Pozdrawiamy, Pasjanna Natalia i Mateusz Dzieci rocznik 2000 -- Pozdrawiamy, Pasjanna
rowniez jestem zainteresowana -- Pozdrawiam, Pasjanna
:-) -- Pasjanna mama Natalii i Mateusza DZIECI ROCZNIK 2000
Kinga.julia1 zapraszamy na forum. Link znajdziesz w mojej sygnaturce:-) -- Pasjanna mama Mateusza i Natalii
up -- Pasjanna mama Natalii i Mateusza Dzieci rocznik 2000
Zapraszam wszystkie mamy dzieci urodzonych w roku 2000 do dyskusji na forum "DZIECI ROCZNIK 2000" w portalu gazeta.pl. Można je znale?ć tutaj: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=45858 -- Pozdrawiamy, Pasjanna
Pasjanna mama Mateusza i Natalii zapraszam na forum
up -- Pasjanna mama Mateusza i Natalii forum DZIECI ROCZNIK 2000
dosyć pilna...... -- Pasjanna mama Mateusza i Natalii DZIECI ROCZNIK 2000
zapraszamy, zapraszamy:-) -- Pasjanna mama Mateusza i Natalii zapraszam na forum DZIECI
Zapraszam wszystkie mamy dzieci urodzonych w roku 2000 do dyskusji na forum "Dzieci rocznik 2000" w portalu gazeta.pl. Można je znaleźć tutaj: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=45858 -- Pozdrawiamy, Pasjanna
Zapomnialam dodac, coreczka w lutym bedzie miala skonczone 4 miesiace. -- Pozdrawiam, Pasjanna
zalatwiona - biala sukieneczka i juz. Ale teraz na sukieneczke jest chyba za zimno? Koscioly zreszta i tak sa nieogrzewane. Wiec co? Bialy kombinezon, becik? A sukieneczka pod spodem? Jak Wy ubieralyscie, ubralybyscie dziecwczynke na chrzest w styczniu-lutym? -- Pozdrawiam, Pasjanna