takie jakby kucie idące do góry)po za tymi objawami boli mnie też trochę głowa, jestem strasznie zmęczony, ciągłe uczucie zimna ( jest 25 stopni, a ja leże obecnie ubrany w swetrze pod czterema kołdrami) bóle w kościach, czuje się cały połamany, jak chodzę to też mam zawroty głowy, jakbym był po kilku
ból głowy to np. paracetamol, jak ból brzucha to krople itp. A jak nie przejdzie to do lekarza
hejka ...od tygodnia boli mnie głowa mam zawroty głowy ...jakas osłabiona jestem...temperatury nie mam ...i niewiem czy to wpływ ciazy bo jestem w 39 tc. czy emocji ...Moja córeczka od dwóch dni baaaardzo ruchliwa w przeciwieństwie do mnie .:( Czy to normalne ?
Nie wiem czy to jest normalne ale ja tez czuje sie totalnie oslabiona i lapie sie na tym ze trace rownowage. Glowa mnie w zasadzie nie boli ale normalna tez nie jest. Wlasnie zaczelam 40tydz. Tak mi sie zdaje ze nasz organizm sie szykuje a male ma duzo wiecej roboty i zabiera wiele z naszej
Siemka. Od jakiś 3-4 miesięcy dziwnie się czuje : osłabienie ,bladość (chociaż blady to jestem od małego), bóle głowy , czasami bóle mięśni . Jakie mogą być przyczyny tego ?? Dodam ze dużo pracuje . Zrobiłem badania morfologie i wszystko mam w normie. Czy mam jeszcze zrobić badania
Tradycyjnie już w pierwszych dniach diety 500 kcal (4-5 dzień) rozbolała mnie głowa, na szczęście jednak nie tak mocno jak poprzednio. Jedna aspiryna całkowicie załatwiała sprawę. Szóstego dnia bólu glowy już nie było, ale za to pewne osłabienie fizyczne i psychiczne. Na szczęście tylko jednodniowe.
Życzę powodzenia! Ja mam już 11-ty dzień fazy stabilizacji i waga już od kilku dni na poziomie o 0,2 kg wyższym niż ta z ostatniego dnia diety i HCG. W pierwszym tygodniu był problem, ale to podobno normalne przy kolejnych rundach. Po pierwszej rundzie nie miałam problemów. Chyba za szybko
hej! już od poniedziałku mam ciągłe zawroty głowy- jestem osłabiona, jest mi niedobrze. Nigdy jeszcze się tak nie czułam - mam 27 lat i należę raczej do osób zdrowych. Czy te zawroty głowy mogą być skutkiem uderzenia w głowę- w sobotę nie zuważyłam drabiny powieszonej na ścianie i nieźle
fizycznym.Ale nawet dzisiaj też te objawy u mnie wystąpiły kolejny raz.Nie jest to ,,wykończenie fizyczne'' a raczej taka słabośc no i ten ból głowy i mdłości. To się utrzymuje nawet 10,12 godzin po aerobiku.Mam 30 lat i 5 letnie dziecko, zdaję sobie sprawę że muszę to skonsultowac, ale może ktoś
Może to efekt niedotlenienia. Pamiętasz o głębokim oddychaniu w trakcie zajęć? Ze mną dzieje się podobnie jak na sali jest tłok i sala jest nieprzewiatrzona po poprzednich zajęciach (wtedy nawet głębokie oddychanie nie pomaga). Nigdy jednak nie trwa to tak długo jak u Ciebie. Może masz
fizycznym.Ale nawet dzisiaj też te objawy u mnie wystąpiły kolejny raz.Nie jest to ,,wykończenie fizyczne'' a raczej taka słabośc no i ten ból głowy i mdłości. To się utrzymuje nawet 10,12 godzin po aerobiku.Mam 30 lat i 5 letnie dziecko, zdaję sobie sprawę że muszę to skonsultowac, ale może ktoś
proponuję zmierzyć ciśnienie Pozdrawiam -- Natalunia i Kamilunia
Jak przetrwać? W poniedziałek idę do lekarza na badania krwi i dalsze skierowania do endokrynologa. We wtorek zachciało mi się targać 70 litrow ziemi do kwiatów i sadzić rośliny, następnego dnia obudziłam się cała obolała (zakwasy?). Od wczoraj kryzys - senność, bolące nogi (cierpnięcie i
, pulsujacy ból głowy, i czasem czuje goraco a nawet pieczenie w opuszkach palców. Bardzo mi to przeszkadza ponieważ chciałbym wrócić do sportu. Stresu miałem dużo w pracy, w domu itp. Teraz już jest tego wszystkiego mniej (tak myślę) lecz objawy nadal się trzymają. Dodam jeszcze że po zaslabnieciu nie miałem
miesnie rąk i nóg. Dodam też że wcześniej żadnych problemów nie bylo. Trenowalem 2 razy w tygodniu i nie było widać ani osłabienia ani bólu mięśni. Robiłem badania krwi, serca i podstawowe na bolerioze. Z krwi i serca nie wyszło nic a bolerioza na pograniczu ale w normie. I teraz moje pytanie, czy miał
Witam. Od jakiegoś czasu czuje się zle. Nie wysypiam się, jestem ciagle zmęczona, budzę sie w nocy. Do tego non stop kręci mi sie w głowie, mam uderzenia gorąca, jestem osłabiona, jest mi niedobrze i boli mnie głowa. Do tego był moment w którym na chwile straciłam wzrok - widziałam tylko wielka
pathss napisał(a): > Witam. Od jakiegoś czasu czuje się zle. Nie wysypiam się, jestem ciagle zmęczon > a, budzę sie w nocy. Do tego non stop kręci mi sie w głowie, mam uderzenia gorą > ca, jestem osłabiona, jest mi niedobrze i boli mnie głowa. Do tego był moment w > którym