232 wyników w czasie 66 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Laparoskopia woreczka żółciowego w Rzeszowie (początek wątku)

Niedługo czeka mnie zabieg. Szukam dobrego chirurga "od tych spraw" w Rzeszowie. Czy ktoś z forumowiczów mógłby mi kogoś polecić?

Re: Laparoskopia woreczka żółciowego w Rzeszowie

Ja miałam laparoskopię w Krośnie.

Leki po laparoskopii woreczka żółciowego (początek wątku)

Witam! Przedwczoraj miałem laparoskopię woreczka, a od wczoraj jestem już w domku. Mam pytanie do Was, jakie leki braliście po wyjściu ze szpitala. Szczególnie chodzi mi o zastrzyki przeciwkrwotoczne z heparyny. Ja dostałem trzy zastrzyki przeciwkrwotoczne w brzuch będąc w szpitalu, no i mam

Re: Leki po laparoskopii woreczka żółciowego

oprócz zastrzyków w brzuch, które dostawałam w szpitalu nie brałam i nie biorę żadnych innych leków :) Pozdrawiam

Po usunieciu woreczka żółciowego - laparoskopia. (początek wątku)

Witam. Prawie dwa lata temu zaczal moja mame bolec mocno brzuch. Na USG wyszla poszerzona scianka i wygladalo to jak zapalenia woreczka. Zalecono trzymac diete, ale mimo to ataki bolu co jakis czas wracaly. W koncy mama zdecydowala sie na zabieg i dwa tygodnie temu usunieto jej woreczek metoda

woreczek żółciowy (początek wątku)

Jestem po laparoskopii woreczka żółciowego. Przez jaki okres czasu po operacji nie można dźwigać (powyżej 5 - 10 kg). Jak długo goją się rany pooperacyjne?

Po laparoskopii woreczka żółciowego - klika pytań (początek wątku)

Tydzień temu miałam usunięty woreczek z kamieniami metodą laparoskopową. Mam kilka pytań: - kiedy zejdzie opuchlizna, która jest przy szwie koło pępka - wygląda jakbym miała krzywy brzuch ;-) - kiedy zejdzie nadmiar powietrza z brzucha - wyglądam jak w pierwszych miesiącach ciąży (jestem

Re: Po laparoskopii woreczka żółciowego - klika p

Zejście opuchlizny to pewnie sprawa indywidualna- tak jak i odgazowania. Ja tez jeszcze mam większy brzuch niż zwykle- nie całe 2 tygodnie jestem po zabiegu. To przypalenie na brzegach to raczej strupki się zrobiły- ja takowe mam. Na blizny z tego co wiem to można coś stosować jak się ładnie już z

Kilka pytań po laparoskopii woreczka żółciowego (początek wątku)

Tydzień temu miałam usunięty woreczek z kamieniami metodą laparoskopową. Mam kilka pytań: - kiedy zejdzie opuchlizna, która jest przy szwie koło pępka - wygląda jakbym miała krzywy brzuch ;-) - kiedy zejdzie nadmiar powietrza z brzucha - wyglądam jak w pierwszych miesiącach ciąży (jestem

Re: Kilka pytań po laparoskopii woreczka żółciowe

Opuchlizna zeszła mi szybko, jakiś miesiąc chyba i po kłopocie. Nadmiaru powietrza nie miałam w ogóle. Blizne miałam chyba normalną, nie wiem co rozumiesz przez "przypalona" , niczym nie smarowałam teraz mam ledwo widoczna białą kreskę, kreseczkę właściwie.

Gdzie w Rzeszowie laparoskopię woreczka żółciowego (początek wątku)

Gdzie najlepiej w Rzeszowie pozbyc sie kamieni na woreczku żółciowym metodą laparoskopii i najchętniej w ramach funduszu. Poradźcie proszę: mieszkam daleko i ten kłopot dotyczy mojej 72-letniej mamy. W której placówce najlepiej??? I do kogo sie udac?? -- Tylko życie poświęcone innym

Re: Gdzie w Rzeszowie laparoskopię woreczka żółci

Usunięcie woreczka żółciowego metodą laparoskopową moja 75 letnia teściowa miała przeprowadzoną w szpitalu nr 2.Chirurgiem prowadzącym był dr Międlar . Niestety nie wiem gdzie przyjmuje w przychodni ,wizyty były prywatne ,gabinet na ul. Obrońców Poczty Gdańskiej.Jeżeli Mama jest osobą szczupłą

Woreczek żółciowy - dieta (początek wątku)

witam, wczoraj moja żona miała zabieg laparoskopii, proszę o kilka porad w zakresie diety oraz jak długo ją stosować. Czy są jakieś zalecenia medyczne? Dziekuję

Re: laparoskopia woreczka

Żółciowego ... ja mam dość pokaźny "woreczek" a szczególnie "przystawkę" ... zainteresowana?

Re: woreczek żółciowy

Blanka Kochana wpisuję sie zeby Cię pogłaskać! ale niesttey nie umiem pomóc, bo nie znam nikogo w szpitalu od tych spraw, wiem ,ze laparoskopie ale prywatnie robi mediconcept we wro, ale to trzeba zaplacić.

1 2 3 4 5 6