18 365 wyników w czasie 215 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Czy brodawki da się w ogóle wyleczyć?

A jakie suplementy są dobre? Chodzi o Wit D i cynk. Bo wiem, że dawka to nie wszystko, są preparaty lepsze i gorsze, no ale ja się nie znam, bo nic nigdy nie brałam. Lekarz dzieciom przepisywał D3, potem vigantol w kroplach, no ale to było 20-30 lat temu. No i lepsze kapsułki, tabletki, niż

Re: Kosmetyki- co nowego?

typowo miejsko-jesienny serum z wit C 30 % - za bardzo lepiące ale to dotyczy wielu witamin C krem d0 mycia twarzy w tubce - przyjemny w użyciu ale raczej na poranki, nie na zmywanie makijazu czy filtra krem do mycia twarzy w pudełku - teoretycznie zmywa makijaż i filtr a le ja jakoś tego nie czuję

Re: 28 stopni

Idealnie, ciepło, słonecznie, 26°C. Rozpoczęłam sezon kumulacji wit D3!

Re: USA-Iran. Nie, to się nie dzieje

bmc3i napisał: > Trump powiedział, że rozpoczął wojnę, bo Jared Kushner, Pete Hegseth, Steve Wit > koff i Marco Rubio powiedzieli mu, że jeśli Stany Zjednoczone nie zaatakują Ira > nu, to Iran zaatakuje Stany Zjednoczone

Re: mogę się wyżalić?

różne badania robiłam, okresowo mam niską ferrytynę i biorę żelazo, inne witaminy i mikroelementy w normie (wit D biorę stale) omega-3 nie brałam, mogę spróbować

Re: Menopauza bez objawów

,morele,jajka, sok z buraków, białko itp) ruszałam się sporo od zawsze ale dołożyłam silownie, obsesyjnie dbam o dobry sen i biore wit d3 i koniczyne czerwoną. Po 2 miesiącach wrociła regularna miesiączka, znikneły poty i kołatania serca.Czy na długo?nie wiem. Poki co działa. Mam dookoła siebie przykłady kobiet

Re: Szarż de afer17

https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/651685061_2504625069955535_185482797347628472_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296_tt6&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=e06c5d&_nc_ohc=nopDtz0Uvx4Q7kNvwHAJWW_&_nc_oc=AdkpwfZZ41jfodVQihzh4rdhOMSQ8wI__T8di_5F6WhhC8-3-g-Y-QuLdJGChpbFeLM&_nc_zt=23&_nc

Re: Szarż de afer17

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/648594040_1237047088630908_3904665290775766156_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=e06c5d&_nc_ohc=LoMULXh5CJYQ7kNvwGFiwUF&_nc_oc=Adn703uColBvhaRNmWDGdwIfDb1GQ8DP1PHG0c9LO9vLrhLXYzFH-6PAnoKppIjoBzA&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna

Re: Devicap 50.000

suplementować K2 razem z D3. Ale właśnie dostaliśmy zalecenie od gastrologa, żeby K2 jednak dołożyć z uzasadnieniem mniej-więcej takim, że w obecności K2, wit. D3 trafia tam gdzie powinna a nie ląduje w nerkach. No to będziemy brali...

Re: Gdzie trzymacie leki?

W łazience mam w szafce posegregowane na 4 pudełka (przezroczyste): alergia, przeziebienie/p-bólowe, suplementy ( tu siedzi witamina D, omega 3 i witB. ), na żółądek/inne (tu np. mam sól fizjologiczna). To są małe pudełka, wczesniej było jedno wieksze ale ciągle był w nim bałagan Mam w domu 3

Re: Panenty na chorobę 🤔

uderzeniowe dfawki witamin c i d3 ale w odstepach kilkugodzinnych. tak 4000 mg wit c i 20 tys d3. dobrze ciepła kapiel tez pomaga.

1 2 3 4 5 6