allegro.pl/show_item.php?item=73339807 -- There is a star in the sky guiding my way with its light
Winter Delice-taniocha!;) www.allegro.pl/item149204356_winter_delice_aqua_allegoria_guerlain_125ml_edt.html PS. Ceny tego beznadziejnego zapachu widzę też pną się w górę. Kiedyś
Oj Mangos, przesadzasz:P Za 150zl to moze i byla Nerolia... ale nie WD. Ponadto wiesz,... gwiazdki KWC, magia swiat, choineczka samochodowa ;o) to jest bezcenne. A za te flaszke zaplacisz karta kredytowa:DD
Niech ja ktos ode mnie zabierze, tanio sprzedam.
Witam! Sprzedam, bądź wymienię. - Escada Collection, czarna sukienka, 2001 rok, ubytek 5 psików, 295 zł - Winter Delice, kartonik - 70 ml ze 125 - 95 zł - Allure perfumy do włosów, kartonik - 30 ml z 35 - 50 zł Ceny bez kosztów wysyłki. We Wrocławiu możliwy odbiór osobisty. Pozdrawiam
www.allegro.pl/show_item.php?item=81460802 Nie znam tego allegrowicza, ale cena jak do tej pory bardzo kusząca...
-- Pozdrawiam Agnieszka
Nie znam jeszcze :((( a tak o nim piszecie, ze mnie skreca z pożądania ;))
szukam szukam i nic... może ktoś wie gdzie można to cudo kupić?
mam nadzieje ze polubisz ten zapach - bo wiele uczestniczek FP bardzo go chwali :) Ja znalam WD tylko z opisu i kupilam 'w ciemno'; wszystko mowilo ze to moj zapach :) i nutki pierniczkowe i drzewne i nastroj swiateczny ; ale na mojej skorze okazal sie nie bardzo ...no i poszedl w swiat :)
Winter Delice -- Wszędzie jesteśmy niezupełnie, wszystko robimy nie do końca.
Dziewczyny właśnie przeczytalam wątek o oszustwach na straganiku. Ja wprawdzie jestem tu nowa, pierwszy raz proponuje coś na wymiane i rozumiemm, ze jesteście ostrozne jesli chodzi o transakcje z nowymi :)) Ogłaszam więc oficjalnie , ze jestem znana na wizażu ( od jakiegos czasu) pod nickiem g
Dziewczyny, sprzedam nowe Winter Delice. Kupiłam , raz psiknęłam :) i niestety to nie mój zapach. Zainteresowane proszę o kontakt na mail gazetowy.