9 855 wyników w czasie 288 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

witamina E (początek wątku)

Witam, na recepcie ze szpitala dostalam dla mojej tygodniowej coreczki oprocz spirytusu rowniez witamine E z zaleceniem raz dziennie po 3 krople. Czytam ulotke i mam watpliwosci, czy to na pewno dla niej ta witamina? I z jakiej okazji? Moze podpowiecie? Pozdrawiam!

Re: witamina E

trzy krople raz dziennie? trochę dużo. mój synek dostał co prawda wit.E, razem z cebionem i vigantolem, ale zalecenie mamy jedną kropelkę dziennie - tak jak vigantol. tylko multiwitaminę można podawać częściej. a tak wogóle to koniec języka za przewodnika - jak dostajesz receptę to pytaj

Witamina E (początek wątku)

Dla facetów - szczególnie skuteczna na przebarwienia skóry i starcze zwiotczenie ale tylko skóry. Łykajcie. Hey!

witamina E (początek wątku)

Witajcie Czy ktoś może odpowiedzieć mi na pytanie w jakim celu lekarz przepisuje witaminę E w 9 tc. (dawka 2 x 100 mg)

Re: witamina E

Witamina E zwiększa unaczynienie i utlenowanie w obrębie łożyska oraz rozwijającego się zarodka. Niektórzy łączą niedobór wit.E u kobiet z poronieniem zagrażającym,przedwczesnym porodem,opóźnionym wzrostem wewnątrzmacicznym. Pzdr.Gosia -- Maksio

Witamina E (początek wątku)

Czy może mi któraś z Was napisać w jakim celu lekarz może zalecać branie 3x dziennie wit. E? Dodam, że wcześniej brałam Duphaston. Nie wiem z czym ma to związek a na wizycie zapomniałam zapytać. Dziękuję za odpowiedzi :) -- Nasz SKARBEK - na 99% córeczka

Re: Witamina E

www.mediweb.pl/nutrition/wyswietl_vad.php?id=1022 www.zdrowie.med.pl/witaminy/wite_3.html U mnie lekarka zalecila wit.E mowiac, ze

witamina E (początek wątku)

druga sprawa: wypisywal mi recepte na srodki przeciwbolowe i wit. E takze na niej napisal. Wydawalo mi sie, ze witamine kupie bez recepty (no i kupilam), ale pozniej spojrzalam na ta recepte i CHYBA jest na niej napisane witamina E 400mg; czy to mozliwe (ten gin bardzo niewyraznie pisze), ze mam

Re: witamina E

ja bralam wit. E po 500 mg trzy razy dziennie przez jakies 5 lat. Takimi dawkami leczy sie np. niektore choroby autoimmunologiczne jak w moim przypadku. Nic mi sie nei stalo zyje i mam sie dobrze:))Ale moze lepiej kup sobie taka po 100 mg. -- Wredne plany nie uknuja sie same

witamina e (początek wątku)

www.rozanski.gower.pl/tocopherol.html na dole jest też link w tej stronce o mniej znanym wpływie tej witaminy i czytałam jeszcze w starej ulotce witaminy E że zwiększone jej dawki 600mg dziennie moga prowadzić do

Re: witamina e

up

witamina E (początek wątku)

Czy stosujecie? ja mam w domu czysta plynna witamine E i rzadko uzywam, z lenistwa, ale teraz mam posmarowane pazurki i skorki i sie kuruje:) podobno dziala na zmarszczki, trudno gojace sie rany itp. co myslicie? stosowalyscie kiedys? -- KMA

Re: witamina E

dlatego najlepiej w tabletkach konsumować;) -- WŁOSY,MAKIJAŻ,STYLIZACJA ☺ MÓJ ☻ BLOG ☺

witamina E (początek wątku)

Jakie jest zastosowanie witaminy E w kropelkach (z apteki). Czy można ją stosować na szyję i na skórę wokół oczu?

Re: witamina E

ja tez słyszałam ze mozna rozcinac kapsułki z wit chyba E i te kropelki posmarowac np wokół oczu

Witamina E (początek wątku)

Zainspirowana jednym z wątków, chciałam zapytać czy wiecie coś na temat witaminki E? Pomoć pomaga zafasolkować? Jak działa? Na co działa? Szukałam na necie ale nic konkretnego nie znalazłam. Pozdrawiam

Re: Witamina E

Vit.E bywa nazywana witaminą plodności,poniewaz jej niedobor moze powodować zaburzenia w czynnościach ukladu płciowego i krwiotwórczego,co z kolei moze doprowadzać do poronień lub problemow z zagnieżdżeniem zarodka. U facetów niedobor vit.E moze zaburzyc spermatogenezę. Ale spokojnie,jest ona

witamina E (początek wątku)

Pani Kasiu, lekarka twierdzi ze wit. E jest dobra dla ciezarnych i powinnam ja przyjmowac (poczatek ciazy). Z wrazenia nie spytalam czemu jest dobra.. czy Pani moze to potwierdzic?

Re: witamina E

Mogę :). Wit. E zapobiega poronieniom, dobrze wpływa na rozwój dziecka, podnosi ogólną odporność organizmu, działa profilaktycznie w chorobach naczyń - czyli same plusy. Pozdrawiam :)

1 2 3 4 5 6