arwena_111 napisała: ... A u nas tylko polskie latają samopas, wrzeszczą i sikają w krzakach przy placu zabaw. Wyrównało się wiec i dla narodowych statystyk można pominąć.
), że źle sprzątają (a z iloma takimi paniami się spotykasz, i Polki to są takie skrupulatne niby), że nie pilnują dzieci które biegają samopas i wszystko niszczą, w zasadzie jak i polskie, akurat sikanie w krzakach na placu zabaw to domena polskich dzieci. W Warszawie gdzie jest ok. 8% Ukraińców
No i czym ma, przepraszam bardzo, sikać po tych silnie moczopędnych środkach?
Mnie ciekawi czy pan profesor onkolog może sobie sam zbadać prostatę czy musi lecieć do kolegi? W jego wieku kiepsko się sika i to wymaga konsultacji. W katarem to raczej nigdy nie uda się do poczekalni posiedzieć z innymi staruszkami. -- Stop! Latać tylko prawą stroną
andaba napisała: > nie licząc przerw na sikanie. Przerw? To ile ich jest? Ja się prawie nigdy nie budzę w tym celu, bardzo mnie to irytuje jak już się zdarza, bo potem mi trudno znowu zasnąć
Zdecydowanie za mało, zwłaszcza że pracuje na nocki. Jak na dniówki to wstaje o 5. Jak nigdzie nie idę to i tak się budzę najdalej o 7. Ale przynajmniej nie znam problemu bezsenności, jak się położę to śpię minimum 6-7 godzin, nie licząc przerw na sikanie.
Niesłychanie kapryśny pies mojego kolegi z pracy, który podobno w ogóle nie chce wychodzić z nikim i potrafił nie sikać cały dzień oraz wpadał w histerię gdy miał zostać z kimś innym czy sam (stąd się w ogóle wzięło jego prawie codzienne bywanie w biurze) przyzwyczaił się w ten sposób, że przez
warianty oceny tej sprawy. Wariant 1- jak to był pisior to jest to złodziejstwo i powienien siedzieć w zapluskwionej celi i sikać do butelki w celi. Wariant 2 - jak to jest tuskowiek lub KOalicjant to nie wolno wyciągać przedwczesnych wniosków bo sprawa jest w toku a złodziejem będzie wtedy kiedy
Sikają, tylko tak jak księża - rzadziej, i z większą godnością. -- Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
Chodzisz do groomerki co tydzień, bo chcesz mieć czystego psa, z którym możesz higienicznie spać w łóżku, a jednocześnie nie obcinasz jej kłaków na ogonie. Gdzie tu logika? Ten ogon już po pierwszym sikaniu po wyjściu od groomera będzie ufajdany moczem. No ale może traktujesz psa jako darmową
Matko Kupę się najpierw zapiera a nie wrzuca takie do pralki. Te brudy, które tratuję jako zabrudzacze pralki są prane na 30 stopniach. Majtki wszelakie w 60. "Co się takiego stanie jeśli pobrudzona sosem pomidorowym bluzę, wrzucisz z przepoconym tiszertem, majtkami z sikami albo kupa po tym mopie
Co się takiego stanie jeśli pobrudzona sosem pomidorowym bluzę, wrzucisz z przepoconym tiszertem, majtkami z sikami albo kupa ??? -- Wstając z kolan upadliśmy na głowę
stopnia, że w bardziej turystycznych/barowych miejscowościach muszą mury zabytków zabezpieczać, żeby ich siki nie rozpuszczały🤪). Dobrze, że na stacjach jest "standardowe 1 Euro", bo w bardziej zdzierających miejscach bywa i 2. -- Fiesta '84, Almera '95, BMW E36 '98, Astra F '94, Astra G '00, Laguna
borrrka napisał: > Tak przed chwilą Radek Sikorski określił rzekomo wyrafinowaną propagandę kacaps > tanu w Internecie. > Koledzy Igorka dostają pół milarda ... miesięcznie, no to trochę jest, ale Siko > rszczak rąk nie załamywał:) > > W wypadku Igorka, to ciągle