W tle Kreta, bardzo dobrze mi się czyta tę książkę. -- https://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=12466 Japonia https://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=33434 Kryminały i sensacje
mój czterolatek twierdzi że ferdynand szast i prast ;) -- mój suwaczek Jakub
jakie są oprócz Ferdynanda, Szasta i Prasta?
za klimatyczne okladki bo zadnej nie czytalam a juz od kilku lat na rynku. "Sztuke latania" mozna sobie zamowic jako dodruk u wydawcy. z Rodos w tle: https://ksiegarnia.proszynski.pl/grafika/okladki/male/sztuka.latania.jpg z Kreta w tle: https://ecsmedia.pl/c/wyspa-z-mgly-i-kamienia
stanie, jeśli dwie osoby będą chciały kiść winogron lub jeśli galaktyka spadnie na mur? Wszystkie odpowiedzi zawarte w czterdziestu czterech opowieściach poprzez wspomnienia dziecka, które pozostały w nim żywe, aby je przywołać i uchwycić z jasnością i czystością dziecka po sześćdziesiątce. 2
Jeśli to taka sporawa wyspa z łakiami itp to mniej mile wspominam. Robiliśmy spływ kajakami, tam wypadł nocleg. W nocy ukradziono nam wędki i skrzynkie konserw :( Nie wystawiliśmy wart, ehh harcerze. w.
Sporawa wyspa z łąkami to Ostrów, no bo chyba nie Krowa? Przy Bryzgru są trzy wyspy - od malutkich abstrahuję - począwszy od wschodu: błotnista Krowa, największa Ostrów i wspominana przeze mnie mile, najwyższa (?) Ordów, przy której jest kamienisty brzeg.
wspomne już o piaszczystym Zlatnim Racie i wysypie hoteli, których jest tam dokładnie 4 - Elaphusa, Bertanide, Borak i Bonaca. Byłam na wyspie 4 razy oastatni raz 3 tygodnie temu. Co ważne natomiast - bardzo warte polecenia miejsce na wakacje - ale tylko BOL - najpiekniejsze i najdóuzsze plaże
Bolu!!!??? = dwa 4. Ekskluzywne butiki w Bolu?! = Zwykłe sklepiki z chińskimi materacami i butami do wody! 5. Drogie restauracje!!!! = Wieczorem wszystkie pełne zwykłych ludzi, czyli normalne ceny. 6. Współczuję autorowi! jechać w tak piękne miejsce i czytać cały dzień przewodnik!
Może się to podobać komuś, kto lubi wylegiwanie na plaży, a najdalszy spacer to ten z hotelu do knajpy, a z knajpy na plażę. Wolę dowolne góry albo lasy w Polsce niż całą Grecję.
Wolisz to masz... kreta to w 3/4 góry... brak lasów to fakt, ale widoki super... zwłaszcza polecam widom na wąwóz Samarię z góry... dojście w 3 kwadranse... nietrudno, my byliśmy z dwójka małych dzieci.. a na górze pusto :) Tylko jacyś dwaj szwajcarzy i jeszcze jedna parka z Polski :)
Wprawdzie wykidajło stoi już od rana w drzwiach,ale quchnia obsunęła się za bardzo i muszę tu napisać ,ze Was czytam i inne wątki też podczytuję.Czasami moje oczy przecieram ze zdumienia,bo zawsze mi się wydawało,że inwektywy nie wzmacniają argumentów.Ja tam tu niczego nie załatwiam,tak sobie
Właśnie wróciłem z przejażdżki po polach Konstantynowa (zawoziłem stara pralkę na działkę;-) przepiękna mgła! coś pięknego jechac samochodem i patrzeć,patrzeć...w mieście to samo. uwielbiam taką mgłę. szkoda,że jest zwiastunem ochłodzenia. zima idzie! -- "Kamienie zamiast oczu mam W
kartki.onet.pl/606,kartki.html ale tylko z 1 palmą... I poproszę wyspę mgieł i wichrów (skoro na wyspy zeszło)
A zdolność napisania postu z sensem, tezą, argumentem i puentą sięga dna rowu mariańskiego.. gratulacje