5 150 wyników w czasie 503 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Poronienie a kolejna ciąża... (początek wątku)

poronienie - taka była diagnoza. Nie planowalismy dziecka jednak ta wiadomosc nas ucieszyla, i zaniepokoila zareazem przez to krwawienie. tak wiec po wyjsciu ze szpitala czułam si enie z a dobrze - ani psychicznie (dziwna swiadomosc ze nie ma juz dziecka i oskaraznaie siebie ze to moja wina bo

Re: Poronienie a kolejna ciąża...

wiesz co gdzieś czytalam nawet że niektóre kobiety poraniają ciąże nawet o tym nie wiedząc, maja okres i juz po ciąży!bedące w pełni zdrowe czasem tak się dzieję myślę że nie powinnaś się martwic zajsciem w kolejną ciążę, więcej optymizmu on czyni cuda, pozdrawiam:)))

poronienie a kolejna ciąża (początek wątku)

Cześć dziewuszki! Mam pytanie odnośnie ciąży pojawiającej sie po poronieniu. Poprzednią ciążę straciłam w 7 tyg. 24 stycznia. lekarz nie mówił nic o okresie "karencji" wiec i my, ja i mój mąż, nie kontrolowaliśmy się zbytnio. Planowo okres powinien był pojawić sie 19 lutego. Wiem że to

Re: poronienie a kolejna ciąża

Czasem następny okres może pojawić się dopiero po 6 tygodniach od poronienia. Chociaż wszystko możliwe.

poronienie a ciąża kolejna (początek wątku)

czy możecie napisać jakie miałyście (jęśli była taka sytuacja) przerwy między poronieniem a następną ciążą?

Re: poronienie a ciąża kolejna

chwila!! wiem ze macica sie dobrze oczysciła wiec nie jest to związane z poronieniem, ale wcześniej przed miesiaczką nie miałam takich b,óli a pytam sie dlatego że kochałam sie z mężem i mam nadzieje ze to nie ciąża bo podobno trzeba odczekać conajmniej jeden cykl.

Poronienie, łyżeczkowanie a kolejna ciąża (początek wątku)

Dziewczyny, W jakim czasie po poronieniu i łyżeczkowaniu zaszłyście w kolejną ciążę? Czy robiłyście jakieś badania, brałyście jakieś leki?

Re: Poronienie, łyżeczkowanie a kolejna ciąża

Trzy miesiące po poronieniu zaszłam w ciążę, nie robiłam żadnych badań poza histpatem wyskrobin. -- http://alterna-tickers.com http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/4/4ev1xwmb8.png

Kolejna ciąża po poronieniu (początek wątku)

Dziewczyny. Dziś odebrałam wynik bety i mam 235 - pozytywny, aż boję się myśleć co będzie dalej, a to tylko dlatego że w maju straciłam ciążę b. wcześnie - jeszcze jej nie było widać na usg - koło tyg. 6. Nie wiem czy już się mogę cieszyć z kolejnej ciąży jestem pełna obaw, czy pomyślnie

Re: Kolejna ciąża po poronieniu

Nie jest młodsza, bo wiek ciąży liczymy od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, a wynik bety jest podawany od owulacji, czyli minus 2 tygodnie.

Chlamedia a ciąża?Oznacza poronienie-kolejne???? (początek wątku)

wynik,który zapewne wyjdzie +.Więc Jestem w ciąży i mam te cholerę- chlamedię.Ponoć ona prowadzi do poronień.Czy to prawda? Jakie mam szanse,że i tej ciąży nie stracę...??????Lekarz dopiero poniedzieli będzie,a ja tyle nie wytrzymam w niepewności....Pomóżcie -błagam....;(

Re: Chlamedia a ciąża?Oznacza poronienie-kolejne?

Idz szybko do lekarza (najlepiej jeszcze w tym tyg.). Sa antybiotyki, ktore mozna brac w ciazy. Nie wiem czy one dzialaja na chlamydie ale wydaje mi sie ze tak.

Re: Kolejna ciąża po poronieniu

a twoj lekarz nie wie takich rzeczy?????? -- .

Re: Kolejna ciąża po poronieniu

Dziekuje za odpowiedz.A co do lekarza,to widzisz,ja mieszkam w w.brytanii,a tu do wszystkiego podchodzi się inaczej,mój lekarz rodzinny twierdzi,że nie ma problemu,ale tak jak już pisałam,to tu podchodzi się do wszystkiego bez jakichkolwiek reguł.Dzięki za miłe słowa.Pozdrawiam

Re: kolejna ciąża po poronieniu???????????

Bez wazględu na rodziaj poronienia i czy zabieg był czy nie, powinno się odczekać, chociażby po to, żeby endoemtroium się odbudowło a hormony wróciły do normy, przed kolejnymi staranniami warto zrobić badania /być może znaleźć przyczynę poronienia i ją wyeliminować/ a nie narażać się

Re: kolejna ciąża po poronieniu???????????

byłam dzisiaj na usg i nic nie widac.TO mnie niepokoi!!!!! moja beta 28.04.09 to 64,5 , 30.04 - 170,4 a dzisiejsza 700,9. Strasznie się boję bo nie widać jeszcze pęcherza ciążowego a z moich obliczeń to idzie 4 tydzien (od zapłodnienia!!)

poronienie a kolejna ciąża na L4..??? (początek wątku)

Proszę o pomoc.Trzy miesiące przebywałam na chorobowym z powodu ciąży z kodem B po pobycie w szpitalu (poronienie) mam chorobowe zwykłe od ginekologa.Czy jak nadal bede na zwolnieniu i zajde w ciąże to co na to Zus?? Jak bedzie traktowane takie chorobowe ...

Re: poronienie a kolejna ciąża na L4..???

Proszę o pomoc.. pomoc... byłaś w ciąży-płatne 100% nie jesteś w ciąży- płatne 80% jesteś w ciąży-płatne 100% okresy zasiłkowe tych dwóch ciąż nie sumują się od 34 dnia choroby płaci zus

chorobowe po poronieniu a kolejna ciążą....pomocy (początek wątku)

3 miesiące temu poszłam na chorobowe z powodu zagrożonej ciąży niestety wylądowałam w szpitalu i starciłam dziecko czy teraz przebywając nadal na chorobowym i zaszłabym w kolejną ciąze to jak bedzie sie liczył zasiłek chorobowy...Nie bardzo wiem co zrobić bo jak wróce do pracy to mam gwarantowane

Re: chorobowe po poronieniu a kolejna ciążą....po

Nie ma znaczenia czy to była wczesna ciąża czy nie. Ważne czy szpital wystawi Ci zaświadczenie na podstawie którego będziesz mogła zarejestrować dziecko w USC i uzyskać prawa do macierzyńskiego. Życzę Ci jak najlepiej i mam nadzieję, że plany zajścia w kolejną ciążę tak szybko się powiodą... Życie

1 2 3 4 5 6