250 wyników w czasie 89 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Senzo Mall (początek wątku)

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam pytanie do osób które były w Senzo. Czy dostanę tam produkty z mleka koziego? Ewentualnie czy gdziekolwiek w Hurghadzie są takie dostępne? Interesują mnie głównie jogurty i mleko. Moje dziecko bardzo lubi nabiał a niestety ma uczulenie na mleko krowie.

Re: Senzo Mall

www.spinneys.com/Egypt/Contactus.aspx?pageid=64 -- بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْ&#

Easygo senzo - opinie (początek wątku)

Witam! Poszukuję parasolki dla mojego rocznego synka. Wizualnie i cenowo podoba mi się easygo senzo. Jakie są wasze opinie? No i mam pytanie dla osób z Poznania - w którym ze sklepów z wózkami jest ten model coby można podjechać, zobaczyć, przymierzyć? Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam!

odnośnie pobliskiego senzo mall

Czy jest tam dostępny nabiał z mleka koziego? Chodzi mi głównie o mleko i jogurty.

Re: odnośnie pobliskiego senzo mall

Czytałem Twój wcześniejszy post i byłem w Senzo, ale wybacz nie potrafię udzielić Ci informacji. Po prostu nie zwracałem uwagi na takie szczegóły. Kolega jest w Jungle do czwartku. Jeżeli jeszcze będzie w Senzo do tej pory poproszę go aby spróbował znaleźć to co Cię interesuje. Jeżeli tylko

"Senzo una donna" po polsku

Czyli "Krycha bez oka" w wykonaniu Dżipago Co dzieje się, że dziewuch jest tak mało Nie ma z kim Najbrzydsze trzy nam tylko się ostały W naszej wsi Każdą z nich do miasta ciągnie A my co? Czy pomyśli o mnie? Nie narzekaj - jest jeszcze Krycha Każdy do niej w gminie bez przerwy wzdycha K

Re: "Senzo una donna" po polsku

Aha, kiedyś kuzynka spytała mnie, czy wiem co to znaczy po angielsku "kozaj". Dziwny ten wyraz pochodził z refrenu jakiejś piosenki, gdzie śpiewano "Because I love you". Kuzynka wiedziała, co to "low ju", wiedziała, że "bi" to "być (hi hi), został jej tylko do przetłumaczenia ten "kozaj"!

Senzo Mall - był ktoś ostatnio? (początek wątku)

Witam, chciałem zapytać czy był ktoś ostatnio w tym centrum handlowym, czy jest po co się tam wybrać? Pytam bo mam w tym roku hotel Iberotel Aquamarine który jest całkiem niedaleko.

Re: Senzo Mall - był ktoś ostatnio?

Ciekawe firmowe butiki, Mcdonalds i spory market Spinneys na bardzo przyzwoitym poziomie.

sklep Senzo Hurgada starter prepaid (początek wątku)

Witam, Potrzebuje informację, czy w sklepie Senzo w Hurgadzie znajduje sie sklep firmowy vodafoone,etislat lub Mobinil? Dzięki za info:)

Re: sklep Senzo Hurgada starter prepaid

jest vodafoone

Senzo Mall - jedzenie dla dzieci (słoiczki) (początek wątku)

Witam Ostatnio byłam w Senzo 2 lata temu. Pamiętam, że były tam dostępne słoiczki z jedzeniem dla małych dzieci ale nie zwracałam na nie szczególnej uwagi bo nie były mi wtedy potrzebne. Czy był ktoś w ostatnim czasie i mógłby mi powiedzieć co mogę tam teraz dostać? Czy jest sens brania

Re: Senzo Mall - jedzenie dla dzieci (słoiczki)

Są droższe niż w polsce, ale dostępne. W sklepach Abu Asnara Market również kupisz słoiczki

Czy w Senzo (HRG) są art. niemowlęce? (początek wątku)

Witam, w połowie września lecimy do Jungle. Młodsza córka będzie miała roczek, więc będzie potrzebować pampersów, mokrych chusteczek, słoiczków z jedzeniem itp. Wiem,że niedaleko hotelu jest duże centrum handlowe Senzo-ktoś się orientuje czy będą tam te wszystkie rzeczy (jakich firm i jakie ceny

Re: Czy w Senzo (HRG) są art. niemowlęce?

tak, są takie artykuły niemowlęce... cen nie podam bo ja nie kupowałam ale znajomi z htelu jeździli tam po pieluchy. Udanego wypoczynku:)

Czy jest już otwarte Senzo Mall w HRG?

Centrum handlowe Senzo Mall zostało "otwarte". I pewnie będzie jeszcze otwierane przez najbliższy rok, zanim zacznie działać tak jak należy. Na razie jest otwarty supermarket Spinneys - ceny stałe wyrażone w EGP, pewne problemy przy próbie zapłacenia dolarami (konieczny kontakt z głównym

Czy jest już otwarte Senzo Mall w HRG? (początek wątku)

Będę wdzięczny za info czy powyższe centrum handlowe jest już otwarte, no i oczywiście jeśli ktoś już był to jakie wrażenia. Liczę również na adres sklepu ...

Czy ktoś kupował już w Senzo Mall w HRG? (początek wątku)

Ciekaw jestem jak to wygląda, czy są jakieś sklepy markowe czy też badziew jak wszędzie?

Re: Czy ktoś kupował już w Senzo Mall w HRG?

A możesz napisac kiedy tam byłeś? PS. Koszulka Armaniego za 120 LE to typowa podróba, nie żartuj sobie z poważnych ludzi :-))) Za równowartość 25$ nie kupi się nigdzie na świecie nic tej półki, nawet w Stanach :-)))

1 2 3 4 5 6