Zresztą cały zachodni to teraz miód i maliny, schody, windy, podjazdy, nawet peron 9 jakby bliżej się znalazł (bo się idzie elegancko przejściem podziemnym). + wyświetlacze, trudno pociąg pomylić. Ale ja mieszkam koło stacji, więc pociągi to mój główny środek komunikacji po mieście . I jak
Na Zachodniej są też windy na perony.
Dzień dobry :) Lusia z kendo już zalicza kilometrówki :D U mnie niebo coraz błękitniejsze,a słonko mocniejsze.Teraz u mnie jest 20st. Mario,nie chodzi o brak windy,bo są aż dwie,tylko o to,że brak siły i ból w nogach. Tak jak napisałam spacer z pokoju do pokoju. Jeszcze 4 lata temu,mąż łowił rybki
zakupy. Teraz jestem zadowolona z siebie a ponadto wychodząc złapałam świeżego powietrza i oczyściły mi sie zatoki i oskrzela. Róze na fotkach są tak piekne,że czułam ich zapach.Lubię własnie tylko pachnące. JAGO a nie ma u Ciebie windy,zeby mąż mógł wyjść i po spacerować jak będzie odpowiednia pogoda
Poszłam pooglądać te klapki na stronę Kazar i te są piękne 😍 ale ja bym w tym skręciła kostkę jeszcze przed dojściem do windy :p
z wózkiem dla trojaczków i pani na wózku inwalidzkim) mogli w każdej chwili na ten most się dostać ( koło mnie schody na most i windy - a na drzwiach przez długi czas wisiała kłódka) muzyk gra koncerty dla ludzi, Właśnie dla ludzi, nie sobie a Muzom kucharz dl > a nich gotuje
to hotel który wykupiła chyba 2 pietra w kamienicy www.wasaparkhotel.se/en/. Reszta to zwykli mieszkancy wkurzeni na gosci hotelowych. Przyznam sie, że i ja raz byłam szkodnikiem: drzwi do windy nie zamykały się
https://katowice24.info/artykul/na-perony-na-stacji-katowice-n2330866 NA PERONY W KATOWICACH MOŻNA BĘDZIE WJECHAĆ WINDAMI - www.katowice24.info - 15.06.2026
https://katowice.naszemiasto.pl/stacja-pkp-w-katowicach-zmieni-sie-nie-do-poznania-beda-nowe-perony-wiaty-lawki-windy-trwaja-prace-remontowe-na-zawodziu/ar/c1p2-28843661 STACJA PKP ZAWODZIE BĘDZIE NIE DO POZNANIA - Nasze Miasto - 25.03.2026
Ona chyba za kazdym razem robi sobie zjecie w windzie jak wraca do domu z tym czyms w kubku. Te pierwsza sukienke juz kiedys widzialam, wiec mysle, ze po prostu wyszukala to zdjecie dzisiaj. Ja sobie wlasnie zrobilam berbeluche - gazowana woda, sok malinowy, kostki lodu, ale nawet slomke mialam
I ty tak za każdym razem latasz do windy, żeby zrobić zdjęcie? I to jeszcze z rekwizytami (ta berbelucha w jednorazowym kubku) ? -- ********* *** * *********
boomerang napisał: > Talk to the wind . f you talk to the wind, my words are all carried away too.. -- Felus, pamiętaj - krzyk i emocję osłabiają Twoją pozycję w dyskusji
Talk to the wind .
Spotykają się koledzy: - Marian, co tam w pracy? - A nic... W zeszłym tygodniu nasz szef utknął w windzie. - I co zrobiliście? - Nic, ciągle się zastanawiamy.
Ano cóż, człowiek jest wadliwie skonstruowany... Nie mogę się nadziwić, jaka byłam przewidująca, kiedy lata temu kupowałam mieszkanie - z założeniem, że albo maks. 1 piętro, albo wyższe z windą. Kolejny ładny poranek :) Cześć.