https://www.plotek.pl/plotek/7,111485,32868196,burza-po-koncercie-wianki-nad-wisla-to-jest-porazka.html#do_w=484&do_v=1870&do_st=RS&do_sid=1724&do_a=1724&s=BoxOpImg5 BURZA PO KONCERCIE "WIANKI NAD WISŁĄ" - Gazeta - 21.06.2026
miernimiem. I jak jeszcze kilkanascie lat tem kraj montowni nad Wisla mial PKB 3 razy nizsze w PPP niż Niemcy, tak teraz kraj montowmi nad wisla, ma kraj nad renem na wycuagniecie ręki. Tuż, tuż.
Zakazy nigdy nie fukcjonuja nad Wisla
opa34 napisał(a): "Nad Wisla skoki na 2 deskach" Nie znam...masz jakis obrazek? PF
Nad Wisla skoki na 2 deskach
bywszybywszy napisał(a): > Tworza odmiane operacji "Wisla". rozumiem , tylko powinni byli zrobic to od razu po wygranej wojnie 1967 , a najpozniej w 1982 - gdy zylo tam kilkaset tys. arabow. teraz namnozylo sie ich na 2 mln - i jest juz chyba na akcje "Wisla" - za pozno.
operacji "Wisla". Tylko wtedy nie bylo jeszce telewizji. -- ja bywszy Russkojewriej,Ukrainskojewriej,PolakoZyd a obecnie tylkoSzwed z zona geologiem z rodziny katolickich gornikow. Jestem za Ukraina i Izraelem. Niech bedzie pokoj na calym swiecie
zalezy na prawdziwej suwerennosci Ukrainy, on "zdradzil" Polakow. To byl koniec marzenia Plsudskiego - Polska od morza do morza. Pozniej byla wyprawa bolszewikow na Warszawe, ktora skonczyla sie cudem nad Wisla. A czy Polacy z Rosjanami sa bracmi? Raczej bardzo dalna rodzina, ktora caly czas
pijatyka napisał: > Jak pokazać wszystkim, żeś sam kacap nie mam pojecia. urodzilem sie nad Wisla w pieknym miecie majacym 1000 lat historii - jak cala Polska. ale probuj.
Kazdy ciec nad Wisla zna Batyra
byl tylko naczelnym wodzem, Polacy stanowili zdecydowana mniejszosc wojska tej koalicji Napoleon wygonil z czesci PL Prusakow i Austriakow, Ksiestwo warszawskie sie skladalo z ziem tych zaborow, dopiero w 1812 ruszyl na ruskich, co skonczylo sie totalna katastrofa NIe bylo zadnego cudi nad Wisla
https://www.twojapogoda.pl/wiadomosc/2026-05-28/przylecial-do-polski-mozna-go-spotkac-nad-wisla/ PRZYLECIAŁ DO POLSKI - www.twojapogoda.pl - 28.05.2026