobecnym w mediach seksem. Że demoralizuje małe dzieci? Osoba w odpowiednim wieku nacieszy oczy, reklama zwraca na siebie uwagę, a dziecko zwyczajnie NIE ZROZUMIE. Nie znajdzie w tym rozpiętym guziku od jeansów nic ciekawego. Jeśli chciałoby zobaczyć gołą babę, włączyłoby komputer
To co piszesz jest żałosne. Domorosły psycholog się znalazł. Tak epatujmy zgrozą i horrorem. A potem jesteśmy zaskoczeni jak młodzi ludzie są znieczuleni na zło. Dziwimy się i oburzamy na kolejne doniesienia o podpalonym kocie czy zmasakrowanym bezdomnym. To własnie efekt epatowania od
robotnik Wałęsa dorobił się dużego mieszkania i ośmiorga dzieci. Okupacja radziecka była za to 1000 razy lepsza niż niemiecka, a dla Żydów 1000000 albo w ogóle nieskończenie wiele razy, bo pod niemiecką oni nie mieli prawa żyć. Armia Czerwona zniszczyła wprawdzie "niemiecki" Gdańsk, ale poświęciła
W 1945 roku większe zło zastąpiono mniejszym. Czuję wdzięczność i szacunek dla sowieckich żołnierzy, którzy zginęli na polskiej ziemi. Mimo tego, że nie walczyli o Polskę. Ale powiedz o "wyzwoleniu" żołnierzom Armii Krajowej, którzy walczyli w akcji Burza o Lwów i Wilno. A argumenty o sytuacji
żyjmy i dajmy innym żyć! ;)
Sport niepełnosprawnych to znakomity środek rehabilitacji, ale fetowanie "mistrzów" takich specjalności jak prawdziwych mistrzów(najlepszych na swiecie!)i na równi z nimi to jakiś absurd!W paraolimpiadach są masy konkurencji dla różnych stopni i rodzajów niepełnosprawności i masy medali oraz
Nie dajmy się zwariować. To takie stare piękne hasło, jeszcze z epoki PRLu, dobre na sytuacje, w których wydawało się, że otoczenie postradało zmysły. Przeglądając Internet w ostatnich dniach, a szczególnie komentarze pod artykułami dotyczącymi wyborów, można odnieść wrażenie, że w Polsce nie ma
I kto to mówi, ten który juz dawno dał się zwariować i jest zwariowany.
Nie dajmy się zwariować. To takie stare piękne hasło, jeszcze z epoki PRLu, dobre na sytuacje, w których wydawało się, że otoczenie postradało zmysły. Przeglądając Internet w ostatnich dniach, a szczególnie komentarze na temat wyborów, można odnieść wrażenie, że w Polsce nie ma już trzeźwo
Ojczyzny....?....czy ich pojebalo....?