poronienie - taka była diagnoza. Nie planowalismy dziecka jednak ta wiadomosc nas ucieszyla, i zaniepokoila zareazem przez to krwawienie. tak wiec po wyjsciu ze szpitala czułam si enie z a dobrze - ani psychicznie (dziwna swiadomosc ze nie ma juz dziecka i oskaraznaie siebie ze to moja wina bo
wiesz co gdzieś czytalam nawet że niektóre kobiety poraniają ciąże nawet o tym nie wiedząc, maja okres i juz po ciąży!bedące w pełni zdrowe czasem tak się dzieję myślę że nie powinnaś się martwic zajsciem w kolejną ciążę, więcej optymizmu on czyni cuda, pozdrawiam:)))
Cześć dziewuszki! Mam pytanie odnośnie ciąży pojawiającej sie po poronieniu. Poprzednią ciążę straciłam w 7 tyg. 24 stycznia. lekarz nie mówił nic o okresie "karencji" wiec i my, ja i mój mąż, nie kontrolowaliśmy się zbytnio. Planowo okres powinien był pojawić sie 19 lutego. Wiem że to
Czasem następny okres może pojawić się dopiero po 6 tygodniach od poronienia. Chociaż wszystko możliwe.
czy możecie napisać jakie miałyście (jęśli była taka sytuacja) przerwy między poronieniem a następną ciążą?
chwila!! wiem ze macica sie dobrze oczysciła wiec nie jest to związane z poronieniem, ale wcześniej przed miesiaczką nie miałam takich b,óli a pytam sie dlatego że kochałam sie z mężem i mam nadzieje ze to nie ciąża bo podobno trzeba odczekać conajmniej jeden cykl.
Dziewczyny, W jakim czasie po poronieniu i łyżeczkowaniu zaszłyście w kolejną ciążę? Czy robiłyście jakieś badania, brałyście jakieś leki?
Trzy miesiące po poronieniu zaszłam w ciążę, nie robiłam żadnych badań poza histpatem wyskrobin. -- http://alterna-tickers.com http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/4/4ev1xwmb8.png
Dziewczyny. Dziś odebrałam wynik bety i mam 235 - pozytywny, aż boję się myśleć co będzie dalej, a to tylko dlatego że w maju straciłam ciążę b. wcześnie - jeszcze jej nie było widać na usg - koło tyg. 6. Nie wiem czy już się mogę cieszyć z kolejnej ciąży jestem pełna obaw, czy pomyślnie
Nie jest młodsza, bo wiek ciąży liczymy od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, a wynik bety jest podawany od owulacji, czyli minus 2 tygodnie.
wynik,który zapewne wyjdzie +.Więc Jestem w ciąży i mam te cholerę- chlamedię.Ponoć ona prowadzi do poronień.Czy to prawda? Jakie mam szanse,że i tej ciąży nie stracę...??????Lekarz dopiero poniedzieli będzie,a ja tyle nie wytrzymam w niepewności....Pomóżcie -błagam....;(
Idz szybko do lekarza (najlepiej jeszcze w tym tyg.). Sa antybiotyki, ktore mozna brac w ciazy. Nie wiem czy one dzialaja na chlamydie ale wydaje mi sie ze tak.
a twoj lekarz nie wie takich rzeczy?????? -- .
Dziekuje za odpowiedz.A co do lekarza,to widzisz,ja mieszkam w w.brytanii,a tu do wszystkiego podchodzi się inaczej,mój lekarz rodzinny twierdzi,że nie ma problemu,ale tak jak już pisałam,to tu podchodzi się do wszystkiego bez jakichkolwiek reguł.Dzięki za miłe słowa.Pozdrawiam
Bez wazględu na rodziaj poronienia i czy zabieg był czy nie, powinno się odczekać, chociażby po to, żeby endoemtroium się odbudowło a hormony wróciły do normy, przed kolejnymi staranniami warto zrobić badania /być może znaleźć przyczynę poronienia i ją wyeliminować/ a nie narażać się
byłam dzisiaj na usg i nic nie widac.TO mnie niepokoi!!!!! moja beta 28.04.09 to 64,5 , 30.04 - 170,4 a dzisiejsza 700,9. Strasznie się boję bo nie widać jeszcze pęcherza ciążowego a z moich obliczeń to idzie 4 tydzien (od zapłodnienia!!)
Proszę o pomoc.Trzy miesiące przebywałam na chorobowym z powodu ciąży z kodem B po pobycie w szpitalu (poronienie) mam chorobowe zwykłe od ginekologa.Czy jak nadal bede na zwolnieniu i zajde w ciąże to co na to Zus?? Jak bedzie traktowane takie chorobowe ...
Proszę o pomoc.. pomoc... byłaś w ciąży-płatne 100% nie jesteś w ciąży- płatne 80% jesteś w ciąży-płatne 100% okresy zasiłkowe tych dwóch ciąż nie sumują się od 34 dnia choroby płaci zus
3 miesiące temu poszłam na chorobowe z powodu zagrożonej ciąży niestety wylądowałam w szpitalu i starciłam dziecko czy teraz przebywając nadal na chorobowym i zaszłabym w kolejną ciąze to jak bedzie sie liczył zasiłek chorobowy...Nie bardzo wiem co zrobić bo jak wróce do pracy to mam gwarantowane
Nie ma znaczenia czy to była wczesna ciąża czy nie. Ważne czy szpital wystawi Ci zaświadczenie na podstawie którego będziesz mogła zarejestrować dziecko w USC i uzyskać prawa do macierzyńskiego. Życzę Ci jak najlepiej i mam nadzieję, że plany zajścia w kolejną ciążę tak szybko się powiodą... Życie