5 964 380 wyników w czasie 1 092 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Wątek na upalny piątek

obejrzymy wieczorem. Chociaż jest nowy sezon The Bear. Jeszcze muszę wykombinować jedną atrakcję na nasz pobyt w Warszawie. Jakieś nieoczywiste propozycje? Nie muzeum.

Re: Wątek na upalny piątek

, ale czuję się przytłoczona naszym najnowszym zakupem. Normalni ludzie się cieszą z takich rzeczy, a ja jestem mistrzynią umartwiania - jakby to cokolwiek dawało, poza lwią zmarszczką. Echhh... Za to trzy wiadomości mam z wczoraj dobre i jedną złą. Dobre, to zdrowy lewy cycek, zdrowy prawy cycek i

Re: Moje i Wasze nowe wymyślone imiona

Teresanna- oryginalnie, można różnie skracać- Tesanna, Tessa, Sanna, Tanna, Tere, Resa, Teska, Reska

Re: Moje i Wasze nowe wymyślone imiona

Też mam takie spostrzeżenia, Twoje tu bardzo celne :)

Re: Nie ma Izery będzie Polon

qqbek napisał: > Nie wiem, ale ksywa "Dr. Dre" właśnie nabrała dla mnie nowego znaczenia 🤣 > Fuuj. To podobno skrót of Andre. Ale - z drugiej strony - Andre to też może jakiś pleonazm-zlepek ;-)

Re: Nie ma Izery będzie Polon

carnivore69x napisał(a): > Jak już zjechaliśmy w takie tematy, to czy digital rectal examinations są sympt > omem postępującej digitalizacji? Nie wiem, ale ksywa "Dr. Dre" właśnie nabrała dla mnie nowego znaczenia 🤣 Fuuj. -- Fiesta '84, Almera '95, BMW E36 '98, Astra F '94

Re: Pan Zbyszek i Patrycja

Nowy premier Węgier tak powiedział w wywiadzie tv.

Re: Czas skończyć katorgi nauczycieli!

"Skąd wytrzasnąłaś te 60 osobowe" W szkole podstawowej na osiedlu uczy się 900 dzieci. "Jej kosztem nie ma pieniędzy na naprawy dróg.' A u nas są na rabaty kwiatowe, gdy obok rabaty ścieżka rowerowa żąda pomsty do nieba. U nas co powstaje nowa szkoła to jest moloch, w którym nawet dorośli

Czas skończyć katorgi nauczycieli! (początek wątku)

wydarzenia.interia.pl/kraj/news-system-zalamie-sie-cicho-nowe-dane-o-nauczycielach-odslaniaj,nId,23501539 "Liczby są porażające. Co drugi

Re: Foxconn zamiast Intela

Pytanie czy ma możliwość. Ta inwestycja raczej nie wymaga nowej ustawy, więc nie ma jak zatrzymać. -- Każde dobro zostanie ukarane.

Re: Burze - odłączanie sprzętów z prądu

Tylko elektronikę - zarówno w bloku, jak i w domu na wsi. Btw. jak to jest z piorunochronami? Nasz dom jest nowy (2 lata od odbioru) i nie ma piorunochronu. Nie czuję się z tym bezpiecznie, ale podobno nie są obowiązkowe?

Burze - odłączanie sprzętów z prądu (początek wątku)

urządzenia. Nie do końca dowierzam piorunochronom czy jak to się nazywa. Jak u was, odłączacie? Jak to wygląda w budynkach wielorodzinnych? W ogóle ktoś się takim odłączaniem kłopocze? Może to w ogóle nie jest temat? -- Moje nowe motto życiowe: Mniej dramatu, więcej brokatu!

Re: 25 rocznica śmierci E. Gierka

partii nadzorował jednak wprowadzanie nowej nazwy i organizował akcje poparcia w regionie.

Re: Szarż de afer34

propaganda. Tak działa wojna hybrydowa, kiedy wejdzie ludziom do głów, klatek schodowych, szkół, sklepów i autobusów. A najgorsze jest to, że to się wcale nie musi skończyć na jednym ataku. Bo pierwszy trup otwiera nowe drzwi. Jedni będą chcieli odwetu. Drudzy zemsty za odwet. Trzeci będą krzyczeć, że

Re: Szarż de afer34

dzielić. Warto zdać sobie tutaj sprawę, że weto nie zamyka błędu. Weto nie jest poprawką. Jest obróceniem wniwecz często wielu miesięcy prac bardzo wielu ludzi. No i przede wszystkim weto otwiera kolejne widowisko, nową bójkę na nowej arenie. I znowu tłum będzie klaskać i lajkować. I znowu nic z tego nie

Re: Dyrektywa Women on Boards

wicehrabia_julian napisał: > Nie dość, że SPP są obsadzane z politycznego klucza, to jeszcze będą obsadzane > politycznymi "Grażynkami" - idea parytetu będąca potwarzą dla każdej szanującej > się kobiety nabierze nowego, bardziej groteskowego wymiaru. Jeżeli problemem

Re: Dyrektywa Women on Boards

dyrektywę, która jej zapobiega. I po co niby miałabym cię przekonywać. I tak spółki będą musiały się dostosować się do nowych przepisów.

1 2 3 4 5 6