51 wyników w czasie 78 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Topgal dla 4-klasistki

córka ma 130cm. Właśnie mnie się podoba najbardziej z tych 3 - nun 201 A black. A ona się upiera przy 1. i to nie grey tylko white. Ostatecznie też mógłby być ale ja się boję że jest za jasny. Poza tym to dziewczynka więc nie chce zupełnie czarnego, no ale za różowy też nie może być bo dziecinny, a

Topgal dla 4-klasistki (początek wątku)

czy nie za dziecinny, bo ma powiedziane że ma go mieć na 2 lub 3 lata. 2. chi 702 I purple www.topgal-plecaki.pl/plecaki/szkolne/chi-702/?i---purple 3. nun 201 A black

Re: Niewywrotny plecak

. Córka swój dość podobny http://www.topgal-plecaki.pl/plecaki/szkolne/nun-201/?a---black NUN201 nosi pierwszy rok, ale po tych 8 miesiącach wygląda wręcz idealnie. Jedyny minus - niestety czasem się przewracają...

Re: Który lepszy?

To dalej nie są zdjęcia https://imageshack.us/a/img22/1483/11281409.jpg https://www.topgal.cz/products/medium/nun_201_i.jpg tylko linki, ale nich ci będzie. Ja wole Topgale, bo: 1. mają zewnętrzne kieszonki na picie i śniadaniówkę 2. nie są taka sztywną skorupą, jak herlitze, tylko

Re: Który lepszy?

www.topgal-plecaki.pl/plecaki/szkolne/nun-201/?i---violet :)

Re: Nie wiem który wybrać :(

Po oglądnięciu z córką wybrałyśmy NUN 201 Violet, zobaczymy jak przyjdzie czy nie będzie za wielki, ale nie jest "dzieciowy" to będzie za rok;)

Re: To kto zamówił?

-201/?a---black Nun 201 będzie jednak za mało pojemny (słabo wyodrębniona kieszeń na śniadaniówkę), choć wyrażnie lżejszy.

Re: a dla kawalera ?

A my mamy NUN 201 i bardzo nam się podoba :)

Re: Topgal promocje.

Dziewczyny a jak ten nun 201 dla pierwszoklasistki. Macie jakieś doświadczenie? Proszę o opinie. Piszą że od I - IV klasy.

Re: TOPGAL - jaki model wybrałyście?

więcej fotek basiaikarol wkejała w tym wątku: forum.gazeta.pl/forum/w,583,138405164,,TOPGAL_NUN_201.html?v=2

Re: TOPGAL - jaki model wybrałyście?

Ja też prosiłabym o jeszcze jedną fotkę tego plecaka NUN 201 - jeśli to możliwe, żeby go tak "od przodu zobaczyć, nie tylko z boku. Wygląda ślicznie, chciałabym zachęcić rodziców chrześniaczki, bo nadal się wahają, a dziewczynce ten właśnie najbardziej się spodobał. Pięknie proszę basiaikarol

Re: Topgal Plecak młodzieżowy HIT 151

"Przerobiłam" plecaki szkolne a teraz zaczęłam się zastanawiać, czy może młodzieżowy byłby lepszy. Do tej pory miały plecak wys 42cm a nun 201 ma 40cm, więc jest mniejszy. Młodzieżowe 44,45cm. Na forum o młodzieżowych Topgalach nie ma za dużo a dla dziewczynek nie znalazłam wcale. Napiszcie coś o

Topgal Plecak młodzieżowy HIT 151 (początek wątku)

klasy lepiej kupić taki czy jednak lepszy będzie szkolny nun 201?-tylko czy nie za mały? www.topgal-plecaki.pl/plecaki/szkolne/nun-201/?a---black

Re: TOPGAL NUN 201

Znalazłam już- dzięki piękne :-)

Re: TOPGAL NUN 201

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/mh/ad/spxo/PSb3KHlV2pqhjpBMfB.jpg

Topgal na Youtobe (początek wątku)

: www.youtube.com/watch?v=NrWOlami2wA&feature=related i czeska reklama plecaków Topgal z Nun 201: www.youtube.com/watch?NR=1&v=NUC5cqU04yA&feature=endscreen

1 2 3