Zaprowadzałam starszaka na basen i w szatni powiesiłam softshell młodszego syna, rozmiar 110. Była to jedyna rzecz wisząca w szatni (dzień ciepły, młody sam się tak ubrał od czapy). Na kurtce powiesiłam jeszcze kamizelkę, tak więc było widać, że to są rzeczy jednego dziecka. Tak więc uważam, że
up. Obydwie oferty aktualne
Proszę o podanie wymiarów na maila gazetowego tej kurtki dziewczęcej.
Witam, sprzedam chustę bawełnianą Natibaby z instrukcją,wzór Malta ( pasiak, 3 odcienie niebieskiego) 110zł polar dla dwojga z kapturkiem osobnym, kolor czarny, LennyLamb 110zł kurtkę dla dwojga softshell LennyLamb, kolor czarny 420zł Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia.
Rok temu młody miał z c&a i faktycznie krotki a rękawy długie ale jakos obleciał. Teraz kupiłam w h&m z dinozaurami, 110 dla prawie 5 latka jakby ktos pytal😉 starszy syn ma kolejny z Tchibo,zielony. Tchibo ma super softy tylko kolorystyka dość ograniczona. Gdyby nie to to obaj mieliby te
ogladałam softy dzisiaj w smyku.dla starszych chłopców kolorystyka taka se.sztywne bardzo i krój tez nie tego.cena 1389 zł wiec sie nie opłaca jak dla mnie bo w smyku z kuponem wyjdzie ok.110 zł a sa o wiele fajniejsze. -- http://lilypie.com https://lpmm.lilypie.com/OeCAp1.png http
https://m.ocdn.eu/_m/7408673aa733e9e8d26c81d6bdd533e6,10,19,0.jpg Ta kurteczka r. 104 cena 50 zł . Zakupiona 3 msc temu .
mozesz pokaza ta kurtke :) ?
Wysłałam zdjecia na email.
wyslalam fotki na gazetowego .
Te bluzy dla chłopaków, nazywane polarami są bardzo nieciekawe:-( Wyglądają, jakby miało się do nich wszystko czepiać. Za to linkowane już kurtki 2 w 1 z podpinaną pikowaną kurteczką ( po przecenie 99 zł) dość fajne
To fakt :) Ale na pewno to bluza sztuczna cieplejsza i grubsza. Po softshellu oczekuje wodoodporności a to nic takiego nie ma
Kochana w Biedronce widziałam ze dwa dni temu. -- Uśmiechnij się :)
Kurtka KappAhl proXtec rozmiar 104/110, stan bdb/idealny- ( za używanie) cena 30 zł ma odblaski, ten zielony kolor jest bardziej soczysty niz na zdjęciu i fajnie komponuje się z tym różem. Może byc noszona przez cały rok.. w lato, w lekki deszcz oraz w zimę pod kurtkę. Z żalem się jej pozbędę
Szukałam przed wyjazdem na 122 dla synka, a teraz chyba się spóźniłam... Byłam we wrocławskich Arkadach i wisiał tylko jeden softshell zielony w zwierzątka, cud chyba że w poszukiwanym przeze mnie rozmiarze. Tych niebiesko-granatowych było sporo, ale tylko w rozmiarze 110 (jeden) i 116 (dwa) i