4 041 wyników w czasie 314 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Kto to ogląda, ba...kto to kupuje?

potrafi być ponad 1000 zamówień na 1 ciuch. Dlatego już nie mówimy o paniach sprzedających na transmisjach, ale o prężnie działających firmach, które zatrudniają dziesiątki osób, a panie są jedynie twarzą takiego biznesu. Kto to kupuje? Np ja, gdy byłam plus size. Trudno ubierać się w markowych sklepach

Re: Moja garderoba: odzież używana.

Coraz więcej z tanich sieciówek, z supermarketów, z szejnów i tym podobnych. A ceny u nas z kosmosu. Zwykłe ciuszki nieco cięższe (na wagę) nie opłaca się kupować, bo nowe w sklepie wypadają podobnie cenowo. Jako że potrzebuję większych rozmiarów to szukam,bo o takie w sklepach też niełatwo. W

Re: Jak się oszczędza - wątek na wtorek

szemrania za 'wakacje z tenisem' czy lekcje dodatkowego języka, wyjazdy na narty (weekendowe szkółki, ferie i wspólne narty itp) i inne takie, ale ciuchów czy butów starałam się już szukać na wyprzedażach i wtedy kupować 'markowe' rzeczy, identycznie zresztą jak sama to robię. -- Don't trust your

Re: Vinted-czy na pewno każdy chce sprzedać ?

Cena to nie wszystko. Też mnie denerwują ludzie, którzy wrzucają ciuchy bez podstawowych wymiarów, bo nawet za 10 zł (plus wysyłka plus ubezpieczenie) nie chcę kupować ciucha, który nie będzie pasował i będzie mi zawalał szafę. W teorii można sprzedać, w praktyce wcale nie tak łatwo o ile coś nie

Re: Wakacje w USA

powiem. U nas nie m czegos takiego jak "ciuchy markowe" = wszytkie maj jaks tam marke/ etykiete przeciez? Raczej kupuje sie taki zeby nie bylo widac jaka to marka. Ostantnio kupilem wiazke skarptetek w Costco i zona mnie opitoilila ze przeciez na gorze skarpetek pisze "Puma" - "nie mogles kupic bez

Re: Jak wy to robicie, że oszczędzacie?

A to nie zawsze działa. Jak miałam jeszcze męża to nie można było nic zaoszczędzić bo on ciagle coś kupował. Do domu, dla siebie markowe ciuchy i dużej ilosci i bez promocji. Bo on musiał to mieć. O gadżetach nie wspominając..przez dlugi czas się na to zgadzałam dla świętego spokoju..ale jak i

Re: zakupy na TEMU? któraś robiła?

Spam. Chińskie trujące badziewie bez żadnej kontroli. Najbardziej dziwi mnie zawsze gdy ludzie potrafią tam kupować rzeczy do kuchni które będą mieć kontakt z jedzeniem, albo produkty dla dzieci. To dziadostwo, w tym ciuchy, wydziela z siebie trujące chemikalia które zjadacie, wdychacie itp. I NIE

Re: Wodzionka fest wonio

, na czym mógłbyś zaoszczędzić. Rozumiem kobiety, bo kupują najczęściej ciuszki i tu się to opłaca, bo ciuch to ciuch, nosisz i wyrzucasz, nic do niego nie dokładasz. Ale jesli chodzi o sprzęt, to już inaczej na to patrzę. Przykład: - zmywarka do naczyń - (mnie ona nie potrzebna, mam rece i mam

Re: Black Friday - jak to działa?

Korzystam, ale w innym obszarze. Kiedyś kupowałam bilety lotnicze, teraz pobyty w hotelach albo subskrypcje, typu Spotify. Ciuchów na promocji nigdy nie ma w moim rozmiarze, butów także, bo na mój rozmiar butów polują i dorośli, i dzieci. Z tego co pamiętam to dostępne były jakieś rozmiary skrajne

Re: Moda 2025/2026

dawna nie kupuje niczego z powodu trendu. Kupuję tylko to, w czym dobrze wyglądam i dobrze się czuję. I te dwa warunki muszą być spełnione. Eksperymentuje w przymierzalniach. Raz na jakiś czas idę i przymierzam mnóstwo ciuchów, w tym takich, które generalnie nie są „moje”. Czasem zdarza się że

1 2 3 4 5 6