Witam. Czy ktoś się już zajmował podłączeniem płyty ceramicznej i piekarnikiem do prądu? Ponoć ma to robic ktoś z uprawnieniami. Możemy prosić o jakiś kontakt? Dzięki!!
witalik napisał: > Witam. Czy ktoś się już zajmował podłączeniem płyty ceramicznej i piekarnikiem > do prądu? Ponoć ma to robic ktoś z uprawnieniami. > > Możemy prosić o jakiś kontakt? Dzięki!! Nam podłaczył Adam - elektryk z budowy, taki niewysoki koleś z czarną brodą
Witam, w moim bloku z lat 70tych podjeto decyzje o poprowadzeniu rur gazowych z kuchni przez pokoje na klatke. W zwiazku z powyzszym jako jedyny w bloku nie zgodzilem sie majac w planie podlaczenie plyty elektrycznej (kuchnie juz mam elektryczna). Jaka jest procedura uzyskania zgody na
Przede wszystkim musisz mieć odpowiedni porzydział mocy. Z tego co wiem to prawdopodobnie musiała by być wymieniona instalacja w pionie. Też miałem taką sytuację (raczej nie ma szans) tzn. jest do zrobienia tylko kto za to zapłaci :)
. Zagłębiając się w temat czytałem, że płyta taka najlepiej gdyby była podłączona pod napięcie 400V ponieważ pod 220V mogą pojawić się problemy. I tu sedno sprawy czy w mieszkaniach przewidziano takie rozwiązanie tzn podłączenie pod inne napięcie?? Zapewne większośc z Was ma p. elektryczną więc
dzięki, pozdrawiam
Witam! Chciałam podłączyć płytę i piekarnik. Wiem że potrzebny jest elektryk z uprawnieniami, czy ktoś mógłby mi polecić sprawdzonego elektryka. Z góry dziękuję i pozdrawiam
Proszę o kontakt pod nr tel. 607777965 w sprawie podłączenia piekarnika i płyty elektrycznej
Może pytanie głupie, jakie uprawnienia musi mieć elektryk by podłączyć płytę elektryczną: SEP, czy jakieś inne. Czy do piekarnika też muszę brać "specjalistę" jak to napisali w instrukcji Electroluxa? (piekarnik podłączany jest do zwykłego gniazda).
Przełożenie gniazdka nie jest zadnym problemem i z tym poradzi sobie przeciętnie technicznie uzdolniony facet. Wiecej przy tym roboty budowlanej, niż stricte elektrycznej. W miejsce starego wrzucasz puszkę, prowadzisz przewód (na, lub pod tynkiem) i instalujesz gniazdo w nowym miejscu
Cześć! Czy wiecie ile kosztuje podłączenie kuchni elektryczej (piekarnik i płyta)i czy możecie kogoś polecić? pozdrowienia
Witam oferuję podłączenia płyt indukcyjnych,ceramicznych,kuchenek,piekarników i innych urządzeń wymagający uprawnień,instalacje elektryczne, montaże. -podbijam gwarancję podłączanych urządzeń. tel 782 394 717
Witam sąsiadów.Są w sprzedaży i płyty i piekarniki 1faz.Piekarnik(2.3-3.5kW), płyta(6.3-7.5kW).Gniazdka są zasilone przewodem 3*2,5 a zabezpieczenie w TM-ce B16 więc to wystarczy na piekarnik.Jeżeli masz obydwa urządzenia elektryczne musisz dociągnąć dodatkowy przewód 3*2,5 do zasilenia płyty
tylko jedno sprostowanie co innego piekarnik, a co innego płyta, to piersze rzeczywiście około 3kW, a płyta niestety około 2x więcej pzdr
Witam, szukam osoby posiadającej odpowiednie uprawnienia do podłączenia kuchenki oraz płyty elektrycznej. Jest to wymagane przez producenta, aby gwarancja była ważna. Jeżeli ktoś zna - proszę o namiary
Podłącz sam i skorzystaj z rękojmi :). Będziesz 150 do przodu :) Ja tak zrobiłem, to może podłączyć każdy elektryk.
Obecnie korzystam z płyty elektrycznej i mam inne zdanie. Potrawy gotują sie o wiele szybciej niż na gazie. Wszystko zależy od sposobu użytkowania. Zgodnie z instrukcją nastawiam potrawę na maxa, jak tylko zagotuje się zminejszam moc. Osobiście polecam.