Chciałabym się podpytać jakie opinie ma szkoła muzyczna na Kawęczyńskiej?... Warto tam posyłać dziecię, czy nie? A czy są prywatne szkoły muzyczne w Warszawie? I jakie jest w nich czesne?
szkoła cierpi na oczywisty kompleks mniejszości w stosunku do np. Miodowej, dzieciaki z mojej klasy przenosiły się na Miodową po kilku latach. Poziom ogólny nauczania był wysoki. Muzyczny w porządku. Ale jeśli ktoś chce zostać drugim Blechaczem to raczej Miodowa. Tam muzyka jest traktowana
Czy czyjeś dziecko chodzi/chodziło do tej szkoły? Umieściłam wątek na "starszym dziecku", ale (oczywiście!) admin mi go skasował, nie wypada pytać o szkoły na tamtym wątku! Mam pytanie: czy to dobra szkoła? Jak wyglądają egzaminy? Czy przyjmuje już 6-latki? Ile jst klas? Ile uczniów jest w
Witam jestem mamą 6 latki (rocznik 2004) która w tym roku rozpocznie swoją przygodę ze szkołą. Ponieważ do trzech szkół muzycznych w Warszawie mam podobnie daleko właściwie mogę moje dziecię posłać do każdej z nich: Miodowa, Krasińskiego, Kawęczyńska. Na tą chwilę wiem, że dziecię ma
: forum.gazeta.pl/forum/w,45595,74173361,74173361,KTORA_szkola_muzyczna_w_Warszawie_najlepsza_.html jest tam trochę o innych szkołach. -- www.inteligentny-projekt.pl/
No i mamy kłopot w rodzinie ;-) dziecko kuzynki podobno zdolne i zainteresowane muzyką. Kuzynka w Warszawie mieszka dopiero od pół roku, mocno zdecydowana zeby posłac pociechę do szkoły muzycznej. Myślałam, że akurat koło mnie jest dobra szkoła (ul. Kawęczyńska) ale kuzynka postukała się w
Chodzą słuchy po Warszawie, że ta www.szymanowski.edu.pl/ obecnie najlepsza. Kawęczyńska też ma dobrą prasę. Ale jak zwykle tak naprawdę to wszystko zależy od konkretnych ludzi i odrobiny szczęścia w życiu. Można trafić super
Czy czyjeś dziecko chodzi/chodziło do tej szkoły? Umieściłam wątek na "starszym dziecku", ale (oczywiście!) admin mi go skasował, nie wypada pytać o szkoły na tamtym wątku! Mam pytanie: czy to dobra szkoła? Jak wyglądają egzaminy? Czy przyjmuje już 6-latki? Ile jst klas? Ile uczniów jest w
Czy sa tu rodzice, których pociechy chodzą/chodziły na Kawęczyńską? Chciałabym się dowiedzieć, jak wygląda egzamin do takiej szkoły, jaka jest opinia o tej szkole, jak wiele dzieci jest w klasie - wszystko! Bardzo proszę o informacje. Z góry dzięki.
jest jeszcze podstawowa szkoła muzyczna na Pradze przy ul. Kawęczyńskiej.
) lub tylko muzyczna - zajęcia popołudniami ew. w soboty, zwykle 2-4 razy w tyg. Szkoły w W-wie są m. in. na Namysłowskiej, Kawęczyńskiej, GRochowskiej , Miodowej, Świętojerskiej, Globusowej, Wiktorskiej. Nie orientuję się dokładnie, które są ogólne - na pewno na Kawęczyńskiej i chyba na
Z własnego doswiadczenia pamiętam, że trzeba było coś zaśpiewać, wyklaskać,powtórzyć melodię. Jak to wygląda teraz? I czy wcześniej zaczęta nauka gry na instrumencie i umuzykalnianie pomagają? I jakie są opinie o warszawskiej szkole na ul. Kawęczyńskiej. Pozdrawiam.
Zainteresowani jesteśmy trzema szkołami. Miodowa, Krasińskiego i Tyszkiewicza. Kawęczyńska odpada - za daleko. Polecają nam ludzie Tyszkiewicza - wysoki poziom ogólny i muzyczny, ale nie ma wyścigu szczurów jak na Miodowej, albo bałaganu jak na Krasińskiego. To trzy opinie zasłyszane 'ze
Szkoła na Namysłowskiej ( PSM I-go stopnia nr 2 im. F.Chopina ) w przeciwieństwie do Kawęczyńskiej czy Krasińskiego jest szkołą popołudniową. W roku szkolnym 2oo7/2oo8 jest najlepszą w województwie mazowieckim wg oficjalnych wyników. Dostaliśmy specjalne gratulacje od ministra. Niezależnie