). Trudno w takim stanie coś dać drugiej osobie. Wręcz mam wrazenie, że jemu sprawia przyjemność wbijanie m > i szpil, sugerowanie że chciałby mieć romans itp. Robi to celowo bo wie, że mni > e to boli ale co jemu to daje nie wiem. Szczerze to mi się odechciewa powoli st > arać. Może
-10 m > inut do Centrum Onkologii. Inni pacjenci często przyjeżdżali z całego województ > wa albo i z dalszych stron. Więc niektórzy pacjenci czekali kilka godzin na wiz > ytę - i nie, nie dlatego że lubili siedzieć w poczekalni. > To było prawie 15 lat temu, ale rok temu na raka
z europejskich stolic to 2250 pln za 3 noce. Ale wart jest każdej złotówki. Wychodze z kamienicy i wokół restauracje, kawiarnie, sniadawonie, market to minuty spacerem, do tego przy kamienicy wejscie do stacji metra. Niemal wszystkie atrakcje arhcitektoniczne, muzelane, historyczne dostępne spacerem
rzadko korzystam ze zbiorkomu ale jesli już to nawięcej czasu zajmuje czekanie na przystankach. Zdarzało mi sie czekać na autobus do pół godz. Do Centrum docieram metrem, z powodu problemów z parkowaniem. Natomiast w inne dzielnice to, jeśli muszę, samochodem wyłącznie. A poza tym "autko" jest mi
poszukaj sobie hotelu blisko stacji metra Altona albo Feldstrasse/Sternschanze. dobre polaczenie z centrum. Altona to bardziej bohema, ta druga okolica jest lewicowa, "polityczna" - mogloby Ci sie spodobac. wursta w hamburgu spokojnie zjesz, latwiej niz bulke z ryba poza portem. akurat te polecane
rosyjskie a moze nawet dostaja file do l > otow z tego centrum kierowania drnami pod St. Petersburgiem. > > Ale to mu nie pomoze. Z Iranu do Ukrainy 1000km tylko, te bunkry w Kijowie 100m > geleboko. Rosjanie swoimi nie chca zniszczyc bo domy nad nimi stoja ale zceduj > a to
choragiewka na wietrze u niego. Rzeczywistosc jest taka ze drony Iranskie teraz wypusucany na Izrael i bazy amerykanskie maja elektronike, sterowanie rosyjskie a moze nawet dostaja file do lotow z tego centrum kierowania drnami pod St. Petersburgiem. Ale to mu nie pomoze. Z Iranu do Ukrainy 1000km tylko, te
sklepy (z których korzystam awaryjnie) mam 50 m od domu. Mieszkam w centrum sporego miasta, do sklepu po wieksze zakupy 9a zwykle sa to 2 - 3 sklepy, bo zaden nie ma pelnego asortymentu moich zakupow) I tak muszę jechać min. Kilka km, a z uwagi na ilość zakupów rowerem musiałbym jechać kilka razy – nie
: Cały system metra oraz bezzałogowe pociągi są kontrolowane i prowadzone przez w pełni zautomatyzowany system komputerowy, który znajduje się w Centrum Kontroli i Konserwacji przy stacji Vestamager. Automatyczna kontrola pociągu (ATC), składa się z trzech podsystemów: ATP – odpowiedzialnego za
kosztuje benzyna, bo to kiedyś porównywałam i aut zawsze wychodziło dużo taniej. U mnie firma niestety nie dopłaca do biletu, tylko płaci ryczałt wg kilometrów dojazdu. Mieszkam 20 min na piechotę od ścisłego centrum, mam koło domu metro, tramwaje, autobusy i stacje kolejową, wybrałam tak lokalizację żeby
qqbek napisał: > galtomone napisał: > > > OK. Co bym zyskał vs tradycyjne rozwiązania? > > W mieście? > Buspasy i darmowe parkowanie w strefie. Hmmm.... u mnie nie wiem czy sa buspasy a mieszkam/parkuje w strefie obok centrum (moja strefa to taki "donut