215 wyników w czasie 76 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Nazwiska na Mazowszu

.Okulewicz:517-białoruskie 642.Okulicz:316-bialoruskie 643.Okulicz-Kozaryn:126-białoruskie 644.Okulis:11-mazowieckie(?) 645.Okulski:753-mazowieckie 646.Okulus:327-mazowieckie 647.Okuła:325-ukraińskie 648.Okulowicz:147-ukraińskie 649.Okułowski:1-niewiadome 650.Okunierski:1-mazowieckie(?) 651.Okurowski:995

Re: Wielka szkoda !

Kittel, Średniowieczne uzbrojenie zaczepne Prusów z obszaru północno-wschodniej Polski, „Komunikaty Mazursko-Warmińskie”, 236 (2002), z. 2, s. 155–187. Łucja Okulicz-Kozaryn, Dzieje Prusów, Fundacja na rzecz Nauki Polskiej, Wrocław 2000. Państwo zakonu krzyżackiego w Prusach. Władza i społeczeństwo, red

Re: Co dalej w spółdzielczości mieszkaniowej

Prezydent odkrywa ... Piotr Grzymowicz stwierdza, że usiłował tłumaczyć panu Okuliczowi, że w działaniu samorządu nie ma złej woli, lecz jedynie obowiązek przestrzegania prawa. "Bez skutku. Pokazywaliśmy analizy, oceny prawne i odpowiedzi na interpelacje poselskie – także bez skutku. Żeby

Re: Co dalej w spółdzielczości mieszkaniowej

Grzymowicz upublicznił grę Okulicza. Grę tego prezesa na zyskanie "punktów" u publiczności na krytykowanym prezydencie miasta. Chodzi o dziwolągi Okulicza- prezesa Olsztyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w sprawie "realizacji ustawy śmieciowej". Cwaniak, celem przysporzenia sobie przychylności

"Nie popierałam referendum". Prokuratura to spr...

No właśnie. Dlaczego Okulicz jako jedyny zbuntował się przeciwko obowiązkowi składania deklaracji przez spoldzielnie? Jedyny sprawiedliwy, czy jedyny leniwy? Mieszkańcy spółdzielni poparli ewentualne referendum w sprawie smieci, a on ogłosił, że poparli referendum w sprawie odwolania prezydenta i

Re: "Nie popierałam referendum". Prokuratura to s

". Otóż kaleko umysłowa aby twój akces w sprawy referendalne był skuteczny MUSI BYĆ NA LIŚCIE TWÓJ PODPIS - głąbie jeden. Żadne dane osobowe bez podpisu są NIKOMU I DO NICZEGO NIEPOTRZEBNE. Zatem Okulicz nie miał nic do przekazania. Można oczywiście wymyślić sytuacje w której mając dane osobowe

Re: Popłynie Betonowicz na tych śmieciach

to po jaką cholerę ten świetny prezes O .kazał dozorcom nagabywać mieszkańców i wyznaczył termin złożenia deklaracji do spółdzielni i jeszcze dał do podpisu pełnomocnictwa ?Mam dość i Okulicza i Grzymowicza. Pora aby zatrudnili w końcu KOMPETENTNYCH prawników a nie "prawników" z Bożej łaski. Jeden

Re: Popłynie Betonowicz na tych śmieciach

Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych popiera Okulicza w sprawie indywidualnego składania deklaracji śmieciowych przez spółdzielców http://www.administrator24.info/artykul/id5316,spoldzielnia-nie-musi-skladac-deklaracji-w-imieniu-mieszkancow?utm_source=newsletter55_sr

Fałsze Krystiana w polemice referendalnej

Gość portalu: Krystian napisał(a): > ... A Okulicz wykorzystał dane osobowe spółdzielców do celów referendalnych, ... A co teraz zrobisz Krystianku, gdy Okulicz złoży doniesienie do prokuratury o pomówienie i zniesławienie? > ... Wiadomo ze podpisy były kopiowanie, Komu było

Fałszerstwa referendalne

Jak ruch Palikota złoży te podpisy to musi być świadom, ze komisarz a potem grafolog i prokuratura zbada liczne fałszerstwa i nadużycia podczas referendum. Niedzwieckiego przyznał się do zbierania podpisów w urzędach w ratuszu i w mopsie. A Okulicz wykorzystał dane osobowe spółdzielców do celów

Re: Kto naprawdę stoi za referendum? PJN ma własn

Mają dane z list sejmowych Palikota, od Okulicza mogli dane mieszkańców dostać to po co się wysilać. Dzieciaki dla zmyłki wystawili i produkują podpisy w piwnicy. Komisarz będzie miał co robić

Re: Spółdzielnia popiera referendum i chce odwoła

Jestem za referendum i już się podpisałam a Okulicz niech moim pełnomocnictwem nie szasta. Teraz płacę za śmieci do spółdzielni , bo to tam złożyłam deklarację w sprawie opłat. Dlaczego tych deklaracji Okulicz nie przekazał do ratusza o czasie? Ten facet już dawno nie powinien być prezesem. Na

Re: Spółdzielnia popiera referendum i chce odwoła

Pierwszy raz widzę pozytywne działanie ze strony zarządu spółdzielni. Trochę jestem zaskoczony, ale cieszę się, że w końcu ktoś głośno powiedział to, co wiadomo powszechnie od dłuższego czasu: przy okazji całej tej "śmieciowej rewolucji" próbuje się nas zwyczajnie okraść. Dlatego dopóki Okulicz

Re: czy Polacy są na peryferiach świata?

> anseatyckim Krakowie zarobku. Na odpowiedzialność Łucji Okulicz-Ozaryn w "Dziejach Prusów" są poważne przesłanki po temu, że Kopernik był potomkiem Prusów. (Nie ma tu nic do rzeczy język, jakim posługiwał się na co dzień). > > Wynarodowieni Pruzzowie na Warmi i Mazurach to przeważnie

Re: czy Polacy są na peryferiach świata?

.Więc gdzie jest ta polska rodzina Kopernika,obojętnie o jakim języku? 1. Czytałem dość niedawno temu "Dzieje Prusów" Ł. Okulicz-Ozaryn. Otóż wbrew temu, co się powszechnie sądzi, Prusowie bynajmniej nie wyginęli, lecz się wynarodowili. Bardzo wielu Polaków (dzisiejszych) ma wśród swoich przodków Prusów

Re: Udowodnione 2

poszukaj i udowadniaj :)) > # A w Europie też? Dokładnie Prusy jednym z dowodów , Potem Żmudź pod zakonem utrzymywała swoich niewolników na dworach bojarskich a zakon na to się godził . # Barwny opis. Oczywiście nie znasz źródła historycznego, na którym Okulicz oparł swój

Udowodnione 2

:)) ale ty jesteś żałosnym cieciem :))” # Znajdź pracę naukową gdzie „niewolnicy” zostaną ujęci i umieszczeni obok chłopów pruskich, oraz wielkich i małych wolnych. # List do Urbana IV * „Wniosek taki kiedy w dupę zebrali wysłali list a Dusburg to łgarz o czym mówi Okulicz czy

1 2 3 4 5 6