,88 zł, więc różnica w zarobkach jest kolosalna! Tak cudownie byłoby zarabiać dużo a płacić za mieszkanie mało, ale no cóż, w bajki o smokach chyba nie wierzymy?:) -- Kobieca definicja słowa "już" zawsze zawiera zwrot "jeszcze tylko..."
rosyjscy bracia was wykopali z Bałkanów. granica pomiędzy Polską a Turcją była najstabilniejszą granicą w Europie. A Turcy nie ścigali nawet rębaczy smoków. -- W efekcie w PL mamy polskiego buraka, ale cukier niemiecki, sytuacja jak z premierem Donaldem Tuskiem 😂
O, a ja dzisiaj popatrywałem z doskoku na www.filmweb.pl/film/Shazam+Gniew+bog%C3%B3w-2023-845693 Tam też był smok - ale z drewna, co okazało się jego słabością. Taka powalona komedia w
Weretragna, podczas pojedynku z Wrytą, zamienia się w sokoła Warhagan. Czeski Raroh, Rarach to szczodra, ale i mściwa istota demoniczna, związana z ogniskiem, przybierająca postać ptaka lub smoka, o ciele i włosach płomienistych, która wylatuje przez komin jako kłąb ognia lub wicher. Wskazuje na
W języku staropolskim występował zarówno wyraz „smok” (w języku prasłowiańskim wyraz miał postać *smokъ i oznaczał „jakąś istotę mityczną”), jak i „żmij/żmija”. Początkowo wyraz ten występował w dwu formach rodzajowych, tzn. obok rodzaju żeńskiego żmija, występował także rodzaj męski żmij. Warto
, idiotów z pisu może przekonasz, ale co z resztą? Zakłamana swołocz > chce pójść drogą zakłamywania seweryna, jak w pandemii, Nie dość że polityczna > prostytutka kłamie jak tylko otworzy pysk wredny, to teraz próbuje wpleść w swó > j bełkot Niemców, Tuska, kosmitów i smoka, tego z kuchni
, idiotów z pisu może przekonasz, ale co z resztą? Zakłamana swołocz > chce pójść drogą zakłamywania seweryna, jak w pandemii, Nie dość że polityczna > prostytutka kłamie jak tylko otworzy pysk wredny, to teraz próbuje wpleść w swó > j bełkot Niemców, Tuska, kosmitów i smoka, tego z kuchni
hukers napisał: > Dzikie tłumy może nie, ale kolejka jest zawsze. A przynajmniej zawsze kiedy tam > byłem, to była kolejka. Miała być parada smoków na Wiśle, organizatorom coś nie pykło i już przed 22 od Dębnik i Wawelu w kierunku Rynku i dalej do Hali Targowej ruszyła istna
"Smokiem Wawelskim", bo na "Sztygara" już miejsc n > ie było :-) > Trza było hotel sobie załatwić i dwa dni na Kraków poświecić. Ja bym pojechał autem. Długi weekend raz się żyje. Ale twoja sprawa.
przechodnia, piSSowska łania Marianna, igraszek ze smokiem wawelskim spragniona - doświadczona kochanka i niewierna żona. Krakowa władcą być zamierza od spraw seksu i pacierza. Oby tylko miasta jak nóg nie rozłożyła bo choć Wawel stary to podobno jary a że w starym pniu korzeń się zgina, to walczy o
:))) www.youtube.com/watch?v=6Ft1XyJR1-k&list=RDm58eN5unNQ8&index=13 Bo mnie lewaki nawet na smokach latajacych nie zatrwoża: www.youtube.com/watch?v=m58eN5unNQ8&list=RDm58eN5unNQ8&index=1 I na koniec treśc zbyt skomplikowana na prosty umysł bmc
-5 letni i cylinder, by stracił. Zachciało mi się teraz piwa. Mamy Złotego Smoka. Teraz już zamknięty. Normalnie się pytają czy coś do picia. Ceny koło 10 zł za puszkę napoju. Kupuję żarcie za 35 zł i dostaję dwie puszki lemoniady. Gratis. Żyję w innym świecie. Złoty Smok jest genialny, tylko pierdzi się
analoga_niet napisała: > Prawdziwie przerażające bywały dla mnie filmy wojenne i dokumentalne. Nie potrafie sie na serio bać bie > gającego trupa. Mam to samo, co prawda nie przepadam za zombie, ale nie umiem bać się ducha, demona itp., bo to dla mnie nie różni się od Smoka