Naliczają sie wam potrójnie? Od dzisiaj taki kupon jest aktywny: za zakupy min 80 zł 3x więcej punktów,ale niestety cały czas naliczaja sie pojedynczo.
Dziewczyny, poodbierałyście już swoje zamówienia w Smyku. Ja też odebrałam 2 w sobotę. Czy macie już punkty za nie na swojej karcie Payback? Jest środa a ja nie mam żadnego punktu ze Smyka. Czy to normalne? Pierwszy raz bawiłam się we wpisywanie kodów i naprawdę sporo mi się zebrało punktów i
U mnie to samo. Odebrałam 3 zamówienia a punktów ni widu ni słychu (ok. 1500 powinno być).
jakby ktos jeszcze zbierał punkty to w Smyku juz nie nazbiera od 22.02 bodajże.... -- https://www.animated-smileys.com/emoticons/animated-smileys-winter-060.gif
Bo odbiory w empiku działają do końca lutego . Też mam dzisiaj do odebrania zamówienia.
niestety na razie punkty nie przysługują za zamówienia z empik.com -- Mój wykres ciążowy https://www.suwaczki.com/ https://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73xwm984jr.png
ooo, i tak super, nie wiedziałam dzięki za info -- wierzę, że skoro coś się stało, to jest w tym jakiś cel... http://lagf.lilypie.com/HcC0p1.png AniołekI , http://lagf.lilypie.com/EZTNp1.png AniołekII , http://lb4f.lilypie.com/czJ6p1.png Tomek- http://lbff.lilypie.com/3EPSp1.png mój ssak ,
Zrobiłam zamówienie ale zapomniałam podac kodu. Co teraz? Można to jeszcze jakoś nabić? Wiem, że mogę anulowac zamówienie i zamówic jeszcze raz ale wtedy nie zadziałają mi kolejny raz kody rabatowe:((((((((((((( -- Pierożek 20.07.2005 Truskaweczka 09.04.2008
tak, potwierdzam że kody wejdą jeśli anulujesz zamóweine.Tylko czy towar jeszcze będzie :) :) :) -- Madzia jest już z nami od Mikołajek 2006 :))) Michałek urodził się 13 września 2008 :)))
Nie ma czasem ktoś bo potrzebuję-dzięki z góry....
podłączam się
Witam! Czy ktoś ma aktualne kody Payback do Smyka internetowego?? Ładnie poproszę... :) --
hanna79 napisała: > Witam! Czy ktoś ma aktualne kody do Smyka internetowego?? Ładnie popros > zę... :) Wątek stary,ale może ktoś ma aktualny kod rabatowy do Smyka ? Dziękuję z góry. :)
Robiłam dzisiaj zakupy w Smyku i wyszło ponad 150 zł bo kupowałam kurtkę. Przy kasie płaciłam kartą i po zatwierdzeniu kody PIN przypomniało i się, że mam kartę i w dodatku aktywowałam kupony na stronie PAyback. I zonk - po zatwierdzeniu transakcji nie można naliczyć punktów. Pani przy kasie mi na
Niestety to jedyny sklep w ktorym nie pytaja mnie NAJPIERW czy mam Paybacka. Jak Ci b zalezy zwroc towar, ale na ich karte... W Jysku pytaja, w Realu pytaja, etc a w Smyku nie, a szkoda.
Chcąc wyrobić dowiedziałam się, że trzeba zrobić zakupy za określoną kwotę żeby móc wyrobić kartę. No bez jaj, w takim Realu dają bez problemu. --
Ja wiem wszystko to o czym piszecie, napisałam jako ciekawostkę.
Jako iż dzięki Wam zarobiłam trochę punktów promocyjnych Payback poprzez zakupy na Allegro (Niestety w Realu rzadko bywam) i dzięki temu zbieram synkowi na zabawki ze Smyka to postanowiłam nie pozostać Wam dłużna i dać Wam tez coś od siebie w formie podziękowania: Oto kody którymi dysponuję
Niestety nie wiem... Właśnie składam zamówienie - mogłabyś podzielić się kodem?:)