No i jedzie kolega Brzostowski z wazelina na temat piøkarskiego Slaska. Nie iwecie czasem tak sie dzieje jak to mu sie odmienilo i terazjest juz lukrowanie fajnie bo w czrnowasach sukces a jak trzeba bylo byc ze slaskiem w I lidze to walil i jeb/// z kazdej strony ? Bo ja wiem. Dyspozyc
a ostatnich gryza pisy -- sondaze pokazuja, ze tajemnica smolenska, juz wygrywa z tajemnica fatimska
sam nie wiem czy smiac sie czy plakac, ale dobre to jest: Słuchaczka RM: - Dobrze, że Ojciec Święty nie jeździ tramwajami, bo jak by zobaczył, że dziewczyna siada chłopakowi na kolanach i całuje się z nim, to by musiał pomyśleć tylko jedno: No ku**a jakaś zwyczajna. O. Rydzyk: - Ostateczny
)> Proszę przeczytać uważnie, bo cel jest naprawdę zbożny... Radio Maryja Uwaga, wszyscy chcący wesprzeć Radio Maryja! 1. W urzędach pocztowych znajdują się specjalne druki o następującej treści: Cel Radio Maryja Dar dla Radia Maryja w Toruniu Bank pocztowy SA pierwszy oddział w Tor
ktos przed kamera spodnie zdjol nie wstydzi zadnej sie rozmowy i jest niezmiernie kontaktowy.to nie moje slowa to cytat.z grupy pod buda.cale to gowno nam tlocza do mozgow.sie nie dajmy.zostanmy soba.big bradery takie.i czegoz sie dowiadujemy z tego ano po 30 dniach joaska k.zaczela kopulowac
Oglądaj uważnie tego szoła-matoła. Chodzą słuchy, że jutro ma to nie być Wiesiek, tylko Czesiek (jego braty bliźniak). I wtedy to dopiero jajca będą, bo się okaże że Joanna to chłop :)
Gorąco polecam położną Beatę Szol ze szpitala Inflandzka w Warszawie. Pełen profesjonalizm, wiedza na światowym poziomie, świetne zrozumienie rodzącej dziewczyny. PO prostu słów brak. Nie boi się nowinek, zna i STOSUJE nowe metody (rodziłam na stojąco), świetnie opiekuje się i podczas porodu
Witam Rodziłam z P. Beatą Szol rok temu- potwierdzam to co napisałaś- konkretna kobitka a i w trakcie porodu pozartować potrafi i rozluźnić. Ja również rodziłam częściowo na stojąco, ale ponieważ jestem niskociśnieniowcem, szybko reaguje na duży wysiłek a byłam już po kilku godzinach skurczy
Tak, to nawet Walesa sie nie zblaznil :D a'propos czy Lechu poparl Braka? Czy jest jak zwykle "za a nawet przeciw"? -- Wawerka -- Propaganda jest matką wydarzeń. Albert Schweitzer
Politycy robią za błaznów i bardzo dobrze im wychodzi: www.groteska.pl/reality-shopka-szol -- https://www.chuda777.republika.pl/grafika/usmiech_ani.gif
http://i58.tinypic.com/2mhwpb6.jpg -- http://i62.tinypic.com/2h6hw9e.jpg
Czy któraś z Was może chodziła na zajęcia do tej szkoły lub słyszała jakieś opinie? -- bd.lilypie.com/wszvp1/.png
dzięki za info:) Piszesz, że początek porodu był OK, a potem już nie było fajnych położnych? Jak to wygląda, bo rozumiem że rodziłas na Inflanckiej? -- bd.lilypie.com/wszvp1/.png
Ciekawe czy staruch do kina chodzi? -------------------------------------------------------------------------------- Obserwuje ekran i widze ze Dow juz jest 200 w dole,gdzies w granicach 88 z kawalkiem i juz czuje oddech pawla-l na plecach:"A nie mowilem double dip" Tak jak ten diabelek ,co roz
> Swoją drogą, chętnie oglądałbym programy, w których jako eksperci występowaliby > okoliczni menele. Można wybrać jakiegoś wyszczekanego Homo menelis i przygotow > ać debaty w stylu: Menel kontra (politycy). Mam pomysl na szol: 1) bierzemy dwoch politykow opozycyjnych do siebie
jestem za :)