Mam pytanie odnośnie kompleksu basenowego w Szturowie. Powoli przymierzamy się do planowania kolejnych wakacji, a miejscowość wygląda zachęcająco. Czy ktoś mieszkał może w domkach na kempingu przy basenach? Jak one wyglądały? Jakie są ceny w restauracjach na basenach dań czy napoi, bo ostatnio S
Polsce, ceny też. To że we wrześniu jest spokojnie to plus, a nie minus. Byłem w czerwcu w Egerze , Miskolcu czy Zsorach i przy tych dzikich tłumach ten spokój jest zbawienny. Nie wiem gdzie ty jeździsz, ale byłem w wielu termach i porównując zaplecze do innych wypada Szturowo dobrze. W Miskolcu na
Miasto Szturowo . www.sturovo.sk
Wyżne Rużbachy 30 km od granicyniewielki basen,tam mam namiary na niedrogą kwaterę.Szturowo jest fajne,Dunajska Streda.
w namestovie nie ma wod termalnych. ja polecam szturowo przy granicy z wegrami. w szturowie jest jeden kompleks basenow a zaraz za granica w eesztergomie drugi. nocleg mozna znalezc w szturowie za 40 zl za dobe. jak przkroszy sie granice przy glownej drodze jest pensjonat pod roza. moze byc
jechalismy bezposrednio do Pirovac, ale przez Zwardon i przez granice w Esztrogom-Szturowo. Droga moze nie tak super jak przez Bratyslawe ale na pewno nie ten koszmar co przez Banska Bystrzyce i Chyzne. Spalismy na kempingu przy hotelu Miran w Pirovac