Jak jest w tym tartaku? Szukam pracy i chciałbym się tam zatrundnić. Jaka praca i jaka pensja?
Słyszałem , że w Sądzie Pracy właściciel "nurtpolu" przedłożył listę obecności z zamazanymi korektorem podpisami pracowników , którzy podpisali się w sobotę i sprawę przegrał.
Nurtpol
chciałbym poznać opinie na temat firmy Nurtpol (tartak za Mondi) i jego właściciela
NURTPOL Wielki Konopat oferuje w bardzo dobrych cenach akumulatory kilku producentów. Naprawdę warto sprawdzić bo po co przepłacać. Pozdrawiam.