405 020 wyników w czasie 1 452 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Nowo przyznawane emerytury vs. 'stary portfel

"! Przyjmij do wiadomości, że pewne rzeczy działają w dwie strony. Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. A co do kombinatorstwa, to jest ono pochodną okoliczności. Jeśli można, to ludzie kombinują. Ale jeśli nie można, to tego nie robią. Jak się jakiś Marokańczyk czy Turek (już nie pamiętam nacji) podłączył w

Re: Noc Świętojańska

Z Nocą Kupały wiąże się szereg czynności i rytuałów, takich jak zbieranie ziół i kwiatów oraz dekorowanie nimi ludzi, zwierząt i domów; wchodzenie do wody, kąpiel lub polewanie wodą i puszczanie girland na wodę; rozpalanie ognisk, taniec, śpiew i przeskakiwanie przez ogień; a także polowanie na

Re: Noc Świętojańska

nikomu nie przyniosły dobra. Wierzono, że czarownice obchodzą swoje święto w dniu Iwana Kupały , które polega na zadawaniu ludziom ogromnego zła. Podobno czarownice trzymały wodę gotowaną z popiołem z ogniska Kupały, a w dniu Iwana Kupały, polewając się tą wodą, czarownica mogła swobodnie latać

Re: Ile mogą kosztować usawskie bazy?

- gdzie rzekomom wg cibie sie myle :))) > > Gorzej, że już i tą swoją AI nauczył kłamać. A to urządzenie wielu prostym lud > ziom służy jako proteza własnej inteligencji, więc teraz ci ludzie będą rozpows > zechniać kłamstwa. I jeszcze w nie wierzyć. > > - Stefan

Re: Ile mogą kosztować usawskie bazy?

bobislaw.borboje: > On często wypisuje kłamstwa, jak np. te macierewiczowskie bzdury o katastrofie > smoleńskiej Gorzej, że już i tą swoją AI nauczył kłamać. A to urządzenie wielu prostym ludziom służy jako proteza własnej inteligencji, więc teraz ci ludzie będą rozpowszechniać

Re: ~~~~~~ Polska i jej sprawy Polskie ~~~~~~

mediach społecznościowych UPA będzie coraz bardziej gloryfikowana. Zal ludzi zmasakrowanych przez UPA.. -- Moje forum: KSIAZKI,MUZYKA ..i Remarque Jeżeli nap­rawdę nic nie można po­radzić, po co dop

Re: ~~~~~~ Polska i jej sprawy Polskie ~~~~~~

psychopata zawsze może się zdenerwować. W PiS-Polsce ludzie niewygodni dla władzy ginęli masowo, a władza oczywiście nie miała z tym nic wspólnego. Nawet katastrofę smoleńską spowodował „zamach Tuska”, a nie totalny bałagan, rażący brak kompetencji, PiS-pogarda dla bezpieczeństwa Sasina i Dudy oraz gęsta

Re: A dorosły z ADHD

gatito_z_kato napisała: > > Nawet nie masz pojęcia, ile mnie to kosztuje, zwłaszcza w pracy, np: Wszystkie wymienione przez ciebie zachowania mi się zdarzają i stawiam dolary przeciwko orzechom, że większości ludziom na tej planecie też. I też mnie szokuje, jak z różnorodności

Re: A dorosły z ADHD

niby mają na celu się zrównać, to to jest świętowanie różności od domyślnego człowieka (białego zdrowego młodego faceta hetero) a nie równości i różnorodności. Jeśli Cię gryzie ręka w klawiaturę żeby odpisać z oburzeniem to sobie daruj, większości ludzi zajmuje trochę czasu żeby to przetrawić ale jak

Re: wyjątkowo niefortunna i smutna wypowiedź

nenia1 napisała: > ojej, no tak jesteśmy przyzwyczajeni myśleć lewicowo, że wszyscy są równi I tyle w temacie. Nikt nie wierzy w lewicową brednię, że "wszyscy są równi", więc trzeba do tej bredni ludzi "przyzwyczajać" :D Ludzie nie są równi, natomiast powinni być równo traktowani w

Re: Zgodnie z prawem.

Czyli nie „5latek zapalił sobie trzy patyczki”, tylko dorosły zrobił ognisko obok zabudowań zawierających siano czy ziarno. Bo wiesz - jeśli ktoś prowadzi legalny biznes, to mu sąsiad nie może „kazać zamknąć” - czyli z biznesem było coś nie tak. Jesli ktoś ma rentę i jest niezdolny do pracy - to

Re: Trafiony zatopiony?

wyraźnie KOwskiego miasta, k > tóry i tak jest tam ostatnią kadencję przecież stołka nie straci. A później, te > ż sobie jakieś miejsce w polityce znajdzie. Sorry, ale są w niej ludzie z więks > zymi rzeczami za uszami niż "wiedział, wspierał i nie mówił" Przecież to były szef młodzieżówki

Re: Trafiony zatopiony?

stołka nie straci. A później, też sobie jakieś miejsce w polityce znajdzie. Sorry, ale są w niej ludzie z większymi rzeczami za uszami niż "wiedział, wspierał i nie mówił"

Re: Specjalna ścieżka dla polityków KO

czasach PiS. > > Poważnie? Ty wierzyłeś w to, że Tusk to bedzie remedium na wały? :))))) > A sprawiasz wrażenie rozsądnego człowieka. > Jak to pozory mylą :) > Poza tą uwagą ode mnie to 100 procet zgody. > > Zdziwiony. Ja nie. Udaje niezależnego, ale wcale nim nie

Re: Specjalna ścieżka dla polityków KO

sverir napisał: > Oczywiście - trzeba przekonać neutralnych wyborców, że między PiS a KO nie ma s > pecjalnie różnicy, a w związku z tym można podziękować ugrupowaniu Tuska jako r > emedium na wały i przewały w czasach PiS. Poważnie? Ty wierzyłeś w to, że Tusk to bedzie

Re: GOLIĆ FRAJERÓW !!!

Afera aferą, ale czas to podsumować. Otóż poseł Kropiwnicki z KO mówi, że on w ogóle nawet nie wie, że jest taki szpital. Z kolei zapytany w Kanale Zero Witek Zembaczyński upiera się, że nigdy nie leczył się w tym szpitalu. I ja mu akurat wierzę. Przecież to jest jedyny gość, który chodził na

1 2 3 4 5 6