111 wyników w czasie 55 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

zarzadzanie i inzynieria produkcji (początek wątku)

w tym roku pisze mature i zastanawiam sie nad tym kierunkiem.czy uwazacie ze jest to przyszłosciowy i opłacalny kierunek ?

Re: zarzadzanie i inzynieria produkcji

Skonczylam ZiP i nie uwazam tego kierunku za zly, jest to takie polaczenie wiedzy technicznej i zarzadzania. To co na koniec wyniesiesz z tych studiow zalezy od prowadzacych poszczegolne przedmioty, od tego jak sie przylozysz do nauki i od tego czy ogolnie jestes inteligentna osoba, ktora jest w

SGGW - zarzadzanie i inzynieria produkcji (początek wątku)

Super... Mam 54,8 pkt, nie dostalem sie. W kolejce jestem 74 i jest coraz nizej (wczoraj bylem 62). Jest na co liczyc, bo mam wrazenie ze tyle miejsc to sie nie zwolni :(

Re: SGGW - zarzadzanie i inzynieria produkcji

Mam jedną radę \IDZ DO WOJA! I POZDROW MNIE !

Zarzadzanie i inzynieria produkcji - gdzie ?? (początek wątku)

Bardzo proszę o radę :) Postanowiłem studiowac właśnie ten kierunek, tylko nie wiem gdzie? Jest on bardzo popularny w sensie ze istnieje w co drugiej uczelni wiec prestiz uczelni jest bardzo wazny;] Waham sie miedzy PWr (wydział mechaniczny) a Akademia Ekonom we Wrocławiu... Biorac pod uwage ten kie

Re: Zarzadzanie i inzynieria produkcji - gdzie ??

lepsza będzie PWSZ.

Zajebisty- zarzadzanie i inzynieria produkcji

budownictwo czy Zarzadzanie i Inzynieria Produkcja (początek wątku)

Jak w temacie, mam dylemat bo dostalem sie na oba kierunki i mam jeszcze 5 dni na wyslanie potwiwerdzenia a nadal nie wiem gdzie sie zdecydowac :( Moze ktos ma jakies sugestie ... wlaczahjac w to takie czynniki jak: przyszla praca, atmosfera, czy w ogole teraz... 5 lat wczesniej myslec o pracy

Zarzadzanie i inzynieria produkcji--Pwr & Ae WROC (początek wątku)

kto sie wybiera na ten kierunek? i cos o nim slyszal? niech napisze czy latwy..

co to jest zarzadzanie i inzynieria produkcji? (początek wątku)

Re: Zarzadzane i inżynieria produkcji

Było. forum.gazeta.pl/forum/w,808,104948173,104948173,zarzadzanie_i_inzynieria_produkcji.html

matematyka czy zarzadzanie i inz produjcji (początek wątku)

Witam. Nie moge zdecydowac, ktory z kierunkow bedzie odpowiedni. Matematyka fiansowa czy zarzadzanie i inzynieria produkcji? Po ktorym z nich bedzie mi latwiej znalezc prace? Ktory jest bardziej oplacalny? Prosze o pomoc. Z gory dziekuje:)

UWM- Zarządzanie i inżynieria produkcji (początek wątku)

Witam, czy ktoś z was studiuje na UWM-ie w olsztynie kierunek zarzadzanie i inzynieria produkcji? Interesuje mnie tylko to czy ciezko sie na to dostac. Wiecie moze jakie byly progi punktowe w zeszłym roku. ile mieliscie punktów?

1 2 3 4 5 6