wiosnajuzjest napisała: > ale kto z kim i jak,bo tu chodzi o historie Prawdziwej Milosci, > ale takiej naprawde prawdziwej A według kogo prawdziwej? Według jakich kryteriów? Z czyjego punktu widzenia?
wiosnajuzjest napisała: > w UFO to nie sztuka wierzyc,sa przeciez zdjecia ich statkow i w zbozu czesto ta > kie kolka robia ale ja np. nie mam zboża, więc kółek nie widuję no ale w yeti wierzę :D -- „Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest
Jeśli lubicie aktywnie spędzać czas to w CH Janki jest do wygrania bon na zakupy o wartości 500 zł :) wystarczy zrobić zdjęcie wiosny i udostępnić je u siebie na profilu fb z hashtagiem #WiosnaJuzJest :)
zabawki erotyczne dla dwojga (28) kotia77 15.08.11, 09:13 szkoda mi go... (18) wiosnajuzjest 15.08.11, 09:07 interesujące...:D (16) rufus1szy 15.08.11, 06:24 -- Amare simul et sapere ipsi Iovi non datur...
wiosnajuzjest napisała: > facet ma byc normalny,w miare czysty i tyle. No i to jest liberalne wejście w temat=czyli jak np sobie koleś upierdoli buty gównem to wystarczy, że kucnie na krawężniku i wygrzebie go trochę patykiem z podeszwy i jest git=w miarę czysty. -- https://img14
wiosnajuzjest napisała: > > to prawda,ze kobiet,ktore zdradzaja z wyrachowaniem,"dla sportu" jest malo. > a te,ktore "wpadaja",to najczesciej to one same do tego swiadomie doprowadzaja, > emocje biora gore i ida na calosc,przekreslajac dotychczasowy zwiazek. to albo
wiosnajuzjest napisała: > jezeli sie zaangazowala uczuciowo to pewnie bedzie zamyslona,rozkojarzona,dziwn > ie milczaca lub podenerwowana i glowa ja boli ciagle bo zmeczona,unikanie konta > ktu wzrokowego itp-jednym slowem takie rzeczy "sie czuje", > a jezeli uczucia nie
wiosnajuzjest napisała: > mezczyzna z ogolonymi pachami jest aseksualny, > owlosienie kreci,dziala na wyobraznie,jest totalnie seksualne! > no chyba,ze ktos lubi sterylny,pachnacy mydlem,higieniczny seks- > co jest namiastka seksu i nie pozna nigdy sily tego zywiolu
wiosnajuzjest napisała: > ale ten kontaktowy mnie niepokoi...te krzyze... jesteś jak alpinista, który niepokoi się trudnym podejściem do K2, a w swojej karierze nie zdobył nawet Rysów... skoro już ktoś zrobił Ci "dobrą" synastrię, to czemu szukasz potwierdzenia "problemów" w związku na
wiosnajuzjest napisała: > "dziwne pary" to takie,ktorych mezczyzna jest duzo atrakcyjniejszy od > kobiety,w sensie czysto fizycznym,czyli on przystojniak-ona ponizej > przecietnej(wiadomo,ze "nie ma brzydkich kobiet",ale...). W miłości wygląd nie ma żadnego znaczenia! Weźmy np
wiosnajuzjest napisała: > temat taki po obserwacjach relacji damsko-meskich w innych krajach,konkretnie > USA,Anglia i Niemcy. > "dziwne pary" to takie,ktorych mezczyzna jest duzo atrakcyjniejszy od > kobiety,w sensie czysto fizycznym > bardzo proste - oni nie
wiosnajuzjest napisała: > przechowujecie pamiatki po dawnych milosciach > bo ostatnio bylam w szoku jak moja "stara milosc" pokazal mi takie > wlasnie rozne drobiazgi "po mnie",ktore ciagle przechowuje! Pozwolisz ze zapytam Ciebie; co robilas po latach u twojego
wiosnajuzjest napisała: ale to piekne stellum w kwadracie do plutona...czyli chyba bedzie bolalo...??? odpuscic ?? ---------------------------- > Moim zdaniem nie odpuszczać, ach te emocje! w synastrii pluton bardzo silny rowniez-> jego w koniunkcji do mojej wenus i moj w