jest śledzik po japońsku, placek po węgiersku to i jest szkoła po amerykańsku:-) A tak na serio: nowy budynek, na tle polskiego budownictwa oświatowego bardzo korzystnie się wyróżnia. Ameryka panie! Ameryka! :-) PS Ostanio wybudowali na Kawęczyńskiej nowy gmach Wyższej Szkoły Menedżerskiej
Ucze się w tej szkole. Nie jest ona az tak fantastyczna..korytarze są za wąskie nie da sie spokojnie przejść.Sufity w salach są szare co pochłania swiatło z lamp..;/Na tą szkołe wydali ok. 30 milinionów więc mogliby zrobić klimatyzacjie.Szatnie są jak małe klatki i 26 osób sie tam nie zmiesci
byłem tam wieczoram z dziewczyną żywej duszy nie widziałem wchodzilismy na podwórka a nasza koleżanka była też dziś i nawet do kamienicy ktorejś weszla na piętro żeby z góry zobaczyć budowe -sama!,obok buduje sie drugi budynek tarchomińska 15, obok na tarchomińskiej jest szkoła lub
A dlaczego jest takie opóźnienie w budowie nowych szkół na Białołęce? Bo mają być otwierane w przeddzień wyborów. Propaganda sukcesu.
Witam, Zwracam się do Państwa z prośbą o podzielenie się opiniami na temat tarchomińskich szkół podstawowych, ich poziomu nauczania, elastyczności w podejściu do nauczania (indywidualny tok nauczania), pracy wychowawców na świetlicy, reagowania nauczycieli na przemoc etc. Będę wdzięczna za
Witam, Zwracam się do Państwa z prośbą o podzielenie się opiniami na temat tarchomińskich szkół podstawowych, ich poziomu nauczania, elastyczności w podejściu do nauczania (indywidualny tok nauczania), pracy wychowawców na świetlicy, reagowania nauczycieli na przemoc etc. Będę wdzięczna za
Bardzo dobrze znam szkołę na Tarchomińskiej (zawodowo) i gdyby moje autystyczne dziecko potrzebowało szkoły specjalnej to ze spokojem bym je tam oddała. W szkole na Elektoralnej jest syn (też autysta) bliskich znajomych i są zadowoleni.
Bardzo dobrze znam szkołę na Tarchomińskiej (zawodowo) i gdyby moje autystyczne dziecko potrzebowało szkoły specjalnej to ze spokojem bym je tam oddała. W szkole na Elektoralnej jest syn (też autysta) bliskich znajomych i są zadowoleni.
zgadza się , na razie wszystko na rozruchu, ale zapowiada się dobrze. Najpilniejsze to dodatkowe wyposażenie sal i świetlic. Poza tym jest naprawdę OK, no i ta przestrzeń i pustki w szkole :-), po dotychczasowych doświadczeniach tarchomińskich szkół , robi wrażenie
STO na Toruńskiej. Dużo dzieciaków z ZB chodzi.Bardzo lubię tę szkołę. Synowie chyba też choć jak skończyła się niańczenie nauczania początkowego to pewnie trochę mniej :-) Tarchomińskie podstawówki są mega przeładowane. Dla mnie kosmos.
szkół? dlaczego od października 2009 odpowiedziała tylko jedna osoba?? Podobno szkoły tarchomińskie wypadają dużo poniżej średniej warszawskiej. Czy ktoś może podzielić się informacją na temat szkoły na podróżniczej lub leśnej polanki??? Posty, które udało mi się znaleźć są z lat 2005-2007 i
jak wygranie w totka (nie niemożliwe ale szanse niewielkie). Z ciekawości konewko, gdzie planujesz posłać swoje dziecko? My aby uciec od białołecko-tarchomińskich molochów wozimy dzieciaki do społecznej na Targówku. -- pozdrawiam Dorota i Kuba&Bartek