lajtova napisała: > W odległości około kilometra odemnie jest takie miejsce gdzie powstały rzekome > "parkingi" i idioci za kierownicą jeźdzą wzdłuż chodnika żeby się do nich dosta > c. > O, to kejs mojego osiedla. Na filmikach kobiety z wózkiem mają do wyboru - uciekać w
Dla mnie takie wózki to kapitulacja i nie mam zamiaru się (jeszcze) poddawać A to nie ty napisałaś? Masz rację, snejki, nie owijaj się jeszcze w wózek, to znaczy w całun, walcz, nie poddawaj się, trenuj głębokie przysiady! :D -- Wstając z kolan upadliśmy na głowę
m_incubo napisała: > No jeśli zakupy z wózkiem wpływają fatalnie na twoje/snejkowej samopoczucie, sa > moocenę i poczucie sprawczości, to znaczy, że ani z samopoczuciem, ani z samooc > eną ani z poczuciem sprawczości nie jest i zapewne było nigdy dobrze, Co to za powalony
Platformy — z którą wówczas był jeszcze w sojuszu politycznym — mówił, że Kaczyński oszalał. Odkładając na bok ową głęboko subiektywną diagnozę, przyznać trzeba jedno: Kaczyński jest konsekwentny. Minęła dekada, a on ma wciąż taki sam plan — zbudować antyunijną koalicję. Miało być tak. Orbán utrzymuje
tytuł wyjaśnia sprawę...ale opowiem wam wczoraj do gabinetu przyszła pacjentka, sama - pierwszorazowa, wizyta prywatna - z wózkiem, takim głębokim dla niemowlaka, bywa to rzadko, ale wówczas kóraś z asystentek pomoże, ogarnie.. tym razem też asystentka pomogła wjechac z wózkiem, dziecko spało
wózek w 100% ze mna nawet jesli jest ciężko. Nie chce miec chłopaka do 60 ktorego widzę polowe miesiąca...Jestem dojrzała kobieta z dziećmi, skoncentrowana na celach - zarówno życiowo jak i zawodowo i nie lubię rozdawać energii na cos co nie rokuje. Jego wersja jest taka, ze on sie przestraszyl ze te
wózek i nosidełko. Dlatego pakuję ją do tego nosidła i staram się robić, co mogę, mając wolne ręce. Kiedy zaśnie, siadam na kanapie, ale każda próba odłożenia kończy się obudzeniem. I tak naprawdę długo nie śpi. Myślę, że to też taka pora dnia, że ona zwyczajnie wybudza się z głębszego snu i jest
Mam wrażenie, że to dość popularne wśród katolików uczęszczających na te pielgrzymki. Mnóstwo ludzi idzie z dziećmi w wózkach. I to nie jednym, często są małżeństwa pchające dwa wózki a do dziś pamietam urywek jakiejś relacji gdzie matka pchała wózek głęboki :P Tylko nie wiem ile trwała akurat
Sąsiedzi widywali dziecko w wózku, okryte kocem. No i tu akurat rozumiem, że się czlowiek, widząc taki obraz, nie dopytuje, bo zakłada jakaś chorobę, niepełnosprawność, o której rodzice nie chcą mówić. Był też dziadek, on tłumaczył że dziecko widział ostatnio też tylko przykryte kocem, bo spało
Nie pomstuj tak na Niemcy, bo Polska jedzie na niemieckim wózku. Oczywiście, trzeba mieć powiązania z innymi mocarstwami, aby nie poddać się całkowitemu uzależnieniu i dyktatowi Berlina. Ale z wielu względów bez silnych powiązań z Niemcami się nie obejdzie. Jeśli Polska miałaby kupić OP, ja właśnie
Chyba bym się zestresowała głęboko. Na mnie działa rycerskość, ale nie w formie nadskakiwania wybrance czy nie daj Boże bronienia jej czci gestami agresywnymi, tylko w formie opiekuńczego podejścia wobec słabszych w ogóle. Jak mój chłopak (obecnie mąż) wyciągał z wózka moją płaczącą siostrzyczkę i