68 wyników w czasie 56 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Tarchomińska szkoła jak amerykańska

jest śledzik po japońsku, placek po węgiersku to i jest szkoła po amerykańsku:-) A tak na serio: nowy budynek, na tle polskiego budownictwa oświatowego bardzo korzystnie się wyróżnia. Ameryka panie! Ameryka! :-) PS Ostanio wybudowali na Kawęczyńskiej nowy gmach Wyższej Szkoły Menedżerskiej

Re: Tarchomińska szkoła jak amerykańska

Ucze się w tej szkole. Nie jest ona az tak fantastyczna..korytarze są za wąskie nie da sie spokojnie przejść.Sufity w salach są szare co pochłania swiatło z lamp..;/Na tą szkołe wydali ok. 30 milinionów więc mogliby zrobić klimatyzacjie.Szatnie są jak małe klatki i 26 osób sie tam nie zmiesci

Re: Tarchomińska 13 i 15

byłem tam wieczoram z dziewczyną żywej duszy nie widziałem wchodzilismy na podwórka a nasza koleżanka była też dziś i nawet do kamienicy ktorejś weszla na piętro żeby z góry zobaczyć budowe -sama!,obok buduje sie drugi budynek tarchomińska 15, obok na tarchomińskiej jest szkoła lub

Re: "cała" prawda o tarchomińskim tramwaju

A dlaczego jest takie opóźnienie w budowie nowych szkół na Białołęce? Bo mają być otwierane w przeddzień wyborów. Propaganda sukcesu.

najlepsze szkoły podstawowe na Tarchominie (początek wątku)

Witam, Zwracam się do Państwa z prośbą o podzielenie się opiniami na temat tarchomińskich szkół podstawowych, ich poziomu nauczania, elastyczności w podejściu do nauczania (indywidualny tok nauczania), pracy wychowawców na świetlicy, reagowania nauczycieli na przemoc etc. Będę wdzięczna za

najlepsze szkoły podstawowe na Tarchominie (początek wątku)

Witam, Zwracam się do Państwa z prośbą o podzielenie się opiniami na temat tarchomińskich szkół podstawowych, ich poziomu nauczania, elastyczności w podejściu do nauczania (indywidualny tok nauczania), pracy wychowawców na świetlicy, reagowania nauczycieli na przemoc etc. Będę wdzięczna za

Re: Szkoła Specjalna 213 na Elektoralnej

Bardzo dobrze znam szkołę na Tarchomińskiej (zawodowo) i gdyby moje autystyczne dziecko potrzebowało szkoły specjalnej to ze spokojem bym je tam oddała. W szkole na Elektoralnej jest syn (też autysta) bliskich znajomych i są zadowoleni.

Re: Szkoła Specjalna 213 na Elektoralnej

Bardzo dobrze znam szkołę na Tarchomińskiej (zawodowo) i gdyby moje autystyczne dziecko potrzebowało szkoły specjalnej to ze spokojem bym je tam oddała. W szkole na Elektoralnej jest syn (też autysta) bliskich znajomych i są zadowoleni.

Re: zebranie w sprawie szkoły na Ceramicznej

zgadza się , na razie wszystko na rozruchu, ale zapowiada się dobrze. Najpilniejsze to dodatkowe wyposażenie sal i świetlic. Poza tym jest naprawdę OK, no i ta przestrzeń i pustki w szkole :-), po dotychczasowych doświadczeniach tarchomińskich szkół , robi wrażenie

Re: Szkoły na Białołęce? Może akurat ktoś coś wie

STO na Toruńskiej. Dużo dzieciaków z ZB chodzi.Bardzo lubię tę szkołę. Synowie chyba też choć jak skończyła się niańczenie nauczania początkowego to pewnie trochę mniej :-) Tarchomińskie podstawówki są mega przeładowane. Dla mnie kosmos.

Re: ----> <---- 2010/2011 Szkoły podstaw

szkół? dlaczego od października 2009 odpowiedziała tylko jedna osoba?? Podobno szkoły tarchomińskie wypadają dużo poniżej średniej warszawskiej. Czy ktoś może podzielić się informacją na temat szkoły na podróżniczej lub leśnej polanki??? Posty, które udało mi się znaleźć są z lat 2005-2007 i

Re: rezygnacja ze szkoły

jak wygranie w totka (nie niemożliwe ale szanse niewielkie). Z ciekawości konewko, gdzie planujesz posłać swoje dziecko? My aby uciec od białołecko-tarchomińskich molochów wozimy dzieciaki do społecznej na Targówku. -- pozdrawiam Dorota i Kuba&Bartek

1 2 3 4 5 6