1 428 wyników w czasie 309 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Fora:

Re: Wisła - Żylina E75 platna?

wislok1 napisał: > Z tego, co wiem to zadnych kamer w Slowacji nie ma... > > Jak nie zlapia na goracym uczynku, to nic nie zrobia... > > TO samo jest w Czechach... > > W Austrii tez nie ma kamer do kontroli winietek... > > Kamery sa policyjne, a

Re: Byle do marca 2027 ....

opłat za autostrady. > W Czechach i Austrii masz winiety. Wychodzi taniej niż za kilometr. A w Anglii masz niektóre drogi, mosty i tunele płatne i też z tym żyją. Nie chodzi mi o to, że coś jest złego w pobieraniu opłat za A4, czy A2, to jest jak najbardziej normalne w cywilizowanych krajach

Re: Byle do marca 2027 ....

konkurowalyby se soba jakoscia i cena. > > > > To w cywilizowanych krajach działa. > W UK masz państwową M6 i prywatną M6 Toll obok niej. W Niemczech masz bezpłatne autostrady. W Czechach i Austrii masz winiety. Wychodzi taniej niż za kilometr.

Re: W drodze z Krakowa na Lazurowe Wybrzeże

no i z winietami to trzeba przemyśleć też sposób powrotu bo jeśli przemieścicie się w stronę Nicei to może się okazać bardziej opłacalny powrót przez Austrię i Czechy a to oznacza płatne winiety

Re: W drodze z Krakowa na Lazurowe Wybrzeże

wrzuciłam sobie w googla trasy i masz kilka możliwości. I ile godzin chcesz jechać. Może być też Austria i Włochy. Wtedy np. Klagenfurt jest fajnym przystankiem, albo ciągniesz dalej do Werony. Jak odbijesz na Szwajcarię to dojeżdżasz do jeziora Bodeńskiego, można zatrzymać się w Lindau. Ale nie

Re: Berlińczycy...

No i myślisz że trudniej byłoby wykupić opłatę online jadac do Berlina tak jak się kupuje winietę w Austrii czy innej slowacji niz szukać w sobotę punktów w których możesz to zrobić i z których na miejscu okazuje się że jednak są zamknięte? -- Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną

Re: Co z tą Słowacją?

przejeżdżałem z Niemiec przez Austrię i Słowację do Węgier (na rowerz > e wzdłuż Dunaju) i nigdzie żadnych winiet nie musiałem kupować. A w Austrii to > nawet przy drodze stały automaty sprzedające dętki rowerowe: nastawiasz żądany > rozmiar, wtykasz kartę i dętka wylatuje. Słowacja była

Re: Co z tą Słowacją?

Dunaju) i nigdzie żadnych winiet nie musiałem kupować. A w Austrii to nawet przy drodze stały automaty sprzedające dętki rowerowe: nastawiasz żądany rozmiar, wtykasz kartę i dętka wylatuje. Słowacja była niewiele gorsza, Węgry też, z wyjątkiem samego Budapesztu, który jakoś nie dawał się polubić

Re: OT - Tamte czasy

W Lichtensteinie jest inaczej, bo wjezdzasz z Austrii do Szwajcarii, mostow granicznych na Renie jest w 3 d.py ,co kilka kiloemetrow... Potem autostrada szwajcarska ( wzdluz Renu ( winieta roczna 50 frankow ) Mozna tez wjechac od Feldkirch w Austrii, kontrole sa tylko wzrokowe... Granice Austrii z

Re: Międzynocleg w drodze do Francji

Najpierw Lazurowe Wybrzeże. Rozważaliśmy drogę przez Czechy, Austrię i Włochy, ale to oznaczałoby wydatki na czeską i austriacką winietę, dodatkową winietę za przełęcz Brennero i opłaty za autostrady we Włoszech. Z kolei droga przez Niemcy i Szwajcarię to winieta szwajcarska plus jazda bez google

Re: Mandat za autostrade w Austrii

W lipcu tego roku przejeżdżałem przez Austrię w drodze do Włoch. Na pierwszym postoju za granicą opłaciłem w automacie na stacji benzynowej dwie winiety – autostradową na 10 dni i na przejazd przez Brenner. Zgodnie z informacją na stronie ASFINAG winiety kupione w automacie „gilt sofort” czyli są

Re: Asfinag i austriackie winiety na autostrady

> Jest nowość w Austrii na jeden dzień (ważna > do północy, nie na 24 godziny) No właśnie to jest chujowe, bo jak jedziesz nocą, to tak czy siak musisz kupić dziesięciodniową. Na szczęście kosztuje marginalnie drożej.

Re: Asfinag i austriackie winiety na autostrady

Jest nowość w Austrii na jeden dzień (ważna do północy, nie na 24 godziny) - dostępna wyłącznie online albo z automatów. Ale kosztuje 8 euro.

Re: Wjazd do Austrii - niewyobrażalny syf

Austriacy zburzyli czesc dawnego przejscia granicznego w Drasenhofen, nie remontowali go i zapewne planowali wyburzyc reszte... Ale przyszedl kryzys migracyjny z Merkel i kontrolowe wyrywkowe wrocily Budynki sa im potrzebne... Do tego jest stacja benzynowa, mozna kupic winiety, itd.... W

1 2 3 4 5 6