18 wyników w czasie 94 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Porodówka w świętochłowicach (początek wątku)

Czy któraś z pań rodziła w Świetochłowicach w niedalekiej przeszłości? Wkrótce będę rodzic,słyszałam ze szpital ten sie chwali,pomóżcie!!

Czy ktoś zna szpital w ŚWIĘTOCHŁOWICACH (początek wątku)

Mam zamiar rodzić w szpitalu w Świętochłowicach. Moze są gdzieś Mamy które ostatnio tam rodziły. Proszę o opinie. Pozdrowienia

Re: Czy ktoś zna szpital w ŚWIĘTOCHŁOWICACH

prysznicem (w moim przypadku prawie świeżo po remoncie) dwie sale porodowe jedna 1-osobowa do porodów rodzinnych i jedna dwułózkowa. Ja akurat się tak złożyło rodziłam na obydwu ;) Poza tym miałam trochę komplikacji po porodzie ale

dr Pabian w ŚWIĘTOCHŁOWICACH (początek wątku)

Czy macie jakies doswiadczenia/opinie o tym szpitalu/lekarzu? pozdrawiam cieplo

czy ktoś ostatnio rodził w świętochłowicach ??? (początek wątku)

pierwszym cc robią często też kolejną cc czy najpierw sn musi nastąpić??? jak to wygląda w tym szpitalu? -- https://www.suwaczki.com/ https://www.suwaczki.com/tickers/eikt3e3kleiaiplg.png --------- mama Julci (12.06.2007 r.)

Re: Brakło chleba w płatnym szpitalu

To chyba jakaś kpina za taką kasę ludzie sumienia nie macie. ciekawe co na to miejscy decydenci.a tak ogólnie tow świętochłowicach władza nie wiele robi bo miasto wygląda katastrofalnie

Brakło chleba w płatnym szpitalu (początek wątku)

W ŚWIĘTOCHŁOWICACH W SZPITALU NR1 ISTNIEJE ODDZIAŁ DLA PRZEWLEKLE CHORYCH JEST TO PLACÓWKA DZIAŁAJĄCA NA ZASADZIE OBOIĄZKOWYCH OPŁAT ZA POBYT. WYSOKOŚĆ JEST BARDZO WYGÓROWANA ALBOWIEM WYNOSI 70% EMERYTURY LUB RĘTY MIESIĘCZNIE. NA TEMAT PLACÓWKI PANUJĄ RÓZNE OPINIE OD DOBRYCH PO KRYTYCZNE JAK

Re: dobry szpital na terenie śląska

witam .polecam rowniez szpital w świętochłowicach.. rodziłam tam 2 miesiace temu mimo ze jestem z zabrza . moim lekarzem prowadzacym byl dr. Pabian - fantastyczny czlowiek . a polozna ktora odbierala moja Julke to Izabela Pozchrzęst ( ale nie jestem pewna doslownie czy tak brzmialo nazwisko

polip w jakiej fazie cyklu usuwać? (początek wątku)

Witajcie mam zdiagnozowanego polipa w jamie macicy do usunięcia histeroskopijnie. mam pytanie w której fazie cyklu miałyście je usuwane? w szpitalu w świętochłowicach powiedziano mi żeby być w drugiej fazie cyklu (cykl niestaraniowy) a w klinicie niepłodności w katowicach koleżanka miała

Świętochłowice (początek wątku)

Czy ktoś zna szpital w ŚWIĘTOCHŁOWICACH. Proszę o opinie

poloznictwo w swietochłowicach,dobry lekarz? (początek wątku)

lekarza pracujacego w szpitalu w świętochłowicach i rownoczesnie przyjmujacego prywatnie godnego polecenia.Interesuje mnie rowniez czy ma usg w gabinecie oraz ile kosztuje wizyta.Dziekuje i pozdrawiam

gdzie rodzić? (początek wątku)

czy któraś rodziła w szpitalu w świętochłowicach albo w chorzowie?proszę o opinię,jaki personel,czy szanują prawa pacjentek itp.