186 582 wyników w czasie 348 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Parada świrząt52

sopockiej zatoki. Tomka znam od lat i przyjaźnimy się. Uznałem, że po numerze z Derpieńskim Stanowski pozwala sobie stanowczo za dużo i najwyższy czas utrzeć mu nosa. Zamieściłem wówczas na Facebooku post, że szukam haków na Stanowskiego – w zamian oferując sygnaliście niebieskie Lambo na jakiś czas. Nie

Re: Ekstremalny i zupełny ghosting.

młodych ludzi. A jak memphis90 chcesz paść na zawał, to Ci powiem, że kiedyś miałem z jakąś panią bardzo mocny petting, potem umówiłem się z nią na randkę nr 2 , no i dość obcesowo dążyłem tym razem do penetracji. Pani tego dnia była nie w sosie, ale Riki był mocno dążący do celu , no i skończyło się

Re: Świadek dr. Jędrzejewski zakiwał się

numer telefonu do włodarza stolicy, a następnie został poproszony o kontakt za pośrednictwem komunikatora WhatsApp. Ostatecznie jednak nie doczekał się odpowiedzi. Pisałem na Ematce. Ale nie da się dosłownie napisać. Powtórzę jeszcze raz. Dyrektywa o sygnalistach nakazuje po pierwsze chronić sygnalistę

Re: Pytanie prawnicze-zgoda na operację

Dokładnie. Dopóki wszystko idzie dobrze, to jest dobrze, ale ludzie, którzy nie są w stanie sami wyrazić zgody rzadko są okazami zdrowia. Pojawiłyby się powikłania i nagle okazałoby się, że brat nr 1 się zgodził, ale dlaczego pytali jego, a nie brata nr 2, który to twierdzi, że od początku się nie

Re: ciastowy watek nr2

:) szukajac dobrej wanili, wpadly mi w oko czekolady, wiec zainwestowalam :P sa zajebiste! oczywiscie nie bylabym soba, gdybym od razu nie wziela ich na warsztat :) czekoladki z czekolady yuzu z ganaszem malinowym i waflowe orzeszki z ganaszemm yuzu i polewa malinowa jeszcze nie mam dobrych

Re: ciastowy watek nr2

mam w domu fana takich wypiekow :P i jak jest rosol czy kurczak na obiad, to wiadomo, ze bedzie albo chaczapuri albo pizza :P nie robie 'łódek', bo zawsze wychodzily wielkie i czesto nadzienie wyciekalo, a porcja w ceramicznej foremce jest w sam raz -- https://i.ibb.co/2ngYj7w

Re: najprawdziwszy dalszy ciąg przygód wiedźmina

wracamy jednak donaszego konspektu, co ustaliłem ponad wszelką wątpliwość, trzynaście kamieni milowych w drugim cyklu odpowiada narracji zerowej, a ja bylem zawsze do przodu o pięć, bo w roli tegoz co pierwszy raz czyli, pierwsze cztery w latach 90, które już nas niby nie interesują, ale właśnie

Re: najprawdziwszy dalszy ciąg przygód wiedźmina

Piętnastka, czyli paranoja psychopaty, i tak dalej, z tym, że Chrzest Ognia, czyli numer szesnasty nad Jarugą to 3/4, czyli razem 7, na pograniczu paranoi i niepełnosprawności, a dopiero Wieża Jaskółki odpowiada Ostatniemu Życzeniu, Pani Jeziora zaś Kwestii Ceny. Można to rozpatrywać osobno, a można też

Re: Nowo przyznawane emerytury vs. 'stary portfel

czasów "Westy" Janusza Baranowskiego też nie). Ktoś Ci przeprał mózg, że wszędzie musisz widzieć "inwestycje"? Jeszcze raz , jak krowie na rowie - jak się ubezpieczasz, to zasadniczo zakładasz się o coś. Na upartego można owszem traktować zakład jako inwestycję... ale z klasycznym inwestowaniem nie ma to

Re: Nowo przyznawane emerytury vs. 'stary portfel

pracy. Ja pisałem o jeszcze lepszych numerach z placówki samorządowej, którą kieruje mój kolega. Tam wszyscy powyżej sprzątaczki są z układów. No i opowiadał o pracowniku technicznym na minimalnej plus 700 zł , którego tatuś był za komuny bardzo wysokim wojskowym i już jako małoletniego fikcyjnie

Re: OT - geniusz trumpety

wislok1 napisał: > Na razie zadnego pokoju nie ma Bo Iran wie, że może ugrać więcej. > A za takie numery trampek po zakonczeniu pracy moze skonczyc swoje nedzne zycie > w pierdlu Eee - za wypowiedzenie wojny bez zgody Kongresu? Przecież to nie była wojna, tylko

Re: OT - geniusz trumpety

Na razie zadnego pokoju nie ma A za takie numery trampek po zakonczeniu pracy moze skonczyc swoje nedzne zycie w pierdlu

Re: Sąsiedzi z piekła rodem i dobrzy sąsiedzi🤦🏼

Moja była miała stukniętego byłego. Kilka razy kupił bilet do kina na ten sam film co my, żeby obserwować nas z tylnego rzędu. Jadał w tych samych restauracjach co my i zamawiał stolik niedaleko naszego. Załatwił sobie mój numer, zadzwonił do mnie i kazał mi z nią zerwać, bo on wciąż coś do niej

Re: Kto nam pomoże w razie ataku Rosji?

czciborwielki napisał(a): > student_zebrak napisał: > > > Ukraina sama dala pretekst do wojny i nie byla to radiostacja w Gliwicach > > Jaki to pretekst? Bezczelne pragnienie samostanowienia. Nie z ruskimi takie numery!

Re: Kto nam pomoże w razie ataku Rosji?

śledztwo. Przeglądaliśmy internetowe wersje Focusa i w przypadku szukanego numeru była luka. Czegoś brakowało, już nie pamiętam czego - kilkanaście lat minęło. Publikacji NR2 na ten temat nikt nie kwestionował, tylko jeden uczestnik zwrócił uwagę na to, że to organ Partii Regionów.

1 2 3 4 5 6