15 548 wyników w czasie 260 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Facet z gatunku "całe życie się rozwijam&

rozwklekanie życia. Czyli uważasz ze lepiej zyc krotko i tresciwie? Bo wlasciwie nie wiem o co inaczej chodzi . Wyscigi jakies w ... dorabianiu sie? Zakladaniu rodziny? Takie myslenie nowobogackich z lat 80tych- wyscig szczurow -- Zauważyliście, że piękni ludzie dają komplementy, bogaci wspierają

Re: Premier Tusk budowniczym fortu Trump

wszystko wali. Trudno będzie te nierządu nap > rawić. > > Klasy nowobogackich są już kompletne więc naprawa zarządzanie Krajem (kapitalizm państwowy) będzie , moim zdaniem skuteczna i szybka bo to leży w interesie nowych i starych elit a także pozostałych mieszkańców

Re: Koloryzowanie o wyjazdach urlopowych

, że szybko czlowiek zna prawie każdy kamień. I mam tu również na myśli Hel i Jastarnię. Parę lat pod rząd po 15 dni i mi się przejadło. Najgorsze jest to, że faktycznie idzie tam rozwój w kierunku nowobogackim, a to zawsze oznacza martwotę. Żeby było życie musi być młodzież, trochę emerytów.... Tak

Re: Koloryzowanie o wyjazdach urlopowych

Podobno Jurata stała się nowobogacką Mekka i nie da się tam wytrzymać -- Sami Wiecie Kto

Re: Megalomania...

W sumie Czechy są nadal bogatsze od PL. Żyją skromniej bez typowego dla nas nowobogackiego blichtru. W wielu kwestiach jest tam lepiej nadal jest tam lepiej niż u nas

Re: niepotrzebnie, Igor.

j-k napisał: > rozumiem , ze nie wszyscy (nowobogaccy) lubia zlote. Zloto lubia wszysci, ale nie wszysci w postaci kibla. > ja mam np. bardziej wysublimowany smak i w tym kolorze chetnie bym go u siebie > zainstalowal: Jak dla mnie zbyt kolorowo, ale nie jest zle.

niepotrzebnie, Igor.

rozumiem , ze nie wszyscy (nowobogaccy) lubia zlote. ja mam np. bardziej wysublimowany smak i w tym kolorze chetnie bym go u siebie zainstalowal

Re: perełka z rynku nieruchomości

inna definicje luksusu i sama cena to nie wszystko. Mieszkanie pana architekta dla mnie jest raczej nowobogackie, użyjmy wszystkiego co drogie, efekt i funkcjonalność jest nieistotna, ma być drogo i jak dla mnie kiczowato. Prawie wszystkie projekty w portfolio to wizualizacje, zrealizowanych

Re: Który diabeł lepszy?

pokolenia konsumentów, spotyka się z ejdżyzmem * wolta w karierze po 40ce - Andy i dobrze poprowadzony wątek powolnej śmierci dziennikarstwa * Emily - po latach rachunek kogoś, kto postawił na jednego konia (karierę starego typu) * zmiany w świecie mody - luksusowa moda wyłącznie dla nowobogackich, eat

Re: Odzywka pani do pomocy

Co jest umniejszające? Wiadomo, że alexis uważa się za coś w rodzaju nowobogackiej arystokracji, na widok której wszyscy mają wstrzymywać oddech, ale najwyraźniej pani sprzątająca jej 60 m2 za taką ją nie uważa. To nie te sfery. W tych naszych, przaśnych, profesjonalny szacunek funkcjonuje w OBIE

Re: Autko

> Bo w Wilanowie za dużo nowobogackich wyborców PO mieszka. i ci "nowobogacy" korzystają z tramwaju? a nie ze swojego "niemieckiego" bmw? no puknij sie w głowę...

Re: Autko

Co to znaczy "nowobogaccy"? To ci, który dzięki poprawie sytuacji gospodarczej podnieśli swój standard życia? Czy rolnik który kupił nowy traktor i wybudował nowy dom też jest nowobogacki? A dom jednorodzinny na Żolioborzu też kwalifikuje do nowobogackości?

Re: Katastrofa demograficzna w Warszawie

Zawsze będzie skąd ciągnąć. Wróci rynek pracownika na pełnej, zwiększy się dostępność mieszkań, o ile wannabe nowobogaccy zaakceptują np. wielką płytę. No i tak, imigranci. Już są, będzie więcej. Ktoś musi obsłużyć cię w Żabce, przywieźć jedzenie, dowieźć uberem, itp.

1 2 3 4 5 6